UjoSchnitzel_Akadémia

Příspěvekod UjoSchnitzel » 20 lis 2015, 23:58 VIP

Zdravím, niektorí ma už možno poznáte pod menom Orinoil, no teraz po dlhšom čase som sa opäť vrátil späť k MC pod iným menom.

Nick: UjoSchnitzel

Proč se chci stát adminem: Už som tu adminom bol, [9-10 mesiacov dozadu], a teraz by som sa chcel vrátiť späť.
Skončil som preto, lebo som nemal čas na zabíjanie času pri počítači hraním hier a nechcel som vytvárať nejaké problémy ohľadom mojej neaktivity a podobne, tak som požiadal vtedy vyššie postavých adminov o odobranie všetkých práv. Dôvod bol že som toho mal v škole strašne veľa, boli maturity, popritom som si na seba musel zarábať - nestíhal som a nemal som skoro žiaden voľný čas.
Teraz, keďže som po škole konečne tak mám toho času podstatne viac, plus naviac mi to hranie na vašich serveroch strašne chýbalo.

Jak dlouho jsem na GS: Ak nepočítam hranie CS 1.6 tak sa to pohybuje niečo okolo roku a pol až do dvoch rokov, ak mám počítať aj CS tak to bude niečo nad 3 roky keďže CSko je moja jedna z najobľúbenejších hier a hrával som ju každý deň.

Kolik mi je let: 19

Pár slov o sobě: Volám sa Jakub, mám 19 rokov, bývam na východnom slovensku, tento rok som skončil strednú školu [na samé jednotky (ak nepočítam tie dve dvojky:Đ)]. Ako som už hovoril, CSko je moje srdcovka, hrám ju každý deň, teraz najviac Global Offensive, no niekedy si rád idem zaspomínať na starú dobrú 1.6, no vždy na prvom mieste nad CSkom je moje šteňa, malý husky, pravidelne s ním chodím von, kde trávim asi najviac času. Keď už sedím za počítačom nevydržím tam viac ako 3 hodiny nonstop, musím si vždy dať prestávku:D. Minecraft mám samozrejme zakúpený - začiatkom nového roku, niekedy koncom januára, to bude rok čo som si ho zaobstaral.

Čím můžu být přínosem: Chcel by som opäť prispieť mojimi skúsenosťami a vedomosťami, nejaké tie skúsenosti s adminovaním za tých pár rokov minecraftu už mám, no ak niečo nepoznám som schopný si to dobrať/doučiť sa to čo najskôr. V chate som aktívny, keď vidím ľudí ktorým treba s niečim pomôcť, nemám problém poradiť, na webe som aktívny taktiež + na teamspeaku ma môžete vidieť každý deň.
UjoSchnitzel
Uživatelský avatar
UjoSchnitzel
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 397
Registrován: 07 led 2015, 19:59

UjoSchnitzel_Akadémia

od Rumcajz » 20 lis 2015, 23:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UjoSchnitzel_Akadémia

Příspěvekod WalkCZ » 21 lis 2015, 08:58

Napiš mi na TS.
Veterání tajemník zombies.
Uživatelský avatar
WalkCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 444
Registrován: 23 led 2013, 17:48
Bydliště: Opava

Re: UjoSchnitzel_Akadémia

Příspěvekod WalkCZ » 21 lis 2015, 13:22

Přijat.
Veterání tajemník zombies.
Uživatelský avatar
WalkCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 444
Registrován: 23 led 2013, 17:48
Bydliště: Opava


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků