Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

2 navhry

Příspěvekod w0rphyy » 20 zář 2015, 20:01 VIP

Dobrý den,
mám 2 návrhy.

1. Návrh

:arrow: Chci aby se by odstranila mapa cs_chikencraft, protože VIPka mají GR a předstřelí ze spawnu na spawn CT i T.

:arrow: A pak přidal nějaké další mapy, které by se hodily.

2. Návrh

:arrow: Přidal bych nějaké další VIP výhody, nebo nějaký VIP shop.

:arrow: Třeba BunnyHop, nebo gravitaci, he granáty, a dále.

Díky moc,
a snad se někdo vyšší ozve.
bck
Uživatelský avatar
w0rphyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 363
Registrován: 18 srp 2015, 08:10

2 navhry

od Rumcajz » 20 zář 2015, 20:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 2 navhry

Příspěvekod RiDeR1 » 20 zář 2015, 20:39

Úplně bych s tebou souhlasil...když se hraje cs_chickencraft, to není paintball. A ano chce to i nové mapy, je jich tam málo. A ano chce to i nějaké výhody, třeba za body nebo nevím za co, jako to bylo dříve, hp, gravitace, ty VIP výhody jsou teď nic moc....ale to je běh na dlouhou trať, zvlášt když jde o pb :D
Sirena, Stylerzz, CriTicaL, TheNul, Scraper, THE|.Kill[E]R^, FFgamingTweety, GrooS, Frisko...bye my friends...
Uživatelský avatar
RiDeR1
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 417
Registrován: 23 led 2013, 17:13
Bydliště: U smeťáku

Re: 2 navhry

Příspěvekod RickGS » 20 zář 2015, 21:48

Ahoj, jde o to, že do konce roku se nic měnit nebude. Maplist dle mého by byl určitě součástí, každopádně před cca rokem tu lidi zase plakali, že chcou chickencraft zpět, fakt nevím co už. Je to dle mého dobrá mapa, která je společně s houses a kitty taková paintball nejhranější klasika. VIP výhod je podle mě dost, ty bys nejraději měl extra výhody abys byl prakticky nepřemožitelný, když si to kropí noVIP hráči, tak proč by vipka měli mít dalších XX výhod ? :)
Uživatelský avatar
RickGS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2015, 19:46

Re: 2 navhry

Příspěvekod Forst » 20 zář 2015, 22:07

Tyhle vsechny problemy by vyresily omezovace gr a snip. Bohuzel mi byl tento navrh zamitnut.
Update novy neni ani rok takze se zrejme zatim nic menit nebude, bohuzel.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: 2 navhry

Příspěvekod w0rphyy » 21 zář 2015, 04:58 VIP

Aha,
tak diky aspon za rychlou odpoved. Muzete lock
bck
Uživatelský avatar
w0rphyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 363
Registrován: 18 srp 2015, 08:10

Re: 2 navhry

Příspěvekod RiDeR1 » 21 zář 2015, 05:19

Mikyy píše:Ahoj, jde o to, že do konce roku se nic měnit nebude. Maplist dle mého by byl určitě součástí, každopádně před cca rokem tu lidi zase plakali, že chcou chickencraft zpět, fakt nevím co už. Je to dle mého dobrá mapa, která je společně s houses a kitty taková paintball nejhranější klasika. VIP výhod je podle mě dost, ty bys nejraději měl extra výhody abys byl prakticky nepřemožitelný, když si to kropí noVIP hráči, tak proč by vipka měli mít dalších XX výhod ? :)


Miky ty asi nepamatuješ časy, kdy byli všechny pb plné, včetně PB 3 a pb DM. Časy, kdy jsi nedostal po respawnu sniperkou a mohl ses zase jen koukat. Časy, kdy byl PB prostě zábavnější a býval více painballem. Já jo, tak ti tady jen srovnávám, co bylo lepší. Hratelnost PB to mimochodem dokazuje. Fakt je divné, že mapa pro fun a pro hns je na pb největší klasika, ale máš pravdu...kde jsou ty klasické DE mapy, které každého bavili?
Sirena, Stylerzz, CriTicaL, TheNul, Scraper, THE|.Kill[E]R^, FFgamingTweety, GrooS, Frisko...bye my friends...
Uživatelský avatar
RiDeR1
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 417
Registrován: 23 led 2013, 17:13
Bydliště: U smeťáku

Re: 2 navhry

Příspěvekod w0rphyy » 21 zář 2015, 05:59 VIP

RiDeR1 píše:
Mikyy píše:Ahoj, jde o to, že do konce roku se nic měnit nebude. Maplist dle mého by byl určitě součástí, každopádně před cca rokem tu lidi zase plakali, že chcou chickencraft zpět, fakt nevím co už. Je to dle mého dobrá mapa, která je společně s houses a kitty taková paintball nejhranější klasika. VIP výhod je podle mě dost, ty bys nejraději měl extra výhody abys byl prakticky nepřemožitelný, když si to kropí noVIP hráči, tak proč by vipka měli mít dalších XX výhod ? :)


Miky ty asi nepamatuješ časy, kdy byli všechny pb plné, včetně PB 3 a pb DM. Časy, kdy jsi nedostal po respawnu sniperkou a mohl ses zase jen koukat. Časy, kdy byl PB prostě zábavnější a býval více painballem. Já jo, tak ti tady jen srovnávám, co bylo lepší. Hratelnost PB to mimochodem dokazuje. Fakt je divné, že mapa pro fun a pro hns je na pb největší klasika, ale máš pravdu...kde jsou ty klasické DE mapy, které každého bavili?


Kámo,
když jsem byl ještě mladší, jako vždy tam byli klany:-D
No časy to jsou, než takové sračk*y teď ty mapy no.. Ale snad někdy se dočkáme
bck
Uživatelský avatar
w0rphyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 363
Registrován: 18 srp 2015, 08:10

Re: 2 navhry

Příspěvekod RickGS » 21 zář 2015, 18:20

RiDeR1 píše:
Mikyy píše:Ahoj, jde o to, že do konce roku se nic měnit nebude. Maplist dle mého by byl určitě součástí, každopádně před cca rokem tu lidi zase plakali, že chcou chickencraft zpět, fakt nevím co už. Je to dle mého dobrá mapa, která je společně s houses a kitty taková paintball nejhranější klasika. VIP výhod je podle mě dost, ty bys nejraději měl extra výhody abys byl prakticky nepřemožitelný, když si to kropí noVIP hráči, tak proč by vipka měli mít dalších XX výhod ? :)


Miky ty asi nepamatuješ časy, kdy byli všechny pb plné, včetně PB 3 a pb DM. Časy, kdy jsi nedostal po respawnu sniperkou a mohl ses zase jen koukat. Časy, kdy byl PB prostě zábavnější a býval více painballem. Já jo, tak ti tady jen srovnávám, co bylo lepší. Hratelnost PB to mimochodem dokazuje. Fakt je divné, že mapa pro fun a pro hns je na pb největší klasika, ale máš pravdu...kde jsou ty klasické DE mapy, které každého bavili?


Na paintbale jsem začínal, takové tři roky zpět. Pamatuju si to, ale je to paintball. Jak to Dwandy chce, tak to bude. Dá se hrát i na tomto, najdeš si v tom zábavu. Ty časy jak ty říkáš, tak v nich bylo nemožné zabít VIPko. Každopádně co se týče toho co bych změnil já, tak je maplist, ty sniperky to je hrůza. Mapy jako houses se proměnily ve sniphouse...každopádně jak jsem napsal nový update (velký) nebude jen tak hned. ;)
Uživatelský avatar
RickGS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2015, 19:46

Re: 2 navhry

Příspěvekod w0rphyy » 21 zář 2015, 19:14 VIP

Mikyy píše:
RiDeR1 píše:
Mikyy píše:Ahoj, jde o to, že do konce roku se nic měnit nebude. Maplist dle mého by byl určitě součástí, každopádně před cca rokem tu lidi zase plakali, že chcou chickencraft zpět, fakt nevím co už. Je to dle mého dobrá mapa, která je společně s houses a kitty taková paintball nejhranější klasika. VIP výhod je podle mě dost, ty bys nejraději měl extra výhody abys byl prakticky nepřemožitelný, když si to kropí noVIP hráči, tak proč by vipka měli mít dalších XX výhod ? :)


Miky ty asi nepamatuješ časy, kdy byli všechny pb plné, včetně PB 3 a pb DM. Časy, kdy jsi nedostal po respawnu sniperkou a mohl ses zase jen koukat. Časy, kdy byl PB prostě zábavnější a býval více painballem. Já jo, tak ti tady jen srovnávám, co bylo lepší. Hratelnost PB to mimochodem dokazuje. Fakt je divné, že mapa pro fun a pro hns je na pb největší klasika, ale máš pravdu...kde jsou ty klasické DE mapy, které každého bavili?


Na paintbale jsem začínal, takové tři roky zpět. Pamatuju si to, ale je to paintball. Jak to Dwandy chce, tak to bude. Dá se hrát i na tomto, najdeš si v tom zábavu. Ty časy jak ty říkáš, tak v nich bylo nemožné zabít VIPko. Každopádně co se týče toho co bych změnil já, tak je maplist, ty sniperky to je hrůza. Mapy jako houses se proměnily ve sniphouse...každopádně jak jsem napsal nový update (velký) nebude jen tak hned. ;)


T'o vime vsichni,
ale proste paintball muze byt i vice hranejsi, nektere servery nejsou i vzdy plne,
proste chtelo by to celou zmenu,
no snad se nekdy dockame.
bck
Uživatelský avatar
w0rphyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 363
Registrován: 18 srp 2015, 08:10

Re: 2 navhry

Příspěvekod Forst » 22 zář 2015, 19:00

Na návrhy tu je založený topic nahoře :)
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků