Zde můžete najít rady a návody k LOLku.

[vyřešeno] hmpf ?

Příspěvekod MCKaramba » 27 črc 2015, 14:43

Dobrý den.
Abych to uvedl na pravou míru, nikdy jsem na tomto počítači nezkoušel hrát league of legends, vetsinou jsem ho hrál na Notebooku, když se mi notebook zničil, nainstaloval jsem tudíž dnes league of legends na můj počitač. Instalace proběhla v pořádku a dostal jsem se tak až do fáze picku championa před začátkem souboje (naštěstí mnou založená hra). Picknul jsem si a zkusil jsem to. nenaskočilo mi okno před začátkem souboje (tj to okno kde naskakuji % hráčům) , ani nic jiného. zkusil jsem tedy restart launcheru, napsalo mi to že hra ještě probíhá, a tak jsem kliknul na zkusit znovu, a okno mi konečně najelo. Poté mi nabíhali procenta v pořádku, ale na 99% mi vyskočilo obyčejné okno , něco ve stylu ,,nelze spojit s klientem, zkontrolujte internetove pripojeni" no a pak už nic :) zkouším vše možné, avšak pořád nic :) Předem děkuji za odpověd a doufám že jsem vám situaci dost objasnil. Cibulkář
Uživatelský avatar
MCKaramba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 05 črc 2013, 13:45

[vyřešeno] hmpf ?

od Rumcajz » 27 črc 2015, 14:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: hmpf ?

Příspěvekod SponErko » 27 črc 2015, 17:41 VIP

Zdar, vyzkoušej spustit LOL klient jako správce. Obvykle to pomůže, pokud ne, zkus řešení z tohoto topicu: nejcastejsi-problemy-a-jejich-reseni-t89629.html
Pokud toto právě čteš, si to TY, ten VYVOLENÝ ! V následujících 5 sekundách máš čas na rozhodnutí... Dělám si prdel, jen zkouším tvou bystrost :D
Uživatelský avatar
SponErko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2098
Registrován: 30 dub 2014, 13:09

Re: hmpf ?

Příspěvekod SponErko » 02 srp 2015, 07:14 VIP

Bez odezvy, lock.
Pokud toto právě čteš, si to TY, ten VYVOLENÝ ! V následujících 5 sekundách máš čas na rozhodnutí... Dělám si prdel, jen zkouším tvou bystrost :D
Uživatelský avatar
SponErko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2098
Registrován: 30 dub 2014, 13:09


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků