Volná debata o Lolko a všem co vás zajímá.

Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Woloda » 14 led 2015, 17:02

Zdravím,

potreboval by som nejaké detailnejšie informácie o hodnotených sezónach všeobecne.

Už nejaký ten "piatok" som na najvyššej úrovni, ale stále hrám normálne hry, nie hodnotené.
Viem, že je taká možnosť, ale neviem o tom nič, všetko čo sa môžem sám dozvedieť, sú názvy
rôznych tímov, rôzne divízie s ďalšími názvami, poradie atď. To je prvý dôvod, že keď chcem súťažiť,
merať si sily a pod., tak viem, do čoho idem, ale v tomto prípade potrebujem bližšie informácie.
Druhý dôvod je, že ak ide náhodou o 5-členné skupiny, chcem mať v tíme ľudí, ktorí samozrejme
nevyhrajú všetko za mňa, ale ak už mať v tíme ľudí, tak takých, o ktorých viem, že sú dobrí
a nepatria medzi tie tradičné deti, ktoré hejtujú, urážajú, či plačú v hre alebo "ešte som nedostal
skin a moji kamaráti už áno" alebo "dostal som veľké h****", čiže v tomto vidím veľký problém.

Diky moc za vysvetlenie ;)
Ži a konaj tak, aby si sa za nič raz v živote nemusel hanbiť.
Uživatelský avatar
Woloda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2014, 11:07

Info o hodnotenej sezóne

od Rumcajz » 14 led 2015, 17:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod NaKI31 » 15 led 2015, 14:40

Hodnocená hra (ranked game)
Takže asi začnem tím že keď začneš hrať rankedy je to asi ako pri normálke nájdu sa 10 hráčov rozdelí ich do 2 teamov každý team=5.
Ďalšia fáza je že prvý hráč ktorý je najvyššie v teame začne (banovať) takže to je že zakáže champov ktorý nechce aby proti nemu hrali to urobia obidvaja hráči z jedného aj druhého teamu. Potom začína hra hraje sa na takej istej mape ako normálka. A prejdeme ku konci hry kto zvítazí tak získava väčší počet LP (po česky LB). LP= je to akýsi druh bodov ktorý zbieraš v rankedoch.
Za výhru dostaneš veľa bodov a za prehru sa ti tie body odratúvajú keď budeš mať 100 LP tak robíš promócie. Promócie= sú to určití počet hier keď robíš promócie z Bronz 2 do Bronzu 1 musíš vyhrať 2 zápasi z 3 keď sa ti to nepodarí ostaneš v tej divízii Bronze 2 a stratia sa ti niekoľko bodov. Keď avšak vyhráš tie 2 zápasi postupuješ do Bronzu 1 a tam musíš zase nazbierať 100 bodov. Ale pokiaľ robíš promóciu z Bronzu 1 do Silvru 5 musíš vyhrať 3 zápasi z 5.
Poradie líg:
v každej lige je 5 menších líg čím väčšie číslo tím to je horšie 5 je najhoršia 1 je najlepšia keď si v 1 keď nazbieraš 100 bodov sa posúvaš o dalšiu ligu. Ligi idú zasebov takto.
BRONZ
SILVER
GOLD
PLATINA
DIAMOND
MASTER
CHALLENGER


V challengery už nemusíš zbierať 100 bodov tam už zbieraš neobmedzený počet bodov. takže tam už nemáš také že 5 je najhoršia tam keď sa už dostaneš tak už si Jednoka :D :D . A zabudol som zo začiatku keď začneš hrať rankedy musíš odohrať 10 zápasov tie ťa preveria aká si skilla čím viac vyhráš tím ťa to ďalej hodí :D A nezabudni LP sa ti pridavajú podľa počtu WIn alebo Loss keď máš viac Loss tak sa ti LP pridávajú menej.
Keby ti nebolo ešte niećo nejasné tak napíš buď mne do PM alebo tu.
Uživatelský avatar
NaKI31
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 05 lis 2013, 13:23
Bydliště: Prešov

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Brnda » 15 led 2015, 16:14

jen neco malo dodam.

Kdyz jsi neudelal promoce asi po 3 tak dostavas mensi pocet LP.
A ten system s 10vyhrama je ted bude mnohem lepe udelanej http://www.tryhard.cz/novinky/1696-sezona-2015-se-blizi
all pub late

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Brnda
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 216
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Gustik » 15 led 2015, 17:28 VIP

Brnda píše:jen neco malo dodam.

Kdyz jsi neudelal promoce asi po 3 tak dostavas mensi pocet LP.


To není pravda.

e. Brnda: Nwm kamosovi se to stalo a nasel to i na netu, takze nwm

e.Malkin: Záleží na MMR, takže to vlastně pravda je...
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Woloda » 15 led 2015, 18:39

Myslím, že som sa dozvedel dosť informácií, myslím, že ak mi niečo nebude jasné,
dozviem sa to "za pochodu". Pamätám si, keď ešte bola sezóna, tuším bola možnosť
zúčastnenia sa rozraďovacích zápasov, čo teraz nikde nevidím.

Mám pravdu, ak teraz napíšem, že táto možnosť rozraďovacích zápasov bude, keď začne sezóna?

Dodatočné otázky:
Čo sa stane po odohraní týchto 10tich zápasov?
Musím si vytvoriť tím alebo sa niekam naslepo pridať?
Ak som podľa príspevkov dobre pochopil, víťazný skin sa udeľuje hráčom, ktorí sú minimálne v golde,
ide ale o to byť v tíme alebo ide o individuálny úspech?

Diky moc
Ži a konaj tak, aby si sa za nič raz v živote nemusel hanbiť.
Uživatelský avatar
Woloda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2014, 11:07

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod NaKI31 » 15 led 2015, 19:20

Odpoveď na otázku č.1: Po odohraní 10 zápasov ťa to dá do nejakej ligi buď do bronzu,silvru alebo až keď tak do goldu o tom si niesom istý .
Odpoveď na otázku č.2: Nie team si nemusíš vytvoriť ani si nejaký hľadať môžeš hrať Soloq (sam) Pokiaľ by si si našial team napr zo školy alebo z práce podľa toho aká si veková skupina :D tak môzeš hrať aj s teamom.
Odpoveď na otázku č.3: Ano dobre si pochopil Victorius skin dostaneš keď sa dostaneš do goldu.
Odpoveď na otázku č.4: Je to podľa tvojho úsudku radšej hraj Soloq jak keby si mal čakať dokým prídu priatelia domov.

Takže keby si niečomu ešte nechapal otázky mi alebo hocijakému supportovy do PM na webe alebo si ma nájdi na TS. :lol:
Uživatelský avatar
NaKI31
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 05 lis 2013, 13:23
Bydliště: Prešov

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Woloda » 17 led 2015, 19:11

No, ešte ostala tá prvá otázka - či možnosť rozraďovacích zápasov bude, keď začne sezóna,
lebo teraz to nikde nevidím.
Ži a konaj tak, aby si sa za nič raz v živote nemusel hanbiť.
Uživatelský avatar
Woloda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2014, 11:07

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod hTcinfo » 17 led 2015, 19:39 VIP

Až začne, rankedy se uplně resetnou a prvních 10 odehraných bude těch 10 rozřazovacích ;)


btw - to že 3 neuděláš promoci ti počet příchozích LP potom nesníží to je blbost, lp dostáváš podle toho proti komu hraješ a v jaké divizi hraješ ;)
Verzerrte Welt - https://www.youtube.com/watch?v=1m6G10CwZpg
Uživatelský avatar
hTcinfo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1591
Registrován: 23 led 2013, 20:03
Bydliště: Brno

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod Woloda » 17 led 2015, 21:32

Oukej, myslím, že takéto niektoré praktické veci sa človek dozvie za pochodu. ;)
Ži a konaj tak, aby si sa za nič raz v živote nemusel hanbiť.
Uživatelský avatar
Woloda
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2014, 11:07

Re: Info o hodnotenej sezóne

Příspěvekod NaKI31 » 17 led 2015, 23:02

OK Tak ja to Locken
Ps: kedy si niečo potreboval tak napíš PM mne alebo ktorékoľvek inému LOL supportovy.
Uživatelský avatar
NaKI31
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 05 lis 2013, 13:23
Bydliště: Prešov


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků