I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Stížnost na nylight !'

Příspěvekod AlvinCZ » 10 zář 2016, 10:19

- Smazal dom - NyLight / Survival



1. Prostě kámoš mi volá na skype a říká´´ Hej kámo nylight ti ničí dom !! Moj celý dom který tam mněl více jak 20stacku quartzu
2. https://ctrlv.cz/XoL0

A dostal jsem ban !
AlvinCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2016, 17:27

Stížnost na nylight !'

od Rumcajz » 10 zář 2016, 10:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod AlvinCZ » 10 zář 2016, 10:30

A Další dukaz https://ctrlv.cz/3ulm
AlvinCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2016, 17:27

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod AlvinCZ » 10 zář 2016, 10:33

AlvinCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2016, 17:27

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod AlvinCZ » 10 zář 2016, 10:35

AlvinCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2016, 17:27

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod Nylight » 11 zář 2016, 13:46

Nazdar,taky se velice rád vyjádřím. Začal bych uplně na začátku,kdy nám z nepodstatnýho důvodu skočil error na rezidence a města-nebudu dál rozebírat,v tom bylo vše odreskované,celý uzemí /hra,admin shop a všechny možné věci. V tom danym čase nikdo z vyšších nebyl online,aby dal restart a obnovil funkci měst (já došel až po necelých 4h,ve kterých borci rozebírali vše co šlo),když jsem došel,ihned jsem dal restart,jenže bylo pozdě-npc leželi u bedrocku,cmd se odkryli,tutorial byl celý rozebraný..Našlo by se dalších 1000 příkladů. Přešel bych k věci,jelikož si v gs nehrajem na blbý,tak hned vidíme kdo co zničil a sebral,nejen že si rozebral celý shop u hráčů,zničil podstavce npc,zničil tutorial,ale ty si dokonce zašel do skladu,který byl z nudy vytvořený vyššíma,kde se mimo jiný nacházeli enchanty effe. 10k,barriery se specialníma enchantama atd. To jsem věděl,po domluvě s jeffym jsem řekl,že když mi to vrátíš do posledního kousku,nedostaneš permu-taková byla prostě domluva,máš přesvědčivýho bráchu.. Teď to zkrátim,ty si jednoduše přišel a hodil mi sotva 2% z toho,co si vzal.. Tak jsem po domluvě s neznamym prostě vymazal celej pozemek,protože tvuj povedenej kamarád _M4JKY_,který mimochodem "nenápadně" obchází ban začal všechny ty zbylé věci přenášet k sobě. Opravdu nedokážu pochopit,proč si tohle vůbec zkoušel,jak jinak si myslel,že to dopadne? Napsal jsem to zjednodušeně,aby jsem ti nepřidělával ukoly na víkend,jistě jich máš ve škole už dost.

Z mojí strany vše.
Uživatelský avatar
Nylight
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 29 črc 2016, 08:27

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod Lubou » 12 zář 2016, 13:30 VIP

Joj chaloši čo si vy myslíte že budete robiť na servery bordel, nikto to nezistí a všetko bude v poriadku?

To že ste zničili všetko čo sa stavalo, robilo na servery (hra, pvp, tutorial atď.) ste dostali permu. Za to že ste pokradli veci urobil opatrenia Nylight.

Nabuduce by bolo lepšie hneď niekoho volať pomocou TS, webu, steamu apod. a nie ničiť všetko čo vám došlo pod ruku.

Toď vše, sťažnosť zamietam admin vám oznámil že mu máte dať veci, nedokázali ste to tak si ich zobral sám.
Herný Nick: Neznamy
EX. MC HLSA, MC Support, CS:GO Support Kapitán, CS:GO Hl. Mapér, CS:GO JB Admin, CS 1.6 JB Admin,
RoSA Admin, GTA V - FiveM Admin
Uživatelský avatar
Lubou
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 705
Registrován: 18 bře 2014, 21:19

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod AlvinCZ » 12 zář 2016, 16:36

Hele neposerte se prostě nemáte na to dělat svoje pluginy když vám errorují !
A vykrádání není v pravidlech takže sa neposerte !
AlvinCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2016, 17:27

Re: Stížnost na nylight !'

Příspěvekod Khertys » 12 zář 2016, 18:22 VIP

Vis o tom velky kulovy, takze tady prestan placat hlouposti, dik.
AlvinCZ píše:A vykrádání není v pravidlech takže sa neposerte !

Slovnik bys mohl taky zmenit, samozrejme dost hloupa vymluva, opet z tve strany, pokud ti vadi preddefinovany duvod pro adminy, milerad ti tam duvod upravim, klidne i typ banu zmenim na ip, pro me malickost :)
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků