Volná debata o Lolko a všem co vás zajímá.

Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod SieurDesto » 03 kvě 2016, 12:47 VIP

Zdravím, už nějakou tu dobu (asi 2 roky) používám MKLOL/MKJOGO což je program, který vám v lolku pomáhá, co tedy umí a má v sobě:

-skin - můžete si změnit základní skin championa na jakýkoliv skin i ten který nemáte (vidíte ho pouze vy) také si můžete vybrat skin na kurzor a tuším že i na wardu (s tou wardou si nejsem jistý nemám ho teď zapnutý)
-jungle timer - ukazuje za jak dlouho bude jaké monstrum v jungli spawnuto a upozorňuje na to i team pokud si to nastavíte
-replay - může vám natočit váš zápas na který se po hře můžete podívat
-rychlá zpráva(quick msg) - umí posílat rychlé zprávy hodí se když třeba nemáte čas psát ale někdo vám napsal
-item recommend - doporučuje vám itemy, které si máte kupovat
-match history - ukáže vám rozsáhlejší match history na vašem účtě s více podrobnostma

všechny tyto funkce jdou vždy zapnout i vypnout a program je zdarma a jelikož ho používám aktivně už 2 roky tak bych řekl, že se nebanuje.

Program lze stáhnout zde a také se tam o něm můžete vše dozvědět: http://www.mkjogo.com/en/
Obrázek
Uživatelský avatar
SieurDesto
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2434
Registrován: 01 dub 2013, 15:21
Bydliště:          

Skiny offline zdarma a další (program)

od Rumcajz » 03 kvě 2016, 12:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště:          

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod Sarmi » 03 kvě 2016, 14:29 VIP

Zdravím,

hromada lidí tento program používá, ale Riot již několik lidí upozornil, že se za tento program bude nejspíš i banovat. Jako zkusit to můžete, ale moc to nedoporučuji.

e. Jako bol a drop hack, což jsou 2 největší sračky, se stále úplně nevyhladily. Na MKjogo se nepřijde jen tak, ale je to bannable. :)
Uživatelský avatar
Sarmi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 536
Registrován: 30 led 2013, 15:18

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod Sarmi » 03 kvě 2016, 14:43 VIP

A ještě bych dodal, že na MKJogo ještě nedávno chodily upozornění na maila, že používáte ilegální program MKJogo, ale nebanuje se to instantně. I tak bych do toho nešel, ale jako příspěvek nebudu nějak cenzurovat, je to na Vás, jestli chcete nebo nechcete riskovat. :P
Uživatelský avatar
Sarmi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 536
Registrován: 30 led 2013, 15:18

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod DarkRayCode » 03 kvě 2016, 14:46 VIP

Sám jsem tento program používal pouze pro "testování" skinů, když je te´d Hextech crafting, proč stahovat takovou blbůstku :D
                                       Discord: Viyomi#5590
                           Steam: http://steamcommunity.com/id/IamViyomi
Uživatelský avatar
DarkRayCode
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1092
Registrován: 17 čer 2013, 18:23

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod SieurDesto » 03 kvě 2016, 17:35 VIP

RayCode píše:Sám jsem tento program používal pouze pro "testování" skinů, když je te´d Hextech crafting, proč stahovat takovou blbůstku :D


Hextech crafting je pomalý a neefektivní aspoň tedy pro neplatiče a lidi co si chodí zahrát pro zábavu a za den zahrajou třeba hru max dvě např. já.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
SieurDesto
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2434
Registrován: 01 dub 2013, 15:21
Bydliště:          

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod Nero0 » 01 čer 2016, 06:08

Na Hextech Crafting hodně lidí, co má koupené všechny championy a hodně nafarmených IP nadávalo, ale po novém updatu s mystery levelem 6 a 7 je z toho věcička do které se vyplatí investovat. Taky aktivní neplatiči z ní dokážou dost vytěžit.

Mě například padl Pulsefire Ezreal, kterého jsem si mohl hned díky mým otevřeným nevycraftěným skin shardům hned vycraftit (investoval jsem do hextech craftingu maximálně 1000 rp, not bad :D + nepočítám kupu ostatních skinů a champion shardů které jsem využil/vycraftil).
Uživatelský avatar
Nero0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 18 kvě 2016, 18:06

Re: Skiny offline zdarma a další (program)

Příspěvekod dav989 » 01 čer 2016, 13:19

Podle mě je to dobrý freeware program který jsem občasně používal když jsem hrával lolko.
Uživatelský avatar
dav989
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 26 led 2014, 15:23


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků