[vyriešené] Problém s inštaláciou tlačiarne (tiskarnou)

Příspěvekod Saxo » 15 lis 2016, 16:35 VIP

Typ přístroje: notebook (starý je asi cca 3 roky a teraz to už budu 4 + používam ho len ako pracovne)
Operační systém: Windows 7
Typ problému: Problém s inštaláciou tlačiarne
Kdy se začal problém projevovat: dneska s inštaláciou ale už skôr som mal problém niečo vytlačiť
O jakou aplikaci se jedná: inštalácia tlačiarne (typ tlačiarne je HL-2130)
Screen s problémem, popř. chybovou hláškou: https://ctrlv.cz/shots/2016/11/15/oaJX.png
Komponenty v PC: CPU Intel 2.50/2.50 GHz,Rám 8GB,systém 64 bit.
Váš popis problému:

Dobrý deň,nie som si istý či správe píšem do dobre sekcií alebo či mi skôr dakto poradí...ale dúfam že hej.
Už skôr som mal problém niečo vytlačiť,vždy keď som dal niečo tlačiť tak mi vyhodilo tabuľku kde to mám uložiť v Dokumentoch a písalo mi že mam dať koncovku .xps ale aj keď som pred tým niečo napísal nič mi to neuložilo,tak som som zariadenie tlačiarne odstránil z PC,a keď som chcel zariadenie nanovo nainštalovať ručne pomocou CD tak už mi nešlo :cry: ,pred tým sa mi automaticky nainštalovalo keď som zapojil USB kábel ale to bolo keď som preinštaloval pc alebo tak... a teraz keď som dal CD a spravil všetko podľa postupu tak sa nič nedeje... už čakám asi 2 hodiny kým budem môcť dať (ďalej>) ale nič sa nedeje... neviem čo mám ďalej robiť... :cry: :arrow: help... :|
Uživatelský avatar
Saxo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 05 říj 2015, 20:41

[vyriešené] Problém s inštaláciou tlačiarne (tiskarnou)

od Rumcajz » 15 lis 2016, 16:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problém s inštaláciou tlačiarne (tiskarnou)

Příspěvekod zima » 21 lis 2016, 10:47

Ako prvé skús ako správca spustiť CMD - príkazový riadok. V ňom zadaj tento príkaz:
Kód: Vybrat vše
sfc /scannow

Tiež pozri správcu zariadení. Či tam okrem tlačiarne nemáš nefunkčné aj iné zariadenia (napr. niečo s USB).

Ako druhé odporúčam skontrolovať USB kábel (môže byť zlomený). Poprípade skúsiť kúpiť nový; to je dnes položka tak za 1 Euro (nie v nay, dararte atp. tý majú extra ceny) - skôr v nejakom menšom elektre.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Problém s inštaláciou tlačiarne (tiskarnou)

Příspěvekod Saxo » 06 pro 2016, 20:12 VIP

ok :arrow: lock,už mi to funguje :|
Uživatelský avatar
Saxo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 05 říj 2015, 20:41


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků