I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Správa pre Admina BH666

Příspěvekod davidcubesvk » 05 zář 2015, 18:02

Milý Hlavný Admin BH666 nechcem plniť stránky mojimi príspevkami, ale musím povedať, že sa nerozumieme.
Mám pre teba pár bodov:
1. Prepáč, že sa mi podarilo poslať tie správy opakovane, nechcel som ich poslať toľkokrát a za to sa ešte raz ospravedlňujem, lenže keď som včera odosielal Žiadosť a aj Ospravedlnenie nikdy naozaj nikdy mi to nechcelo odoslať prvýkrát vždy mi napísalo"Vaša správa nebola odoslaná" a takto sa to opakovalo"...
2. A ako bolo napísané, že ak sa chcem stať EventMaster musím priložiť súbor, na ktorom je môj Event so Singlu, ale pochop ma už konečne, nešlo mi to, preto som aj písal to ospravedlnenie, určite by som to poslal, kedže veľmi túžim po robení Eventov aj na serveri.
3. Po ďalšie prečo si mi nadával????????? Prečo????? Urobil som niečo veľmi zlé?????? Ja tu nadávku môžem považovať za Urážku na cti, čo znamená, že to môže byť aj trestný čin a mne sa podarilo nechtiac rozšíriť tu správu viackrát...
4. Keď si mi odpovedal napísal si mi iba o tom, čo som urobil ja zlé a ty čo????? Žiadne ospravedlnenie z tvojej strany, je to na hanbu, nech si stránka Gamesites pozrie, akého majú Hlavného Admnina...
5. A ešte niečo nechce sa mi to riešiť, ale chcem sa ťa na niečo opýtať a budeš taký dobrý a odpovieš mi na ňu, ok?????
Mohol by som sa ešte stať EventMastrom a keď nie tak Adminom????????? Plsss aspoň s tým mi pomôž, díky...Rád by som pomáhal hráčom, je to môj Minecraft sen...
Ďakujem veľmi pekne.
davidcubesvk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 zář 2015, 14:08

Správa pre Admina BH666

od Rumcajz » 05 zář 2015, 18:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Konečne som poslal event

Příspěvekod davidcubesvk » 05 zář 2015, 19:01

Mapa bola úspešne poslaná na mail [email protected]
davidcubesvk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 zář 2015, 14:08

Re: Správa pre Admina BH666

Příspěvekod Jooray » 05 zář 2015, 22:51

Event mas dodat do žiadosti o práva, k [email protected] má prístup prevažne vedenie, takže sa K nám tvoja mapa nedostala. Je tu X žiadostí o práva, kde hráči dodali event. Čo tak prezrieť si to? Ale s týmto prístupom si si to dosť po....
V žiadosti vždy môžeš odpovedať, topic locknutý nebol.
Uživatelský avatar
Jooray
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 23 kvě 2015, 16:51
Bydliště: Vieden

Re: Správa pre Admina BH666

Příspěvekod BH666 » 06 zář 2015, 06:28 VIP

Poslednýkrát, potom ti už odpoviem len banom...

Milý Hlavný Admin BH666 nechcem plniť stránky mojimi príspevkami, ale musím povedať, že sa nerozumieme.

Preto práve teraz si napísal ďalšie 2 príspevky, ktoré sú od veci? :D

1. Prepáč, že sa mi podarilo poslať tie správy opakovane, nechcel som ich poslať toľkokrát a za to sa ešte raz ospravedlňujem, lenže keď som včera odosielal Žiadosť a aj Ospravedlnenie nikdy naozaj nikdy mi to nechcelo odoslať prvýkrát vždy mi napísalo"Vaša správa nebola odoslaná" a takto sa to opakovalo"...

To je klamstvo, pretože vo všetkých témach máš zmenenú hneď prvú/druhú vetu.

2. A ako bolo napísané, že ak sa chcem stať EventMaster musím priložiť súbor, na ktorom je môj Event so Singlu, ale pochop ma už konečne, nešlo mi to, preto som aj písal to ospravedlnenie, určite by som to poslal, kedže veľmi túžim po robení Eventov aj na serveri.

Ty pochop, že to máš dodať do žiadosti. Pochopilo to milión ľudí, len ty nie.

3. Po ďalšie prečo si mi nadával????????? Prečo????? Urobil som niečo veľmi zlé?????? Ja tu nadávku môžem považovať za Urážku na cti, čo znamená, že to môže byť aj trestný čin a mne sa podarilo nechtiac rozšíriť tu správu viackrát...

Tak iste. Za to, že som ťa raz prirovnal k debilovi dostanem 20 rokov natvrdo... :lol: Zobuď sa konečne a pochop, že nie som tvoj kamarát, aby som z teba padol na zadok.

4. Keď si mi odpovedal napísal si mi iba o tom, čo som urobil ja zlé a ty čo????? Žiadne ospravedlnenie z tvojej strany, je to na hanbu, nech si stránka Gamesites pozrie, akého majú Hlavného Admnina...

Ja sa ti ospravedlňovať nebudem, nemám totiž za čo. Ty spamuješ blbosti a ty sa vyhrážaš mne v tvojom 3. bode.

5. A ešte niečo nechce sa mi to riešiť, ale chcem sa ťa na niečo opýtať a budeš taký dobrý a odpovieš mi na ňu, ok?????
Mohol by som sa ešte stať EventMastrom a keď nie tak Adminom????????? Plsss aspoň s tým mi pomôž, díky...Rád by som pomáhal hráčom, je to môj Minecraft sen...

Nie, nemohol. :)

Ďakujem veľmi pekne.

Nemáš za čo.
"Nič nie je také vážne, aby sa na tom nedalo zasmiať!"

James Keziah Delaney Obrázek
Uživatelský avatar
BH666
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 4656
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Bydliště: Slovensko


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků