I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]nYcko

Příspěvekod okurka7 » 30 srp 2016, 21:12

Zdravím, dneska jsem dostal ban. Prý za kažení hry. Když jsem se ptal nYcka zaco tak mi poslal nějaký odkaz : blazkowicz-cze-fk-jb9-t137152.html
Na tom odkaz jsem se podíval na to demo. Na tom demu jsme dal 1FK + jednomu hráči jsem nadržoval protože se vrátil na čáru a já nevím kterž to poté byl. Nechtěl jsem zabít toho co byl na čáre a nechat toho co nebyl na ní.
Poté jsem se podíval kdy to Koki dal na forko + jsem se ho ptal kdy to točil. 29.srpna to bylo. Ten den jsem byl u kámoše celý den. a hrál jsem na jeho steamu. Akorád jsem si změnil místo jeho jména jsem si dal svoje ''okurka7'' a profilku taky tu co mam já.
Bohužel admin si myslel že jsem asi hrál na mém steamu primárním. A dal mi na tento steam ban dokládám steam id : STEAM_0:1:46099754
Bohužel na tom screedu co dodal Koki taky v té konzoli nejsem s tím steam id na kterém jsem hrál u kámoše. Samozřejmě vám nedodám steam id na kterém jsem včera hrál. To si musíte zjistim sami ;)
Takže bych žádal o ban na steamu na kterém jsem dal ban. A né na jiném steamu kde jsem skoro nehrál.
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

[Vyřešeno]nYcko

od Rumcajz » 30 srp 2016, 21:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: nYcko

Příspěvekod okurka7 » 30 srp 2016, 21:32

Teď jsem si prošel to demo ještě jednou a ani Kokimu jsem nedal FK lebo opustil místo určené simonem což byla čára. Takže na tom demu je vidět pouze to nadržovaní jednoho hráče který byl na výstřelech. Ale pak jsem řekl kdo je na výstřelech kill. Takže to mohl opustit. Kdyby nešel vedle VIP tak bych ho zabil. Nevědel jsem kdo byl na výstřelech a kdo ne.
Takže nYcko mi řekni kde jsem dal komu FK. Jak jsi psal : Okurka banned za opakovane kazenie hry . neznalost pravidiel, nadržovanie, FKs. Nabudúce aj jeho nahlás.
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: nYcko

Příspěvekod nYcko » 31 srp 2016, 04:34

Zahrame si hru na simona. Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Kto chce mikrofon pojde na moje vystrely .
Zabil si tych hracov ze vraj sa hraje simon. Nasledne si povedal simon rika kto chce mikrofon pojde na moje vystrely. A tym hracom si v pohode zapol mikrofony aj ked sa nehral simon.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: nYcko

Příspěvekod okurka7 » 31 srp 2016, 07:43

Na demu jsem na kámošovo CSku nedal ani jeden FK. Maximálně jsem nadržoval tomu jedmonu VIP. Ale na začátku jsem řekl zahrejem si hru na simona. Simon říka všechny příkazy a zákazy platí..... (pořád držim voice, což na demu je vidět) ..... kdo chce mikrofon nech jde na moje výstřeli. Tady jsem zabil 2 zebry a jedno VIP mi uteklo vedle druhého VIP a já nevědel které bylo na výstřelech a které ne. Poté jsem řekl Simon říka kdo chce MIk nech jde na moje výstřeli. Šli tam asi 2 hráči. Z toho jeden mi utekl tak toho jsem zabil. A druhého jsem zabil poté co jsem zabil všechny který šli do zbrojky popř. v zbrojce již byli.
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: nYcko

Příspěvekod nYcko » 31 srp 2016, 09:34

Bol to novy prikaz a mozes drzat voice aj cely den. Plus si ich zabil s odovodnenim ze sa hraje simon co si aj sam povedal. No asi nevies ako zacina dana hra.
Myslim ze tu nie je co riesit
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: nYcko

Příspěvekod okurka7 » 31 srp 2016, 10:07

Okey. Tak potom proč si mi dal na steam účet na můj primární. Na kterým jsem v pondělí skoro nehrál. V pondělí jsem byl celý den u kámoše a hrál jsem na jeho účtě.
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: nYcko

Příspěvekod nYcko » 31 srp 2016, 10:10

Lebo ine ID som nehľadal keďže si to bol ty.
Ban bol účinný a na správnom účte keďže si sa nevedel napojiť :)
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: nYcko

Příspěvekod okurka7 » 31 srp 2016, 10:13

Ano protože mi někdo napsal jestli mam ban tak jsem to chtěl zkusit protože jsem na tom ůčtě vůbec nehrál......
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: nYcko

Příspěvekod okurka7 » 31 srp 2016, 16:53

Takže kdybych já řekl nějakému VIP aby si dal forku Tradyxe a dal si jeho jméno. A já bych začal nahrávat někoho jíného co dá FK a po 30s příde na řadu ''tradyx'' který da MFK. A já bych vyfotil konzoli tak aby tam nebylo vidět tradyxovo jméno. A ještě bych nahrál tradyxovo nějakou větu a pak ji to VIP pouštělo přes ''SLAM'' tak by jsi taky šel za Tradyxem=adminem ? Nebo jak ?
Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: nYcko

Příspěvekod Soliii7 » 31 srp 2016, 18:25

Stížnost neoprávněná, bez důkazů.

Zbytek si vyřešte přez PM.
Q.Q, hophell, Zastupce, Shinta a kdo ví kdo ještě

EX HLSA JB
Uživatelský avatar
Soliii7
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 05 črc 2015, 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: [Vyřešeno]nYcko

Příspěvekod okurka7 » 31 srp 2016, 18:27

Okurka setá (Cucumis sativus) je rostlina z čeledi tykvovité. Pochází z vlhkých a teplých krajů Indie a Číny.

Nejsou vhodné při nemocech ledvin, žaludku, srdce a cév.

Dále se okurky využívají také v kosmetice jako součást pleťových masek.
Uživatelský avatar
okurka7
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 178
Registrován: 15 čer 2016, 14:49

Re: [Vyřešeno]nYcko

Příspěvekod Soliii7 » 31 srp 2016, 20:38

Ale nY se nijak neprovinil.. Ban ti dal oprávněně.
Q.Q, hophell, Zastupce, Shinta a kdo ví kdo ještě

EX HLSA JB
Uživatelský avatar
Soliii7
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 05 črc 2015, 15:41
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků