[Zamietnutý] Žadost o Akedimka.

Příspěvekod Beastmoda » 04 srp 2015, 17:23

Nick ve hře: Beastmode

Nick na fóru: Beastmoda

Odkaz na steam profil: http://steamcommunity.com/id/777254878

Věk: 16 za pár měsícu 17

Steam ID: STEAM_1:1:121429380

Odkaz na váš HLstats: Omlouvám se, nejsem schopný najít si svuj odkaz na Hlstats,kdyby byl někdo ochotný poradit, rád to sem Postnu.

Proč chci akademika: Chci akademika,kvuli tomu abych měl vetší duvod starat se o JB servery, jelikož tam hrajou lidi co se chovají Hnusně řečeno jak ^prasata^tak se chci tomu aspon trošku věnovat. Díky Akademikovy, jsem schopný se stát Adminem na serveru Gamesites jb2 nejlépe.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Prohřešky na gs, leda tak možná už doopravdy v dávnych časech, ale už hodně dlouho mi nebyl udělen ban ani nic podobného. :ugeek: Děkuji za odpověd

Beastmode 8-)
Uživatelský avatar
Beastmoda
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 04 srp 2015, 15:33
Bydliště: Ostrava

[Zamietnutý] Žadost o Akedimka.

od Rumcajz » 04 srp 2015, 17:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Žadost o Akedimka.

Příspěvekod EndyMary » 04 srp 2015, 18:10 VIP

tvůj hlssats = http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187060 ... layer=4777 ,takže ty žádáš pouze ze 4 nahranýma hodinama ? Kokni jse do podmínek jinak chat a bany ok , navíc máš pouze jeden příspěvek na forum a to tahle žádost ,radím ti nahlas aspoň 5 hříšníků do pp ,dohraj aktivitu a požádej jsi znovu !!!!! (určitě atím nedoporučuji !!!) Nefunguje to tak ,že jsi hned ten den co jste jsi založili učet dostanete akademika !
Když jsem byl malý, ptal jsem se mamky, co je v životě nejdůležitější. Štěstí, když jsme pak ve škole psali, co chceme v životě být, já napsal: "Šťastný". Řekli mi, že jsem nepochopil zadání. Já jim odpověděl, že oni nepochopily život.“
Uživatelský avatar
EndyMary
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 srp 2014, 15:30
Bydliště: Brno

Re: Žadost o Akedimka.

Příspěvekod Beastmoda » 04 srp 2015, 18:25

Stím sem počítal, aji s takovou odpovědí, jedná se o to že dnes jsem tam uviděl po 3dnech 1 admina Jménem hTcInfo, jiank se o to nikdo nestará proto se snažím dohnat a dodělat to nejrychleji co to jde .) omlouvam se pokud vadí že jsem to postnul
Uživatelský avatar
Beastmoda
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 04 srp 2015, 15:33
Bydliště: Ostrava

Re: Žadost o Akedimka.

Příspěvekod Cecooo » 05 srp 2015, 07:40 VIP

Dožeň si príspevky v PPčku a aktivitu na serveri, potom si požiadaj znovu.
Zatiaľ zamietnuté.
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník