Volná debata o Counter Strike 2.

JB servery

Příspěvekod Ocelot » 09 říj 2016, 12:48

Dobrý den, jsem dlouhodobý hráč Jailbreaku. Jailbreak hraji již opravdu dlouhou dobu a snažím se na něm působit jako zábavný člověk, ale někdy to opravdu nejde. Tedy rád bych vám zde řekl proč a zároveň napsal konstruktivní kritiku a samotné věci které by jste mohli opravit sami. Tak tedy se dostaneme k tomu proč. Kdo hraje JailBreak tak zná takové ty základní potíže normálních hráčů jako např. Freekilleři, lidi co neznají pravidla a cpou se k CT, a sprostí lidi co přišli jen provokovat. Abych to uvedl na pravou míru s FreeKillerama nic neuděláme ti tu jsou a budou vždy, jediná pomoc je natáčení videí a nahlašování a nebo to že je admin online a vidí ho, ale co si budeme nalhávat je velice málo adminů aktivních. Ale co ti co neznají pravidla ? Tady se dostáváme k prvnímu řešitelnému problém. Ono jde o to, že pravidla znát ani nejde, jelikož sou vypsané pouze základní a co ty ostatní ? Ty se upravují podle chuti a libosti adminů. Opravdu je to nesnesitelné, když hrajete jailbreak další den dojdete na server hrajete jako CT a admin vám "vynadá" za neznalost něčeho co si on zrovna vymyslel. Tedy jde o to, že pravidla jsou neustále v pohybu a mění se a tak budou vždy u CT lidi co "neznají" pravidla. Jak to řešit ? Je to úplně jednoduché svolejte si ty svoje adminy a určete jasná pravidla které také sepíšete pro normální hráče, předejdete tím více věcem mezi něž patří "neznalost" pravidel zbytečné dotazy na adminy jak je to s tím pravidlem a s tím atp. Protože když jsem se zeptal dvou jiných adminů na stejné pravidlo oba mi tvrdily opak. Pak tu jsou také lidi kteří dělají pořád ty samé potíže a bany dostávají úplně na krátkou dobu. Na JB #4 hraje jeden hráč který nadává dává freekilly nemá základy slušného chování a co mi bylo řečeno ban dosatal již několikrát, ale mu je to úplně jedno jelikož za den nebo dva ho bud mít pryč a jsme zase u toho. Myslím si že lidi co dostávají podruhé ban za tu samou věc by mělo být více potrestání třeba nepřístupem do CT atp.

Takže tady jsem vám vypsal úplně minimum věcí ohledně JailBreaku. Neberte to jako nějakou pomluvu spíše jako radu díky které můžete zvýšit produktivitu serverů.
Účinkuji jako : *Anonym*
Budu pokračovat dokud nedosáhnu svého cíle.
Ocelot
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2016, 12:17

JB servery

od Rumcajz » 09 říj 2016, 12:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB servery

Příspěvekod BrooKlyGS » 09 říj 2016, 14:24 VIP

Ocelot píše:Dobrý den, jsem dlouhodobý hráč Jailbreaku. Jailbreak hraji již opravdu dlouhou dobu a snažím se na něm působit jako zábavný člověk, ale někdy to opravdu nejde. Tedy rád bych vám zde řekl proč a zároveň napsal konstruktivní kritiku a samotné věci které by jste mohli opravit sami. Tak tedy se dostaneme k tomu proč. Kdo hraje JailBreak tak zná takové ty základní potíže normálních hráčů jako např. Freekilleři, lidi co neznají pravidla a cpou se k CT, a sprostí lidi co přišli jen provokovat. Abych to uvedl na pravou míru s FreeKillerama nic neuděláme ti tu jsou a budou vždy, jediná pomoc je natáčení videí a nahlašování a nebo to že je admin online a vidí ho, ale co si budeme nalhávat je velice málo adminů aktivních. Ale co ti co neznají pravidla ? Tady se dostáváme k prvnímu řešitelnému problém. Ono jde o to, že pravidla znát ani nejde, jelikož sou vypsané pouze základní a co ty ostatní ? Ty se upravují podle chuti a libosti adminů. Opravdu je to nesnesitelné, když hrajete jailbreak další den dojdete na server hrajete jako CT a admin vám "vynadá" za neznalost něčeho co si on zrovna vymyslel. Tedy jde o to, že pravidla jsou neustále v pohybu a mění se a tak budou vždy u CT lidi co "neznají" pravidla. Jak to řešit ? Je to úplně jednoduché svolejte si ty svoje adminy a určete jasná pravidla které také sepíšete pro normální hráče, předejdete tím více věcem mezi něž patří "neznalost" pravidel zbytečné dotazy na adminy jak je to s tím pravidlem a s tím atp. Protože když jsem se zeptal dvou jiných adminů na stejné pravidlo oba mi tvrdily opak. Pak tu jsou také lidi kteří dělají pořád ty samé potíže a bany dostávají úplně na krátkou dobu. Na JB #4 hraje jeden hráč který nadává dává freekilly nemá základy slušného chování a co mi bylo řečeno ban dosatal již několikrát, ale mu je to úplně jedno jelikož za den nebo dva ho bud mít pryč a jsme zase u toho. Myslím si že lidi co dostávají podruhé ban za tu samou věc by mělo být více potrestání třeba nepřístupem do CT atp.

Takže tady jsem vám vypsal úplně minimum věcí ohledně JailBreaku. Neberte to jako nějakou pomluvu spíše jako radu díky které můžete zvýšit produktivitu serverů.


Myslím, že ty stručně napsané základy tě dost naučí. Spousta hráčů ani neví jak se začíná a ukončuje hra na Simona, tak proč vypisovat ještě něco dalšího, když si nepřečtou ani tohle? Ostatní věci se naučíš časem, když budeš hrát. Dostaneš se do různých situací a pokud nebudeš něco vědět, zeptáš se na fóru nebo na serveru nějakého admina. Co se týče takzvaných "změn" pravidel, tak zbytečně lžete sami sobě. To, že neznáte nějaké pravidlo/situaci, popřípadě to hrajete trochu jinak všichni na serveru a admin vás na to upozorní, není změna pravidel. Neříkám, že změna pravidla nenastala (jedna docela nedávno), ale to vám nikdy admin nemůže mít za zlé. Prostě když uděláte chybu po změně daného pravidla, admin vám to vysvětlí a příště to už uděláte dobře.

Pokud se budeš ptát adminů na nějaké pravidlo a každý bude tvrdit něco jiného, není tak složité to dát na fórum. Buď si založíš topic v sekci "servery", kde se zeptáš na to dané pravidlo/situaci a nebo můžeš zajít rovnou do stížností na adminy.

Co se týče toho, že někdo chodí dělat opakovaně bordel na server s tím, že až mu skončí ban, bude dělat bordel zase. Bany se takovým hráčům prodlužují a oni si to pak většinou hodně rychle rozmyslí. Ti kteří ne, dopracují se za pár týdnů klidně k perma banu. Pokud nějakého takového potkáváš na serverech, hoď mi sem jeho SID. Kouknu do BL a dáme si na něj pozor.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: JB servery

Příspěvekod Butchr » 09 říj 2016, 15:13 VIP

- CT Bany a Mute bany už sú akurát ešte nie na JB ale aj tam ochvílu budú, to sa vyrieši jeden tvoj problém.

- Zahraj si 1.6 JB a pochopíš hádam všetky pravidlá.

Neviem, ja som tiež nemal spísané pravidlá ako bloček z Tesca a pravidlá som sa naučil za moment hrania.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Re: JB servery

Příspěvekod Ocelot » 09 říj 2016, 17:39

BrooKlyGS píše:
Ocelot píše:Dobrý den, jsem dlouhodobý hráč Jailbreaku. Jailbreak hraji již opravdu dlouhou dobu a snažím se na něm působit jako zábavný člověk, ale někdy to opravdu nejde. Tedy rád bych vám zde řekl proč a zároveň napsal konstruktivní kritiku a samotné věci které by jste mohli opravit sami. Tak tedy se dostaneme k tomu proč. Kdo hraje JailBreak tak zná takové ty základní potíže normálních hráčů jako např. Freekilleři, lidi co neznají pravidla a cpou se k CT, a sprostí lidi co přišli jen provokovat. Abych to uvedl na pravou míru s FreeKillerama nic neuděláme ti tu jsou a budou vždy, jediná pomoc je natáčení videí a nahlašování a nebo to že je admin online a vidí ho, ale co si budeme nalhávat je velice málo adminů aktivních. Ale co ti co neznají pravidla ? Tady se dostáváme k prvnímu řešitelnému problém. Ono jde o to, že pravidla znát ani nejde, jelikož sou vypsané pouze základní a co ty ostatní ? Ty se upravují podle chuti a libosti adminů. Opravdu je to nesnesitelné, když hrajete jailbreak další den dojdete na server hrajete jako CT a admin vám "vynadá" za neznalost něčeho co si on zrovna vymyslel. Tedy jde o to, že pravidla jsou neustále v pohybu a mění se a tak budou vždy u CT lidi co "neznají" pravidla. Jak to řešit ? Je to úplně jednoduché svolejte si ty svoje adminy a určete jasná pravidla které také sepíšete pro normální hráče, předejdete tím více věcem mezi něž patří "neznalost" pravidel zbytečné dotazy na adminy jak je to s tím pravidlem a s tím atp. Protože když jsem se zeptal dvou jiných adminů na stejné pravidlo oba mi tvrdily opak. Pak tu jsou také lidi kteří dělají pořád ty samé potíže a bany dostávají úplně na krátkou dobu. Na JB #4 hraje jeden hráč který nadává dává freekilly nemá základy slušného chování a co mi bylo řečeno ban dosatal již několikrát, ale mu je to úplně jedno jelikož za den nebo dva ho bud mít pryč a jsme zase u toho. Myslím si že lidi co dostávají podruhé ban za tu samou věc by mělo být více potrestání třeba nepřístupem do CT atp.

Takže tady jsem vám vypsal úplně minimum věcí ohledně JailBreaku. Neberte to jako nějakou pomluvu spíše jako radu díky které můžete zvýšit produktivitu serverů.


Myslím, že ty stručně napsané základy tě dost naučí. Spousta hráčů ani neví jak se začíná a ukončuje hra na Simona, tak proč vypisovat ještě něco dalšího, když si nepřečtou ani tohle? Ostatní věci se naučíš časem, když budeš hrát. Dostaneš se do různých situací a pokud nebudeš něco vědět, zeptáš se na fóru nebo na serveru nějakého admina. Co se týče takzvaných "změn" pravidel, tak zbytečně lžete sami sobě. To, že neznáte nějaké pravidlo/situaci, popřípadě to hrajete trochu jinak všichni na serveru a admin vás na to upozorní, není změna pravidel. Neříkám, že změna pravidla nenastala (jedna docela nedávno), ale to vám nikdy admin nemůže mít za zlé. Prostě když uděláte chybu po změně daného pravidla, admin vám to vysvětlí a příště to už uděláte dobře.

Pokud se budeš ptát adminů na nějaké pravidlo a každý bude tvrdit něco jiného, není tak složité to dát na fórum. Buď si založíš topic v sekci "servery", kde se zeptáš na to dané pravidlo/situaci a nebo můžeš zajít rovnou do stížností na adminy.

Co se týče toho, že někdo chodí dělat opakovaně bordel na server s tím, že až mu skončí ban, bude dělat bordel zase. Bany se takovým hráčům prodlužují a oni si to pak většinou hodně rychle rozmyslí. Ti kteří ne, dopracují se za pár týdnů klidně k perma banu. Pokud nějakého takového potkáváš na serverech, hoď mi sem jeho SID. Kouknu do BL a dáme si na něj pozor.


Nevím co bych se měl ještě učit znám snad úplně všechno jen jak říkám ze dne na den přijdu a pravidlo je jiné a nikdo o tom nic neřekne. A to myslím si že je nesmysl házet všechny lidi do jednoho pytle ohledně toho čtení nečtení pravidle. Osobně si vždy pročtu pravidla když si myslím, že někdo u CT udělal chybu bohužel tam asi 85% pravidel není zaznačená a pokud vím není nikde. Stačilo by je vypsat na třeba i na tom fóru. Ohledně adminů řekl bych že máš celkem dost zkreslenou představu ohledně toho jak se chovají protože ne všichni mluví jak ty tady píšeš.
Účinkuji jako : *Anonym*
Budu pokračovat dokud nedosáhnu svého cíle.
Ocelot
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2016, 12:17

Re: JB servery

Příspěvekod BrooKlyGS » 09 říj 2016, 17:46 VIP

Ohledně adminů řekl bych že máš celkem dost zkreslenou představu ohledně toho jak se chovají protože ne všichni mluví jak ty tady píšeš.

Pak už zbývá jen možnost daného admina nahlásit na forum. Máme postupy, které musíme dodržovat a jestliže tak někdo nedělá, bude potrestaný..
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: JB servery

Příspěvekod stoofik » 10 říj 2016, 07:50

Pravidla jsou pořád stejný, jen vy hráči často nechápete co se v danou situaci děje a pak z toho vyvozujete závěry po svém a šíříte to dál. Např. nedávno jsem se setkal s týpkem, co se semnou hádal jako o život, že mu admin řekl, že po reakci už si čupnout nemusí, přestože je zákaz stát. No admin mu to prý řekl. Když jsem se na situaci podíval hlouběji, zjistil sem, že v tamté konkrétní situaci, měli hráči zákázáno stát, nicméně potom simon řekl postavte se, čímž jim dal "dlouhodobější" příkaz stát.
No abych to neprodlužoval. Rychle se drb o tom nesmyslu rozšířil a každý hráč ihned vinil admina.
Můj návrh je prostý. Místo toho abys rýpal do ostatních a pomlouval celý systém, dávej ve hře dobrý pozor a ty pravidla se naučíš sám poměrně rychle a dobře. No a co ty víš, třeba se časem stane admin z tebe a budeš si taky moct "vymýšlet" pravidla. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: JB servery

Příspěvekod Butchr » 10 říj 2016, 11:19 VIP

Presne ako hovorí stoof, vy sa opýtate na situáciu kde vynecháte dôležité fakty a odvodíte si adminov verdikt tak že to platí aj na vašu upravenú situáciu, potom to na serveri vyrozprávate každému a na vine je admin lebo hráč nedokáže opísať situáciu tak ako chce / ako sa stala.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník