I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 16:50

Server JB #5
Datum a čas: 30.7.2016 17:45
Důvod: Neznalost pravidel admina Obra, Neoprávněný BAN.
Btw. moje-nejasnosti-v-pravidlach-t131754.html
"po doplnění máš čupet, nemáš stát"
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

[Vyriešené] Neznalost pravidel ADMINA

od Rumcajz » 30 črc 2016, 16:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod obrkiller » 30 črc 2016, 16:56

Zdravím,
jak jsem ti na serveru psal šlo to vyřešit i bez banu. Bohužel si stále psal i po mém vyzvání dále se nevyjadřovat na serveru a jít napsat stížnost.
Jak jsem jíž napsal na serveru pokud dáš zákazy (čupět, skákat, boxovat) a poté nám řekneš čupněte si. Následně na to nám dáš příkaz aby jsme doplnili blíže k sobě, máme stát. Dal jsi MFK a já tě jen moovnul. Třikrát sem ti to vysvětlil. Stále si spamoval i pod hrozbou banu. Nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo.
Pokud si to pořádně přečteš ten topic!!
2. Hráči mají zůstat stát.
Servery JailBreak hraji již 10 let.

Nick in game: obr
Uživatelský avatar
obrkiller
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 410
Registrován: 27 črc 2014, 11:00

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 16:57

Předvedl jsem tuto situaci :2) Simon dá zákaz čupieť. Následne povie "Čupnite si." ---> "Doplňte k druhej strane čiary". Po tomto príkaze hráči po stojačky doplnia. Po doplnení by podľa logiky mali ďalej stáť, avšak minule simon zabíjal za to, keď si hráči opätovne nečupli. Konal simon správne?
Na to konto jsem tedy vsechny stojící pozabíjel avšak se tam ještě píše : 2. Po doplnení máš čupieť
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 17:04

1) Simon dá zákaz čupieť. Následne povie "Čupnite si." ---> "Skočte.". Po tomto príkaze by sa mali hráči opäť postaviť (aspoň takto to bývalo pokiaľ ma pamäť neklame), keďže majú zákaz čupieť. Minule ale simon zabíjal tých čo sa postavili, tak sa pýtam, či sa niečo nemenilo.

2) Simon dá zákaz čupieť. Následne povie "Čupnite si." ---> "Doplňte k druhej strane čiary". Po tomto príkaze hráči po stojačky doplnia. Po doplnení by podľa logiky mali ďalej stáť, avšak minule simon zabíjal za to, keď si hráči opätovne nečupli. Konal simon správne?

3) Môže sa príkaz "Zahráme si hru na simona" použiť na začiatok hry na simona? Logicky mi to tam sedí, avšak minule simon zabíjal, ak sme reagovali na príkazy "sajmon hovorí ...". Aby som to vysvetlil ako to chápem, "simon" je hra a preto nevidím logický dôvod, prečo by sa takto tá hra nemohla začínať.



1. Stále máš čupieť aj po jednorazovom prikaze skočte.
2. Po doplnení máš čupieť
3. Hra na simona sa začína len 2 sposobmi "Zahrame si simona" "Zahrame si na simona"
Hocico povie ine ako tieto presne 2 sposoby, tak to znamena ze nemas pocuvat na prikazy "Simon hovori"


Kde tu vidíš to že máš stát, já tam vidím čupet
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 17:15

Hele, Q.Q mi za toto, co mi řikáš, vyhrozoval banem, tak jsem to udelal podle něho, a dostal jsem ban od tebe, zatim co kdybych to delal podle tebe, tak dostanu ban od toho druheho, kde je v tom LOGIKA ??
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 17:38

Uz jsme to s Obrem vyřešili na TS, ale pořád nechápu, proc mi každý admin rika neco jineho, a pak me tedy chteli vsichni zabanovat, takze ADMINI, nejdříve si ujasněte PRAVIDLA a az pak nás poučujte !!!!
Hlavně pro Admina Q.Q ----> Kdyz mi podáš nepravdivé informace a ja dostanu ban, co s tim mam delat ????
Ono je totiž nespravedlivé dostat BAN za něčí chybu, že Q.Q
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 18:05

A na nějakou ALESPON omluvu od admina Q.Q nemám čekat, na takovou uroveň se asi nesnížíte...
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod DarkMouse » 30 črc 2016, 19:11 VIP

Zdravím,
dodej důkazy k tomu, jak ti každý admin říká něco jiného (v opačném případě budeš obdarován banem za pomluvy AT).

Stížnost jako taková je stejně neoprávněná, protože obrovo tvrzení je pravdivé. Když už se hodláte hádat s adminama, není od věci abyste si četli témata celá ;)
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod TerrorTheLegend » 30 črc 2016, 20:48

Hele Q.Q i Obr ti klidne reknou, co mi rekli tak se jich zeptej, a budes mit dukaz . Přeji hezký zbytek večera.
Uživatelský avatar
TerrorTheLegend
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 črc 2016, 20:51

Re: Neznalost pravidel ADMINA

Příspěvekod Soliii7 » 01 srp 2016, 16:08

To že sis špatně přečetl topic za to ja nemužu :? Nepoužívej příkazy kterým nerozumíš, to přesně jsem ti říkali na serveru.

Není co řešit, stížnost bez důkazu.

48h nechám odemčeno
Q.Q, hophell, Zastupce, Shinta a kdo ví kdo ještě

EX HLSA JB
Uživatelský avatar
Soliii7
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 05 črc 2015, 15:41
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků