Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

UNBAN

Příspěvekod PEPST4R » 25 lis 2015, 14:54

Takže hraju JB a simon mi dá FK píšu do chatu o VD prostě nikdo nereaguje tak to tam píšu furt pak dostanu uplně ten samej FK píšu znova a pak dostanu BAN že dělám bordel.. :) to FK se týká toho že simon zakazal skákat boxovat čupet. a řekl poslední reakce na skoko a já neskočil vubec a dostal jsem 2x kill i když jsem poslední neskočil,protože jsem neskočil vubec ..
PEPST4R
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 25 lis 2015, 14:51

UNBAN

od Rumcajz » 25 lis 2015, 14:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UNBAN

Příspěvekod obrkiller » 25 lis 2015, 14:59

Chodim na server dennodenně a vysvětluju to snad na každém serveru 100x, Zabili tě prrávěm při poslední reakci na skok má umřít ten co skočil poslední a ten kdo nesplnil příkaz simona. Skočit si měl pokud si neskočil dostal si oprávněný kill , a spam bezdůvodný . Tudíž se nediv že pak dostaneš ban i za spam.
Servery JailBreak hraji již 10 let.

Nick in game: obr
Uživatelský avatar
obrkiller
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 410
Registrován: 27 črc 2014, 11:00

Re: UNBAN

Příspěvekod obrkiller » 25 lis 2015, 15:02

obrkiller píše:Chodim na server dennodenně a vysvětluju to snad na každém serveru 100x, Zabili tě prrávěm při poslední reakci na skok má umřít ten co skočil poslední a ten kdo nesplnil příkaz simona. Skočit si měl pokud si neskočil dostal si oprávněný kill , a spam bezdůvodný . Tudíž se nediv že pak dostaneš ban i za spam.


a pro příště : vzor-pre-unban-t77993.html

PS: omlouvám se že do toho zasahuji ale toto je bezvýznamná Ub. (dokonce se i přiznal že spamoval)
Servery JailBreak hraji již 10 let.

Nick in game: obr
Uživatelský avatar
obrkiller
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 410
Registrován: 27 črc 2014, 11:00

Re: UNBAN

Příspěvekod DarkMouse » 25 lis 2015, 15:12 VIP

Především nechápu co řešíme tady, když žádný ban od obra za posledních 24 hodin nepadl.

Pokud hodláš řešit FK spamováním, dočkáš se jediného a to je ban anebo v lepším případě kick.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník