Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Mapy

Příspěvekod maxdep » 02 dub 2016, 22:52

1.
čaute, všiml jsem si že dust2 se dá nominovat třeba více než train, dust2 jde nominovat 2x a za tu dobu train pouze jednou, nešlo by udělat aby X mapa šla nominovat po její skončení až se odehraje třeba 10 map ? a až po té 10té mapě by zase šla nominovat ta mapa ? protože pokaždé když je v hlasování dust2 tak z 90% vyhraje, takže se tam moc nezahraje prodigy popř. mirage, tak jsem se chtěl zeptat jestli by to nějak tak nešlo udělat, jestli chcou furt dust2 tak můžou hrát na only dust ne ? a né furt pro ní hlasovat a skoro jinačí mapu nehrát.

2.
Něco udělat s tím když někoho zabijete a tak dá rychle recconect aby ještě to dané kolo mohl hrát, celkem často se mi toto stáva že za 1 kolo zabiju 2x stejného hráče.

3.
To že na VIP/EVIP nefunguje TF (Team Flash) je jeho vyhóda nebo chyba ? jestli výhoda nešlo by to zrušit ? protože to je až moc podle mě výhoda když na něj nejde TF.

4.
Nezapnuli by ste tam Friendly Fire ?

5.
Nešlo by přidat Kill Asistence ?
Uživatelský avatar
maxdep
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 02 lis 2013, 11:07

Mapy

od Rumcajz » 02 dub 2016, 22:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mapy

Příspěvekod Dwandy » 02 dub 2016, 23:01 VIP

maxdep píše:1.
čaute, všiml jsem si že dust2 se dá nominovat třeba více než train, dust2 jde nominovat 2x a za tu dobu train pouze jednou, nešlo by udělat aby X mapa šla nominovat po její skončení až se odehraje třeba 10 map ? a až po té 10té mapě by zase šla nominovat ta mapa ? protože pokaždé když je v hlasování dust2 tak z 90% vyhraje, takže se tam moc nezahraje prodigy popř. mirage, tak jsem se chtěl zeptat jestli by to nějak tak nešlo udělat, jestli chcou furt dust2 tak můžou hrát na only dust ne ? a né furt pro ní hlasovat a skoro jinačí mapu nehrát.

2.
Něco udělat s tím když někoho zabijete a tak dá rychle recconect aby ještě to dané kolo mohl hrát, celkem často se mi toto stáva že za 1 kolo zabiju 2x stejného hráče.

3.
To že na VIP/EVIP nefunguje TF (Team Flash) je jeho vyhóda nebo chyba ? jestli výhoda nešlo by to zrušit ? protože to je až moc podle mě výhoda když na něj nejde TF.

4.
Nezapnuli by ste tam Friendly Fire ?

5.
Nešlo by přidat Kill Asistence ?

Ahoj

1. Nominace map není nijak ovlivnována názvem mapy, každá jde nominovat úplně stejným způsobem :) fakt, musel jsi se nějak splést.

2.To je funkce CSka, nijak to hru nekazí, sice to vyřešit jde, ale zase mi to příjde tak "běžný" že to rušit moc nechci

3.TF nefunguje obecně, nejde o žádnou VIP nebo EVIP výhodu. Ani tebe coby neVIP nemůže spoluhráč oslepit. Proč? Protože se v týmu najde vždycky dost blbců, který ti budou chtit zkazit hru. Tak jsme to vyřešili takhle ..

4.Friendly fire zapínat nelze, kvůli hráčům co by ti hru úmyslně kazili.

5.Celkem zbytečná věc mi příjde :)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Mapy

Příspěvekod maxdep » 03 dub 2016, 08:49

1. Nominace map není nijak ovlivnována názvem mapy, každá jde nominovat úplně stejným způsobem :) fakt, musel jsi se nějak splést.


Momentálně hraju na Pub 1, odehráva se teď mapa de_nuke před de_nuke se hrála mapa de_dust2 asi v 3/4 nuke zase jde nominovat mapa de_dust2 i když byla před cca 35 minutama.
Uživatelský avatar
maxdep
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 02 lis 2013, 11:07

Re: Mapy

Příspěvekod maxdep » 03 dub 2016, 09:01

maxdep píše:1. Nominace map není nijak ovlivnována názvem mapy, každá jde nominovat úplně stejným způsobem :) fakt, musel jsi se nějak splést.


Momentálně hraju na Pub 1, odehráva se teď mapa de_nuke před de_nuke se hrála mapa de_dust2 asi v 3/4 nuke zase jde nominovat mapa de_dust2 i když byla před cca 35 minutama.


Teď bylo hlasování a zase všichni hlasovali pro dustku, takže 2 ze 3 map zatím dust2 nešlo by to omezit ? třeba 4x dust2 mapa za den ? tak když chcou hrát furt dust tak od toho mají Dust2 only ne ?..
Uživatelský avatar
maxdep
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 02 lis 2013, 11:07

Re: Mapy

Příspěvekod useless » 22 dub 2016, 15:50 VIP

Každý má určitě svůj oblíbený server na kterém hraje raději než na ostatních. Ať už protože tam má kamarády nebo lidi od kterých ví, co očekávat. A tak si na něm prostě chce zahrát svůj oblíbený Dust II místo toho, aby šel někam do nezmáma na Dust2Only.
Samozřejmě, může si zahrát i jinou mapu, ale vem si, že na Public serverech převažují ti méně zkušení hráči, kteří radši sáhnou po jim známém Dust II, než po něčem jako je Mirage.

Spoj tyto 2 věci a máš důvod, proč tomu tak je ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků