Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

eXcision

Příspěvekod SpongerBob » 31 led 2016, 15:48

Měl bych tady pár otázek na admina eXcersion, první zní, proč jste mi locknul téma Hráči na pranýři, kde byla diskuze. Ta druhá zní , cituji odpoveď od eXcisona k mému článku o reconnectech : ,,Že to hráče oživí víckrát než 1x za kolo je šance málo pravděpodobná, proto nevím co se řeší, není to proti pravidlům.'' , proč když je tak malá pravděpodobnost, tak jak to že se to povede třeba jednomu hráči 10x za jednu mapu, že by to byl nějaký bug, nebo hráči přišli na nějaký algoritmus, kdy přesně se mají reconnectnout ?
Pořád mi dokola opakuješ tu stejnou frázi, že nejsou reconnecty zakázány a já se ptám proč s někým neřešíš to, aby zakázané byly?
Uživatelský avatar
SpongerBob
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 pro 2015, 20:23

eXcision

od Rumcajz » 31 led 2016, 15:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: eXcision

Příspěvekod Forst » 31 led 2016, 18:06

SpongerBob píše:Měl bych tady pár otázek na admina eXcersion, první zní, proč jste mi locknul téma Hráči na pranýři, kde byla diskuze.

Téma už máš odemklé.

SpongerBob píše:proč když je tak malá pravděpodobnost, tak jak to že se to povede třeba jednomu hráči 10x za jednu mapu

Ano za mapu se mohou reconnectnou víckrát, jenže já mluvil o reconnect za kolo, které je možné pouze jednou.

SpongerBob píše:Pořád mi dokola opakuješ tu stejnou frázi, že nejsou reconnecty zakázány a já se ptám proč s někým neřešíš to, aby zakázané byly?

Protože to není rozšířené, nedělá to skoro nikdo jen pár vyjímek.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: eXcision

Příspěvekod TomMyGS » 15 úno 2016, 18:23 VIP

Neaktivní a vyřešené, lock .
Uživatelský avatar
TomMyGS
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 kvě 2015, 14:42
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků