Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Mapy na paintball

Příspěvekod Forst » 28 srp 2016, 20:15

Zdravím všechny hráče, hráčky.
Rozhodli jsem se započít spolupráci s našimi mappery, kteří jsou schopni zhotovit mapu dle vašich představ.
Proto Vás prosíme o návrhy či nápady jak by měla mapa pro paintball vypadat, každý nápad ať už lepší či horší se cení a může být kdykoliv použit, takže se nebojte, nestyďte, ale bavte se.

Budeme se těšit na spolupráci a Váš zájem o zkrášlení hry.
Za celý admin team Vám patří velké díky.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Mapy na paintball

od Rumcajz » 28 srp 2016, 20:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod tyler » 31 srp 2016, 10:51 VIP

De_dust 2
Uživatelský avatar
tyler
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 08 zář 2015, 13:45

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod Forst » 31 srp 2016, 11:50

Tento příspěvek byl založen na základě návrhů na vzhled nových map nikoli na již existující mapy, na to máme založené jiné téma též v sekci paintball servery. (paintball-navrhy-a-hlaseni-bugu-t71077.html)
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod ErkilZnasilnil » 01 zář 2016, 06:53

Znate olomouckej paintball? půlkruhová aréna kolem pevnosti + kruhová pevnost uvnitř, dvě patra, kruhový dvůr uprostřed, jediný pravidlo oknama se nestřílí teda(moc spamkilly)


http://www.pgo.cz/_data/5317.jpg
https://zrks.cz/storage/img/20160615/45 ... 1903df.jpg
http://www.navstivtejeseniky.cz/data/fo ... 770_slider
ErkilZnasilnil
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2016, 06:47

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod Forst » 11 zář 2016, 18:46

ErkilZnasilnil píše:Znate olomouckej paintball? půlkruhová aréna kolem pevnosti + kruhová pevnost uvnitř, dvě patra, kruhový dvůr uprostřed, jediný pravidlo oknama se nestřílí teda(moc spamkilly)


http://www.pgo.cz/_data/5317.jpg
https://zrks.cz/storage/img/20160615/45 ... 1903df.jpg
http://www.navstivtejeseniky.cz/data/fo ... 770_slider


Děkujeme za tvůj nápad, mapper o návrhu ví. Vymýšlí úpravy mapy pro naše paintball servery, jelikož přesné napodobení mapy do hry by nebylo zrovna vhodné z důvodů velkého počtu hráčů na serveru.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod televizekamarad » 06 říj 2016, 21:07

mám dotaz, proč zakládáte téma na návrhy nové mapy, když všichni hráči hrající na hl. serveru pintball 1 nové mapy nechcou, nechcou ani 70% map současných, dle mého názoru jste celý server novými mapami skazili, všichni staří hráči s úsměvem vzpomínáme na krásné časy, kdy jsme hráli mapy jako office, dust2, assault, nejen že tam byly větší prostory, ale byly to taky krásně hratelné mapy, nové mapy jsou malé, jakmile tam naběhne 20 hráčů, je to jako několika sekundové jatka, není tam ani trochu srandy, tento komentář přidávám z důvodu, aby jste se nad tím zamysleli, jestli náhodou neustálé změny nezpůsobí pokles úrovně samotného serveru
Uživatelský avatar
televizekamarad
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2016, 21:02

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod Forst » 07 říj 2016, 05:57

televizekamarad píše:mám dotaz, proč zakládáte téma na návrhy nové mapy, když všichni hráči hrající na hl. serveru pintball 1 nové mapy nechcou, nechcou ani 70% map současných, dle mého názoru jste celý server novými mapami skazili, všichni staří hráči s úsměvem vzpomínáme na krásné časy, kdy jsme hráli mapy jako office, dust2, assault, nejen že tam byly větší prostory, ale byly to taky krásně hratelné mapy, nové mapy jsou malé, jakmile tam naběhne 20 hráčů, je to jako několika sekundové jatka, není tam ani trochu srandy, tento komentář přidávám z důvodu, aby jste se nad tím zamysleli, jestli náhodou neustálé změny nezpůsobí pokles úrovně samotného serveru



I já jsem starý hráč, paintball hraju 4 roky a všechny mapy, které si vyjmenoval si pamatuji a nad tvým příspěvkem jsem se pousmál a zavzpomínal, ale bohužel zpět nebudou. Assault, office, dust2, atp, se na paintballe neobjeví, ne že je tam nechci ba naopak bych je uvítal, ale poslední update byl založený na proměnu paintballu v reálnější paintball, tudíž se mapy přizpůsobili módu. Jedna polovina (starší hráči) kritizuje, druhá polovina (nový) si to nemůžou vynachválit. Tak to je, nikdy se nezavděčíš všem.

Téma ohledně nových map se založilo z důvodu spolupráce s mappery. Jsou ochotni Vám vytvořit paintballovou mapu na ''přání.''
Starší hráči neocení barevné mapy ba naopak si přejí klasické, ale paintball tvoří mladší komunitu, kterou barvičky ohromí.
Proto tomu je tak, jak to je.

btw. nevím o jakých změnách v poslední době tu mluvíš, protože se od prosince 2014 na paintballu nezměnilo vůbec nic, páč to byl poslední update paintballu a to jsem hlsa tehdy nebyl takže já jsem k dnešní podobě paintballu nepřidal ani prd a všechny moje návrhy mi letos byli zamítnuty.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00

Re: Mapy na paintball

Příspěvekod televizekamarad » 08 říj 2016, 00:23

Já vím, že změny byly zavedeny už dávno, a mladší generace hráčů si je pochvaluje hlavně proto, že staré mapy nehráli a většinou to jsem menší děcka věk 12 až 15 let, které tomu ani nějak extra nerozumí, paintball hraju od roku 2011 kdy jsem hrával pod nickem DJ LS CZ, pak jsem se proslavil jako VIP pod jménem televizekamaradxD, hrával jsem to tehdy každý den, pak po změnách mne to přestalo bavit, dnes to hraju opravdu jen když není co jiného na práci, navíc je mi přece už skoro 20 let, takže většinu času trávím v garáži, venku na trenincích, nebo se hrabu v mašině, pokud se ale jedná o to, abychom zaměstnali tvůrce map mám v tom případě jednu prosbu, vytvořte rozsáhlou mapu s rukojmím, žádné moc otevřené prostory, neco po vzoru dust 2 a office, grafika může být po vzoru mapy c21_kitty, aby tam byly barvičky a tak, myslím, že je to řešení, které nejen potěší staré hráče, ale potěší i ty mladší, pokud zapojíme trochu kreativního myšlení, místo beden bych jim tam dal geometrické obrazce a útvary, rovnou se můžou učit i do školy, s popisy: mat. vzorce, na stěnách by mohli být nějaké poučné texty, plakáty, fotky, obrazy, nutno je ale dodržet rozsáhlost a obtížnost mapy po vzoru dust 2 a office, mapa by mohla nést název cs_school, nebo paintball_school, jelikož dokonce ne všechny paintball areny v realu nejsou jen pár beden naskládaných ve velkém prostorum u nás se např jedná o arénu ve starém lihovaru, hraje se ve staré bramborárně a i ve starém lihovaru+ okolí, pokud se budou chtít tvůrci map semnou spojit není problém, mohu jim i arenu nafotit, a poté mužou udělat mapu po jejím vzoru, dle mého názoru by mapa byla výborně hratelná a byla by v ní jak sranda, tak ponaučení :)
Uživatelský avatar
televizekamarad
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2016, 21:02


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků