I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Orion

Příspěvekod realone » 18 srp 2016, 00:29

Orion řekl ať doplníme blíže k fotbalu, ja jsem doplnil a on mě stejně zabil.
http://leteckaposta.cz/124938978 - asi po minutě a pul je videt FK
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

[Vyriešené] Orion

od Rumcajz » 18 srp 2016, 00:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Orion

Příspěvekod OrIoN7531 » 18 srp 2016, 09:55

Ahoj
Takže z môjho pohľadu to vyzeralo že si miesto mal a nedoplnil vôbec keďže som stál pri futbale.
Bohužiaľ demo pozrieť nemôžem a teda nemôžem povedať či to fk bol alebo nebol.

Pokiaľ som ti fk dal tak sa ti ospravedlňujem.

Prejdime k tvojmu prístupu bol si tak sprostý že som ti na otázku či ti dám vd alebo idem na fórum ok odpovedal niečo ako nie a choď.
Keď si taký sprostý a hneď sa vyhrážaš pričom nepočkáš do ďalšieho kola a nevybsvíme to formou mikrofónu tak máš smolu.

Prajem pekný deň a keď pridem domov skôr (o 21:00) tak si ešte pozriem domov no v opačnom prípade si to pozriem pravdepodobne zajtra.
Ináč nabudúce to napíš podľa vzoru aj keď máš dôkaz dik.
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: Orion

Příspěvekod nYcko » 18 srp 2016, 11:39

Ďalšie kolo na deme nevidím, toto by neprešlo ani v PPčku.
Sťažnosť zamietam.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: [Vyriešené] Orion

Příspěvekod realone » 18 srp 2016, 12:20

Proč by tam mělo být další kolo? Dostal jsem jasnej FK a Orion mi řekl do mikrofonu ať s tím jdu na forko. Bohužel mi včera v pokoji spala dcera a nemohl jsem mluvit abych ji nevzbudil. Když nemám mikrofon tak můžu dostávat FK? Navíc na demu by stejně nebylo slyšet co říkám.
A že jsem na tebe byl sprostej Orione? Kvůli tvejm lžím jsem dostal neoprávněnej ban, což moc dobře víš. Kdybys mi alespoň napsal do PMka že se mi omlouváš ale chybu veřejně uznat nemůžeš protože bys přišel o práva tak bych to nějak překousl. Ale že tě potkám na serveru po měsíci a ty mi hned první kolo napálíš FK na to nervy fakt nemám.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: [Vyriešené] Orion

Příspěvekod OrIoN7531 » 18 srp 2016, 12:45

Ďaľšie kolo tam nieje lebo si sa odpojil a ty napíšeš vetu buď mi dáš vd alebo te dám na forko cakas že ti len tak dám vd keď z môjho pohľadu (od futbalu) si nedoplnil a stále si mal tú dieru.

Vd som ti nemal ako dať keďže tebe neislo o samotný fk tak ako má poškodiť no s takým prístupom sa nedostanes nikam ak by si sa snažil mi to vysvetliť a ja ti nedal vd áno chápem ale ty mi napíšeš vyššie uvedené a odpojis sa?..

Ešte raz sa ospravedlňujem ale ty zmen prístup..
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: [Vyriešené] Orion

Příspěvekod ZeffGreen » 18 srp 2016, 12:53

ale chybu veřejně uznat nemůžeš protože bys přišel o práva tak bych to nějak překousl.

Věř mi, že tvoje stížnosti nemají absolutně žádnou váhu, takže i když tady pošleš kvadrilion stížností, tak se kvůli tvým stížnostem nikdo rušit nebude.
Nechápu, jak tě ten jailbreak s takovým přístupem může vůbec bavit. Na jb máš nahráno více než 400 hodin. Nemyslíš, že by bylo lepší věnovat se dceři, než sedět u počítače?
Uživatelský avatar
ZeffGreen
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 147
Registrován: 19 pro 2015, 22:01
Bydliště: Třebíč

Re: [Vyriešené] Orion

Příspěvekod realone » 18 srp 2016, 13:44

Zeffe do toho co já dělám ti nic není. Jinak super přístup admina napsat na forko že stížnosti se vlastně vůbec neřeší.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: [Vyriešené] Orion

Příspěvekod ZeffGreen » 18 srp 2016, 15:02

Vidíš a už si zase vytrháváš věci z kontexty a vymýšlíš si. Napsal jsem, že se tady stížnosti neřeší? Stížnosti se tady řeší, ale TVOJE stížnosti nemají absolutně žádnou váhu.
Uživatelský avatar
ZeffGreen
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 147
Registrován: 19 pro 2015, 22:01
Bydliště: Třebíč


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník