Užitečné tutoriály od support týmu na jednom místě

[Nejčastější problémy]

Příspěvekod Egii » 09 úno 2015, 20:33 VIP

Otázka -> Jak ověřím integritu mezipaměti?
Odpověď -> Kliknete na knihovnu -> Pak pravým na CS:GO -> Vlastnosti -> Místní soubory -> Ověřit integritu mezipaměti hry

Otázka -> Kde najdu možnosti spuštení?
Odpověď -> Kliknete na knihovnu -> Pak pravým na CS:GO -> Vlastnosti -> Obecné -> Nastavit možnosti spuštení hry

Otázka -> Sekne se mi hra při načtení mapy a pak přestane pracovat, co dělat?
Odpověď -> Řešení pro tento problém najdete na tomto odkazu - Pád hry (Bude dopsáno)

Otázka -> Nejde mi konzole, proč?
Odpověď -> Jdi do nastavení hry a tam povol vývojářškou konzoli, pokud vám toto nepůjde, dejte do možnosti spuštení -console, konzole se vám otevře při spuštení hry (konzoli popř. otevřeme/zavřene tlačítkem ; [pod esc])

Otázka -> Nejdou mi kompetitivní zápasy, píše mi to - Hráč NICK není připojen k vyhledávání serverů
Odpověď -> Kompetitivní zápasy vám nepůjdou, pokud máte sdílenou knihovnu, zda-li nemáte sdílenou knihovnu, stačí restartovat steam

Otázka -> Jak si dám zbraň do levé ruky?
Odpověď -> Pomocí příkazu cl_righthand 0, který vložíte do konzole (0 - levá, 1 - pravá)

Otázka -> Proč můžu vyhrát jen 2 kompetitivní zápasy denně?
Odpověď -> Protože jsi bez ranku a v novém updatu si můžeš za den vyhrát jen 2 kompetitivní hry, více ZDE

Otázka -> Jak to že když si chci nastavit detaily ve hře tak pokaždé když vypnu a zapnu hru tak to mam zas defaultně?
Odpověď -> Zkontroluj si, jestli máš ve slože "cfg" dokument video.txt "jen pro čtení".
EX
CS:GO Server Admin
CS:GO Support Kapitán

MC Server Admin
MC Server Admin - zástupce
MC Support
MC Admin

CS 1.6 Admin
Asistent Šéfredaktora
Turnajový Administrátor


Aktuálně
Redaktor pro Gamesites.cz & Grunex.com
Uživatelský avatar
Egii
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 31 kvě 2013, 20:51

[Nejčastější problémy]

od Rumcajz » 09 úno 2015, 20:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Tutoriály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků