Vše ohledně kategorie serverů: Deathmatch Servery

len mojich 5 centov

Příspěvekod svorcova » 26 zář 2015, 18:58

Zdar vsetci,

neberte to tak, ze som nejaky chronicky stazovatel, ale je tu forum, tak naozaj moj subjektivny nazor.
VIP - nebolo by spravodlivejsie, keby VIP hraci dostavali namiesto 130hp nejake usb kluce, klucenky, tricka, cojaviem...
Ono, fakt sa hra tazko. Z VIP je 33% hracov ok, 33% hracov su mousebreakeri, co drzia a spoliehaju sa, ze maju150 hp a ze sem tam im ten granat vypadne na spravne miesto a 33% su jednoducho hovada (co sa spravania tyka).
Ked prislo k zmenam na DM, tym kozmetickym /mmmmmonsterkill/ tak som sem napisal, ze teda moc sa mi to nepaci, bolo mi napisane, ze tie efekty sa daju vypnut. Ani som ich nevypinal, dal som tomu cas a zvykol som si a teraz uz si ani nespomeniem ako vyzeral stary DM.
K VIP moznostiam som nic nepisal, reku, zvyknem si. Ale nezvykol :-(
Tak len postreh, neberte to v zlom.
Uživatelský avatar
svorcova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2014, 19:34

len mojich 5 centov

od Rumcajz » 26 zář 2015, 18:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: len mojich 5 centov

Příspěvekod Habs » 01 říj 2015, 18:53 VIP

Asi nechceš počuť arogantnú odpoveď typu kúp si VIP aj ty a nesťažuj sa. Tak sa posnážim vysvetliť Ti to viac diplomaticky.
Či chceš, či nechceš, VIP výhody musíš brať ako súčasť serveru. Funguje to v každej sekcií a takmer na každom serveri už roky. Bohužial DM servery patria medzi tie, kde je ťažko vymyslieť nejaké extra super tutti fruti výhody. Preto je to robené viac na úkor bežných hráčov, ktorí majú len 5 centov. Tvoj názor Ti nevytýkam, no nie je potrebne to ďalej rozoberať, keďže z platieb za VIP su prakticky zavislé všetky servery a v konečnom dôsledku aj celkový chod portálu.

lock
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23


Zpět na Deathmatch Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků