Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

CS 1.6 mi hodne blbne !!

Příspěvekod WRED1S » 06 pro 2014, 19:21 VIP

Uz delsi dobu mam tenhle problem ktery ani nevim jak se vytvoril. Co se deje je ze kdyz spustim hru tak se pripojim na nejaky server. Kdyz si menim neco v nastaveni a kliknu (Apply) tak se zase pripojiim na nejaky server. Hru jsem nekolikrat plne odstranil a znova nainstaloval ale i tak se to stale deje. Nevim presne co mam delat dal. Nemuzu hrat ani proti botum protoze kdyz zmacknu (Nova hra) tak se automaticky pripojim na nejaky server. Myslim ze prvni priznak tohoto problemu byl ze jsem hral na nejakem zahranicnim serveru kde se mi samo prenastavilo nastaveni po pripojeni na ten server. Nevim co mam delat prosim poradte. Hru mam stazenou z Gamesites.cz je to NonSteam verze, ale myslim ze to je jedno. Diky za jakoukoliv odpoved

Zdravi W.R.£.D.1.$.
Uživatelský avatar
WRED1S
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 828
Registrován: 02 zář 2014, 21:30
Bydliště: London

CS 1.6 mi hodne blbne !!

od Rumcajz » 06 pro 2014, 19:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: London

Re: CS 1.6 mi hodne blbne !!

Příspěvekod emoboy » 06 pro 2014, 22:17 VIP

wredis píše:Uz delsi dobu mam tenhle problem ktery ani nevim jak se vytvoril. Co se deje je ze kdyz spustim hru tak se pripojim na nejaky server. Kdyz si menim neco v nastaveni a kliknu (Apply) tak se zase pripojiim na nejaky server. Hru jsem nekolikrat plne odstranil a znova nainstaloval ale i tak se to stale deje. Nevim presne co mam delat dal. Nemuzu hrat ani proti botum protoze kdyz zmacknu (Nova hra) tak se automaticky pripojim na nejaky server. Myslim ze prvni priznak tohoto problemu byl ze jsem hral na nejakem zahranicnim serveru kde se mi samo prenastavilo nastaveni po pripojeni na ten server. Nevim co mam delat prosim poradte. Hru mam stazenou z Gamesites.cz je to NonSteam verze, ale myslim ze to je jedno. Diky za jakoukoliv odpoved

Zdravi W.R.£.D.1.$.


Zlá sekcia nabudúce píš do rady a návody v sekcií CS 1.6
Ale riešenie je jednoduché >>> bež do zložky /cstrike a tam vymaž kompletne zložku /resource a problém by už ďalej nemal pretrvávať.
Steam: GS.cz # ^LifeStyle^
Uživatelský avatar
emoboy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 544
Registrován: 18 zář 2014, 18:28

JJ jiste : DD

Příspěvekod WRED1S » 07 pro 2014, 02:12 VIP

Okey diky moc za rady vyzkousim to hned. Snad to pujde uz jsem malem dotsal apstak jak jsem nemohl hraat LOOOL ( to byl jen vtip hraju terrarii 1.2.4.1 ) : PP

Hezky den preje W.R.£.D.1.$. Diik : DD ; )
Uživatelský avatar
WRED1S
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 828
Registrován: 02 zář 2014, 21:30
Bydliště: London

Re: CS 1.6 mi hodne blbne !!

Příspěvekod nantaxicek5 » 29 dub 2015, 22:04

Neaktivní téma.
Uživatelský avatar
nantaxicek5
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1181
Registrován: 08 úno 2015, 13:14


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků