[Myšlenka] Slovní hokej?

Příspěvekod Smokeyy » 03 pro 2016, 16:38 VIP

Zdravíčko,

včera na pivu jsme hráli hru Nikdy jsem.., která nás po chvilce přestala bavit a z ničeho nic jsme začali novou hru, se kterou bych se chtěl s vámi podělit, protože by se mohla zařadit do Ts soutěží.

Funguje to podobně jako slovní fotbal, akorát místo vymýšlení nového slova na poslední písmeno, z předcházejícího slova musíte vymyslet rým na předcházející slovo (př. pistole → ukulele → tombole..) . Vždy první slovo řekne pořadatel soutěže a ostatní pokračují podle nicků v roomce dolů. Na odpověď by měli třeba 10 sekund (popř. i méně, pokud by dlouho nikdo nevypadl) a kdo by nestihl napsat rým na předchozí slovo, vypadne. Další sérii znovu započne pořadatel a pokračuje se od účastníka, na kterého měla být řada, po vypadlém účastníkovi. Samozřejmě by ten rým, muselo být normální spisovné slovo, ne kravinu co si někdo sám od sebe vymyslí, aniž by dávala smysl.

Napsal jsem vám to sem, abych jste mohli napsat svůj názor, nebo případné návrhy na úpravu těchto soutěží, atd.

btw: nechte mě, ten název soutěže je pouze pracovní :?
Obrázek - Smokeyy alias Di-esko
Obrázek - Hrdý fanoušek HC SPARTA PRAHA
Obrázek - 3. místo - Tipovačka MS HOKEJ 2017
Smokeyy
Turnajový admin
Turnajový admin

Re: [Myšlenka] Slovní hokej?

Příspěvekod ITKnedlik » 03 pro 2016, 22:15

Nápad dobrý. Ľudia s básnickým črevom sa tu vyžijú. :D :D :D
Ja by som sa pokojne takejto súťaže aj zúčastnil. Avšak, zaujíma ma, ako by sa to riešilo, čo sa týka jazyku. Ak napríklad pořadatel soutěže povie slovo "pistole", tak či majú Slováci napísať rým na pistole (npr. na stole), alebo si to majú preložiť do slovenčiny a vymyslieť rým na slovo revolver? :D :D :D
Obrázek
ITKnedlik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod Sofka0823 » 05 pro 2016, 16:48 VIP

Nápad znie dosť lákavo, určite by som prišla ak by sa niečo takéto konalo! :) Fakt fanatici do básni by sa vcítili strašne, bomba by to bola, odporúčam 11/10 :D
Celým <3 gamesites.

Terajšia Minecraft adminka od 26.2.2017
Terajšia redaktorka od 3.5.2017
Obrázek
Sofka0823
Minecraft admin
Minecraft admin

Příspěvekod KenTik » 05 pro 2016, 20:56

Já jsem určitě pro, no možná bych dal na vymýšlení, alespoň 15 sec.
Ničím cancer, dávam cancel!

Obrázek
KenTik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod ITKnedlik » 05 pro 2016, 21:12

Podľa mňa je 10 sekúnd tak akurát. :) Kto je v tom dobrý, tak ani tých 10 nebude potrebovať. :D
Obrázek
ITKnedlik
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod JimCarry » 15 pro 2016, 22:59 VIP

Príde mi to trošku nevýhodné pre hráčov bez ikoniek administrátora a podobne, keďže sú pod ostatnými. Tým pádom by mohli mať vyčerpané všetky ich nápady dokým sa vôbec dostanú na rad. Tak isto by museli kontrolóri byť ako objektívni rozhodcovia, keďže nie všetko sa môže zdať ako rým a nie všetko ten rým je. 4ex. tvoj príklad mi práve ako rým nepríde (pistole>ukulele)

Každopádne ako nápad si myslím, že je dobrý, no treba tam niektoré veci doladiť-
Obrázek

Ľudia sú ako stromy. Keď ich prerežeš motorovou pílou, zomrú.
JimCarry
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod WEYN » 22 led 2017, 09:25 VIP

Myslím, že je to takové neohrabané a bylo by zapotřebí to zkusit. Vzhledem k charakteru soutěže to ale není nijak přínosné pro TS soutěže. 8-)
ObrázekObrázek
WEYN
CS:GO Support kapitán
CS:GO Support kapitán

Příspěvekod KOFOLA » 27 led 2017, 00:20

Jako byvaly hl. Poradatel soutezi a bez debat nejlepsi poradatel soutezi se pokusim tvou dobrou myslenku svou hlubokou uvahou jeste rozsirit.

Je tezke posoudit co rym je a co neni, kazdemu zni vsechno trochu jinak, ale to tak uplne nevadi, s tim by se bojovat dalo, ale podle me rict vzdy jen jedno slovo by bylo takove nezabavne.

Ma myslenka se pokusi tuto soutez udelat zabavnejsi. Tvorily by se kratke vety. Podobne jako ve hre party alias, ale delsi vzhledem k tomu ze se snazime o nikdy nekoncici rym.

Vzor:
Poradatel: Bylo tam velke telo,
Ucastnik 1 : a to by hodne chtelo
Ucastnik 2 : asi vetsi péro ( samozrejme mam na mysli to psaci)
Ucastnik 3 : Protoze jsem zero
Ucastnik 4 : ja jsen taky zero bo me nic nenapada a tak vypadavam.

Dale bych se nebal rozdelit ucastniky dejme tomu do poctu, napriklad do skupinek po trech vzdy jak jdou za sebou a ta trojce by takhle soutezila dokud by 2 nevypadli. Myslim si ze takhle to bude ferove vuci vsem hracum. A postupne by hracu ubyvalo, vitezove ze skupinek by se davali do dalsich skupinek, dokud by nezustal jeden basnicky nadany talent, ktery by zvitezil.

Jsem ochote tento des bes klidne podstoupit a vyzkouset to na necisto bez naroku na odmeny. Pokud by bylo vsechno OK, tak si myslim ze by se to klidne dalo organizovat jako mala soutez. Pokud by to bylo naprd, tak napad proste zavrhneme.

Good job kofola, dobry napad.
Ano ja vim, ze vyjimecne se neda nic vic nez souhlasit s tim ze jsem dobry napad rozvinul svou hlubokou uvahou a zamyslenim v lepsi, ale boli me z toho hlava, nic se nema prehanet, je 0:20, takze pro dnesek s premyslenim koncim.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
KOFOLA
Spamer
Spamer

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 28 led 2017, 12:40

Toho bych se zúčastnil.. :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem, možná že je tam teplo, ale hlavně smrad.... já se nechci klanět, já chci rovně stát !
Awee (cti ejvi)
Šerif
Šerif

Příspěvekod GSTeeZee » 27 bře 2017, 14:51 VIP

Awee (cti ejvi) píše:Toho bych se zúčastnil.. :D

Asi tiež ;)
Obrázek
Najlepší PC Support za mesiac marec.

Každý robí chyby, ja som ich spravil viacej, ale snažím sa ích napraviť.
GSTeeZee
Akademik

Příspěvekod ihatuiloveu » 27 bře 2017, 21:13

Určite dobrý napad ! :shock:

Keby niečo takéto bolo určite by som sa žúčastnil !
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
ihatuiloveu
CS:GO admin
CS:GO admin

Zpět na Teamspeak Soutěže