Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Předčasně uzavřená žádost - SOM

Příspěvekod SOMMM » 17 dub 2016, 14:13

Žádost: post638679.html#p638679

Doplněk: No nevím, s tím třasem mi to přišlo taky divné a sorry předtím za tu odpověd na Trasie, nenapadlo mě rychle co to může znamenat tak jsem napsal neutral. odpověd. Jo a to bylo WH co jsi to měl? Jo a abych neodcházel od žádosti: Ten třas mě nenapadá čím by to bylo, jen že by to bylo klientem cs, používám dva: od gamesites a od ... , od ... používám dlouho a o ničem takovém jsem neslyšel. od gamesites pár dní a to kvůli tomu že v klientu od ... jsou blocke servery od gamesites, client od gamesites mi neustále crashuje,například když vlezu do menu a kliknu na nastavení tak mi to crashne, ptal jsem se hráčů a prej nejsem jedinej, AB ani WH a už ani SH( Sh jsem kdysi používal na klientu ... kdysi za pomoci cheat enginu ale jak jsem tam kdysi dostal 6 měsícu ban tak jsem toho nechal , ale i z důvodu špatné ovladatelnosti) nepoužívám a tak si nedokážů vysvětlit ten třas.
SOMMM
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 16 dub 2016, 16:49

Předčasně uzavřená žádost - SOM

od Rumcajz » 17 dub 2016, 14:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Předčasně uzavřená žádost - SOM

Příspěvekod SOMMM » 17 dub 2016, 14:30

tam jak jsou 3 tečky má být - ****

e.eX je jedno od koho to je - censored
SOMMM
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 16 dub 2016, 16:49

Re: Předčasně uzavřená žádost - SOM

Příspěvekod eXtr3mer » 17 dub 2016, 14:50

V CS od druhého portálu môžeš mať cheaty a ani o tom nevieš. Buď ich zmaž alebo to celé odinštaluj. Ak máš problém s CS clientom od GS, napíš do našej sekcie Rady a návody - rady-a-navody-f8.html, kde sa na tvoj problém pozrú naši supporti.

Potvrdzujem pôvodný verdikt.
Na deme AB. Ban oprávnený.
Tvoje možnosti: chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html, chces-unban-ihned-t61717.html
lock
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků