Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 09 pro 2014, 19:16

Caute, pred dvomi mesiacmi som tu mal temu , kde sa riesil bug so speedknifom a ine veci ohladom VIP, aj celkovej hratelnosti. Admini sa vyjadrili, ze sa to vsetko bude riesit updatom, ktory ale nejako neprichadza....presli dva mesiace a stale nic. Vipka dalej veselo speedknifuju, priechodnost nie je cize genialne zakempeny hraci zavadzaju atd..A takto je to len tazko (vy)hratelne.

Tak sa len chcem spytat, kedy by uz k nemu malo konecne dojst a co sa bude opravovat riesit.


Ďakujem ;)
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

UPDATE, ktorý neprichádza..

od Rumcajz » 09 pro 2014, 19:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod jamsY » 11 pro 2014, 11:03

GG servery su hratelne a aj vyhratelne pre noVIP hracov.Update neviem kedy bude a ani neviem ci sa v nom nejak ten sprint upravi. Mozno keby si na servery miesto pisania uraziek a rozplyvania sa nad VIP sustredil na hru, tak by si to aj vyhral, mozno. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod Smokeyy » 11 pro 2014, 16:50

TitaniusOcelkuj píše:Caute, pred dvomi mesiacmi som tu mal temu , kde sa riesil bug so speedknifom a ine veci ohladom VIP, aj celkovej hratelnosti. Admini sa vyjadrili, ze sa to vsetko bude riesit updatom, ktory ale nejako neprichadza....presli dva mesiace a stale nic. Vipka dalej veselo speedknifuju, priechodnost nie je cize genialne zakempeny hraci zavadzaju atd..A takto je to len tazko (vy)hratelne.

Tak sa len chcem spytat, kedy by uz k nemu malo konecne dojst a co sa bude opravovat riesit.


Ďakujem ;)


Mě trvalo 3 měsíce cvičení (na NOVIP serveru) než jsem vůbec poprvé vyhrál. Cvičíš často? Jak psal Jamsy, raději se soustřeď na hru ;)
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 12 pro 2014, 12:21

Pýtal som jednoduchú otázku, na ktorú som dostal odpoveď, že nevies. Dalej mi povieš, že nevieš či sa bude ten speedbug riesit, pričom je v mojom minulom topicu jasne napisane, ze sa to riesit bude. A zvysok tvojej/vasich odpovedi je uplne zbytocny, kedze moje urazky maju dovod - ak ta niekto knifne s vyuzitim bugu, resp. snazis sa prejst a nemozes, lebo niekto sa postavi do priechodu tak to aspon mna dokaze nastvat. Je viacero vipkarov, ktori nespeedknifuju a proti nim nic nemam ale ak je tebe ako adminovi jedno, ci hraci buguju tak neviem ci si na spravnom poste.
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod Dwandy » 12 pro 2014, 12:29 VIP

update tam chci, bohužel nestíhám, musím dělat postupně, před gungame jsou v plánu ještě jiné mody. Gungame by mohl přijít na řadu někdy kolem února
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 13 pro 2014, 19:28

Som rad, ze aspon niekto racionalne odpovedal na moju otazku :) ... Len mam na teba dalsiu Dwandy ... Si sam, resp. kolko je Vas na gamesites developerov, ze to pride az v unori (februar)? Nechcem nic odsudzovat ale podla poctu VIP tipujem, ze ste ako developeri plateni, (ak nie tak prepac), tak preco to ma prist az vtedy? Ja som CSko este nemodoval, cize neviem v com to je , ci uz c++ alebo java, javascript alebo kadeco ine, ale nezda sa mi, ze nieco ako speedknife bug by bolo nieco tak zlozite na nakodenie, ze by sa to nedalo stihnut za vecer.. Ak nie, kludne ma oprav :)
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod Dwandy » 13 pro 2014, 19:57 VIP

TitaniusOcelkuj píše:Som rad, ze aspon niekto racionalne odpovedal na moju otazku :) ... Len mam na teba dalsiu Dwandy ... Si sam, resp. kolko je Vas na gamesites developerov, ze to pride az v unori (februar)? Nechcem nic odsudzovat ale podla poctu VIP tipujem, ze ste ako developeri plateni, (ak nie tak prepac), tak preco to ma prist az vtedy? Ja som CSko este nemodoval, cize neviem v com to je , ci uz c++ alebo java, javascript alebo kadeco ine, ale nezda sa mi, ze nieco ako speedknife bug by bolo nieco tak zlozite na nakodenie, ze by sa to nedalo stihnut za vecer.. Ak nie, kludne ma oprav :)

na veškerý vývoj na gs jsem sám, kromě minecraft serverů a GTA, o který se nestarám. Takže to zkrátka trvá i když tomu věnuju víc než je zdrávo
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 14 pro 2014, 20:53

tak najdi este jedneho developera :D
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 24 úno 2015, 01:09

up?? :))) no ako si na tom dwandy? :)
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod Dwandy » 25 úno 2015, 12:55 VIP

TitaniusOcelkuj píše:up?? :))) no ako si na tom dwandy? :)

ještě pořád dělám na tom, co bylo před gungame no ... :-/
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 25 úno 2015, 15:41

ach jaj :D slim slim slimacku :D ale ne :D ved neverim, ze nahodit jeden script - priechodnost napr, ktory uz je spraveny vid FY a ine servery je az take zlozite O:)
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: UPDATE, ktorý neprichádza..

Příspěvekod Dwandy » 25 úno 2015, 17:43 VIP

TitaniusOcelkuj píše:ach jaj :D slim slim slimacku :D ale ne :D ved neverim, ze nahodit jeden script - priechodnost napr, ktory uz je spraveny vid FY a ine servery je az take zlozite O:)

to sice ne, ale je tam v plánu víc změn a když na něčem dělám, tak nikdy neskáču do něčeho dalšího, dokud to nedodělám co mám :)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44


Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků