ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

CS 1.6 TS GATHRE

Příspěvekod zenn » 08 úno 2016, 21:34

Seruste.

Po nejakom pol roku som začal hrávať o5 csko 1.6 a teda aj gathre. Mám po skúškovom a sedím doma, avšak za posledné (takmer celé) 2 dni som nevidel jediný gather na tsku. A to bol víkend. Jediné čo som videl bol admin gather, aj tam som sa nemal šancu dostať, pretože sa zmenili práva na vstup do admin gather roomky (bežný človek bez vip práv a pod. sa tam nedostane + keď som sa pýtal či sa môžem pridať, neodpisovali mi). Teda bežný gather nebol ani 1 a admini si zložili vlastný spolu so známymi. Ako si teda zahrať mimo pubu? Z friendov na steame to už takmer nikto nehrá čiže pravidelnú partiu nemám. Čo viem tak veľa komunít sa už na 1.6 neudržalo a vy ste asi najväčšia. Čo si pamätám spred roka ale aj z jesene, gathre sa chodili dosť často. Takže, ozaj tie 1.6 gathre tu na GS vymreli alebo som len trafil zlu dobu?

Dik.
zenn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2016, 21:25

CS 1.6 TS GATHRE

od Rumcajz » 08 úno 2016, 21:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CS 1.6 TS GATHRE

Příspěvekod YxkoORG » 08 úno 2016, 23:22 VIP

Ahoj,na TS-ku sú ľudia inak povedané "Gather Manager-i [CS 1.6]",určený na to,aby tzv. skladali "gather",dávali pozor na GSCW serveroch

Presnejšie treba hľadať (kontaktovať ich) ľudí s ikonkou "Bieleho G-éčka v čiernom rámiku,oni sa postarajú o zloženie a bezpečný chod gatheru.


Dúfam,že som trošku pomohol :)


PS : Ak som zvolil zlú definíciu pojmu "Gather Manager" tak ma prosím opravte :P
ú_ú
Uživatelský avatar
YxkoORG
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 239
Registrován: 23 led 2013, 15:57
Bydliště: Jamrock

Re: CS 1.6 TS GATHRE

Příspěvekod Pekloo » 15 úno 2016, 02:32 VIP

Ahoj Gather si můžeš složit i sám s kamarádáme se steamu, a nebo napsat nějákému GM jak psal Yxko, o to aby ti napsal do veřejného chatu :)


Kdyby si chtěl vědět více, napiš mi na TeamSpeaku


LOCK
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník