[Přijat]Žádost na Akademika

Příspěvekod Rhadley » 08 lis 2015, 22:26

Nick: Ve hře Rhadley147 .. Ale jinak na TS: Rhadley
Proč se chci stát adminem: Chci se stát adminem z toho důvodu že už jsem tu byl adminem a chci se vrátit a rozjet to ve velkým a hlavně pomáhat hráčum a pomáhat rozvíjet čím dál tím víc GS :)
Jak dlouho jsem na GS: Už minimálně 5 let .. Ale na Forku jsem registrovanej od roku 2013 ... Ale jinak jsem hrál aspoň minimálně jako normální hráč na serverech jenom jako hráč .. Foro jsem nepoužívál.
Kolik mi je let: Je mi 16 Let :)
Pár slov o sobě: Jmenuji se Rošta, přezdívkou mi říkají Oťas, co se ta přezdívka drží asi od mých šesti let :D .. No to je jedno. Je mi 16 let což jste asi pravděpodobně viděly nahoře :D ... Moje koníčky patří hraní v DJ Roomkach na GS a abych nezapomněl .. Hraní na serveru MC!!! :) btw ... moc mi baví překonávat rekordy lidí v roomkach a hlavně aby lidem bavily písničky ode mě :)
Čím můžu být přínosem: Tak samozřejmě chci pomáhat hráčum na serveru kym jim něco nebude jasné a hlavně hlídat trošku ten chat od nadávek apod ... A dělat pořádek na serveru :) ...

To by asi bylo od této přihlášky všechno, tak doufám že se přihláška bude líbt :) .. S pozdravem Rhadley!
Uživatelský avatar
Rhadley
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 304
Registrován: 13 říj 2013, 22:23

[Přijat]Žádost na Akademika

od Rumcajz » 08 lis 2015, 22:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

[Přijat]Žádost na Akademika

Příspěvekod WalkCZ » 09 lis 2015, 17:32

Přijat!
Veterání tajemník zombies.
Uživatelský avatar
WalkCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 444
Registrován: 23 led 2013, 17:48
Bydliště: Opava


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků