Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

na vlastné nebezpečie

Příspěvekod Kr4it » 10 čer 2016, 22:09

Dobrý deň. Chcel by som sa spítať či je možne aby ma ct bezdôvodne zabil cez hromadné VD ked som stál asi 3 metre od zbrojky (spy vs spy) :?:
V pravidlách sa síce píše že pohyb je na vlastné nebezpečenstvo ale v tú chvílu sa tam ct z nikým nestrielalo. :?
Uživatelský avatar
Kr4it
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 03 črc 2015, 13:46

na vlastné nebezpečie

od Rumcajz » 10 čer 2016, 22:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: na vlastné nebezpečie

Příspěvekod Yadang » 10 čer 2016, 22:38

Pred zbrojkou si na vlastne nebezpecie, ale CT len tak do teba strielat zacat nemoze, jedine ak sa mu pleties do strely ked striela do niekoho ineho. V tomto pripade je to FK ako vravis ale ja som to nevidel tak nemozem posudit co sa tam stalo.
Uživatelský avatar
Yadang
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 312
Registrován: 20 říj 2015, 20:20

Re: na vlastné nebezpečie

Příspěvekod PoPMaNCZ » 10 čer 2016, 22:52

"Na vlastní nebezpečí" je myšleno, že když tam budeš stát a nějaký tvůj kolega vězeň začne střílet do CTček za dveřmi, tak jsi v nebezpečné zoně, v které můžeš dostat nechtěně kill, protože střílejí po tom druhém. V tomto případě to FK NENÍ.

Někteří hráči to zas tolik nechápou a berou to tak, že začnou jak magoři sprayovat dveře a někoho tím zabijí. Bez jakéhokoliv důvodu s oznámení " před zbrojku na vlastní nebezpečí ". V tomto případě je to naprostá demence CTčka a FK to JE.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
steamcommunity.com/id/PoPMaNCZ
Uživatelský avatar
PoPMaNCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 čer 2013, 09:37

Re: na vlastné nebezpečie

Příspěvekod byLife » 19 čer 2016, 22:22 VIP

Ach..

Já jakožto hráč Life stojím před zbrojkou a jdu např. afk chvíli ..
Hráč Aleš mezitím vběhne do zbrojky a CT Ferda ho zabije, přičemž ale jedna z jeho střel dá hlavu i mě ..
Ano, dostal jsem FK. Ne, nemám nárok na VD, protože jsem tam stál na vlastní nebezpečí.

V případě co popisuješ ty jde o úmyslný freekill a CT by mělo být potrestáno a zároveň poučeno o pravidlech.

Ale moje rada zní jasně,
pokud máte HVD, nebo máš VD jen ty, tak prostě jdi na atrakce, koukni se po mapě.. Užívej si.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků