[Zamítnuto] Adminka/Survival

Příspěvekod TrihaGS » 16 dub 2015, 17:36

Dobrý večer, chcela by som sa stať adminkou na Vašom servery Survival!
1. Vek: 13 ... je tu už pár adminov, ktorých vek nie je príjemný. A aj tak dostali šancu. Nevidím dôvod, aby sa človek posudzoval podľa veku.
2. Nick v hre: trihaSK
3. Originálny MC: Áno, mám. Kúpila som si ho cca 17.8.2014
4. VIP (Mám aktivované / Nemám Aktivované ) : Nemám.
5. Primárny server kde chcete práva: Survival
6. Denná aktivita: No, v poslednej dobe mi trošku nevyhovuje internet, ale to len občas. Cez školu: 3-4 hodiny, cez víkend oveľa viac.
7. Priestupky na gamesites: Fúú, no, pri tejto téme sa zastavím. Viem, že som mala sem-tam priestupky, ale väčšina nebola banovaná. Mala som aj permu, ale tá neplatila! Bola udelená, pretože admin nepozná pravidlá.. Následne ma odbanovali.
8. Priestupky mimo gamesites: Žiadne.
9. Niečo o mne (minimálne 20 slov): Volám sa Natália, pochádzam z krásne rozbúraného mesta Trenčín. PS: cc Mersi :D. Bývam tu od narodenia. Športu sa tiež venuje, ale v poslednej dobe nie, pretože ma dosť bolieva noha, keď moc bežím. Hrám aktívne futbal (už 7 rokov, čiže od 6tich) sem-tam prehadzovanú a sem-tam zájdem na bicykel. Keď ma kamaráti volajú, nemám problém ísť s nimi von. Ale to je menej časté. Skôr som väčšinu času za PC. Z hier hrám občas CS:GO. Dosť často: Warface, TF2, Minecraft, The Sims 4. Ale samozrejme najviac Minecraft.
10. Prečo práve ja mám byť adminom (minimálne 50 slov): Hm, adminkou chcem byť preto, že si to chcem hlavne vyskúšať. Ja viem, že mám minimálnu možnosť, ale fakt.. Je to len na vás.. Chcem pomáhať, udržiavať server bez cheaterov. Vyčistiť server od ľudí, ktorí sa nevedia chovať. Nadávajú bezdôvodne. Človek ich upozorní a oni spamujú ďalej. Keď dostanú kick, vrátia sa späť a spamujú ďalej. Je im jedno, že im hrozí ban. Očividne si to asi neuvedomujú. V poslednej dobe ma trápi to, že je na servery strašne malá aktivita adminov a aj to chcem zdvihnúť. Bola by som aktívna, keďže mám aktivitu cez pracovné dni aj cez víkend vysokú. Príkazy poznám, keby bol problém, dokážem sa doučiť. Nemám s tým problém. Väčšinu poznám.
Naozaj, je to len na Vás či ma tu chcete za adminku. Ja Vás nenútim. A ani seba nenútim. Len chcem byť v koži admina na GS. A hlavne pomáhať hráčom ako len viem. To je zrejme každého admina náplň.
Ďakujem, že ste si to prečítali. Snáď ma zoberiete. Bola by som veľmi rada.
S pozdravom trihaSK!
Meno na servery Survival: Natyla
Uživatelský avatar
TrihaGS
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 69
Registrován: 22 úno 2015, 20:57

[Zamítnuto] Adminka/Survival

od Rumcajz » 16 dub 2015, 17:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Adminka/Survival

Příspěvekod TheRsM1 » 16 dub 2015, 21:32

Zamítám.
Uživatelský avatar
TheRsM1
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 686
Registrován: 26 srp 2014, 14:29
Bydliště: Ostrava


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků