Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Unban CT

Příspěvekod truee » 24 pro 2016, 00:21

Prosím o unban a vysvětlení k mému banu na serveru JB #1. Nick: ── thru (RRR) STEAMID: STEAM_1:1:23086350

A ať předejdeme nesrovnalostem: Nebyl jsem v době banu simon takže jsem nemohl dát T (adminovi) VD.
tY vybórně!
Uživatelský avatar
truee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 pro 2016, 00:15

Unban CT

od Rumcajz » 24 pro 2016, 00:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban CT

Příspěvekod stoofik » 24 pro 2016, 17:17

Zajímavý, jak se chování změní, když o někom nevíš že je admin. Nastalou situaci jsem se snažil vyřešit v klidu jako normální hráč, ale ty a druhé CT ste se mi vysmáli, že sem dement co neumí pravidla a řekli, že vás to nezajímá ať si klidně jdu stěžovat za adminem.
Nato sem vám pořád ještě podobrém vysvětlil, že jsem admin a jak se daná situace má. No ani to nepomohlo, a proto jsem tě potrestal za tvou neschopnost banem, který stejně už dávno vypršel.

PS. Trošku mi uchází smysl žádosti o unban v pul 1 v noci, když se stejně ráno probudíš a ban už nemáš...

S pozdravem
Stoofik
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: Unban CT

Příspěvekod DarkMouse » 24 pro 2016, 22:04 VIP

Není co řešit. Chovej se na serverech rozumně a nebudeš dostávat bany.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Unban CT

Příspěvekod truee » 24 pro 2016, 22:48

To že si admin si nám vůbec neřekl, kdybys to řekl nebo mi dal příkaz tak samozřejmě se chovám jinak protože podle pravidel simon musí plnit příkazy admina (což jsem stejně simon ale nebyl), dal jsi nám BAN a tím jsme se teprve dozvěděli admin, já stím ani nic dělat nemohl když jsem nebyl simon.

A teď tu řešíme princip né to že se probudím a další den ban už nemám.

Takže bych se rád poučil pro příště: Proč když někoho zabiju atrakcí nebo zavřením do něčeho tak mě admin minule napomenul že za to se VD nedává. A od admina stoofik dostanu ban za to když nesouhlasím s VD za zabití T věcí/atrakcí. Kterej z těchto adminů má teda pravdu? Proč každej tvrdí něco jinýho?
Dostal jsem ban za to že tvrdím že za zabití atrakcí se VD nedává, ale podle stoofika neznám pravidla.
Předem děkuji za vysvětlení abych v budoucnu uměl správně pravidla.
tY vybórně!
Uživatelský avatar
truee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 pro 2016, 00:15

Re: Unban CT

Příspěvekod nYcko » 24 pro 2016, 22:56

Keď hráč plní všetky príkazy simona a dôjde bezdôvodne k jeho zabitiu (nerata sa ze ked nieco nesplni napr deathrun a ho to zabije a podobne veci :D), je to chyba simona lebo ho tam poslal a hráč plnil všetko čo mal. Je to taký istý FK akokeby ta zabil zbranou keď si všetko plnil ako mal.
Z toho vyplýva ze ked hracov posles na farby a das otvorit cely, dáš MFK. Určite na to nezaberie formulka "zabila ta atrakcia" :D Stale neviem kto to vymyslel takuto vyhovorku, kedze hraci ak plnili prikazy dostali bezdovodne killy.

Ak mas dokazy na tych adminov vytvor staznost a sa to poriesi.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: Unban CT

Příspěvekod stoofik » 24 pro 2016, 23:15

Kdyby si se choval slušně, banem bych tě netrestal. Lidem co se umí slušně zeptat pravidla rád vysvětlím a to i přesto, že udělali na serveru něco špatně, jsme pořád jen lidé a zmýlíme se občas všichni ne?
Tak tě prosím, příště až si nebudeš jistý ohledně nějakého pravidla, tak se místo tvrdohlavého hádání a zesměšňování normálně zeptej a uvidíš, že se semnou dá úplně normálně vyjít.
No každopádě chybami se člověk učí a já věřím, že i ty jsi se poučil. Tak až na serveru uvidíš jak CT někoho zabije vlastní chybou atrakcí, tak ho pouč, případně nahlaš do sekce Porušení Pravidel. https://www.gamesites.cz/forum/jailbreak-servery-f954.html
S pozdravem,
Stoofik

PS. To že sem admin jsem řekl a myslím, že jsi to jasně slyšel. Protože jste začali říkat něco ve stylu "tak dělej tak mě grabni, hm nejsi admin co", apod...
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: Unban CT

Příspěvekod truee » 25 pro 2016, 00:20

stoofik píše:PS. To že sem admin jsem řekl a myslím, že jsi to jasně slyšel. Protože jste začali říkat něco ve stylu "tak dělej tak mě grabni, hm nejsi admin co", apod...


Určitě ne, nejsem žádnej kid abych mlel takový kraviny. Řekl jsem prostě že s VD nesouhlasím, za to si mi přece nemusel dávat ban, chápu že emoce se v této situaci těžce ovládají. Kdybych věděl že si admin nebo by ses tak představil tak se k tomu zbytečně nevyjadřuji, z důvodu co jsem psal výše. Jo a přesně v tu dobu byl ještě na serveru druhý admin Trautenberk a ten k tomu neřekl ani jedno slovo (to jsem celou dobu věděl že je admin a čekal jsem že se k tomu vyjádří ale nic) kdyby k tomu v tu dobu řekl Trautenberk svoje stanovisko tak taky není co řešit.

Mrzí mě že na tomto serveru má každej admin svoje pravidla a řídí se svými emocemi. Je to jen z toho důvodu že to není napsáno v /pravidla . Mít přesně napsaná pravidla aby jeden admin neříkal to a druhý zas něco jiného, pak by takovéto situace nemuseli zbytečně vzniknout. Simonů, kteří omylem zabili několik hráčů atrakcí bych mohl napočítat desítky, i admin (jeho jméno si už nevzpomenu) mi tvrdil že VD se nedává v případě omylného zabití atrakcí.

můžete * LOCK *
tY vybórně!
Uživatelský avatar
truee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 pro 2016, 00:15

Re: Unban CT

Příspěvekod SeverusSnape » 25 pro 2016, 00:34 VIP

truee píše:
stoofik píše:PS. To že sem admin jsem řekl a myslím, že jsi to jasně slyšel. Protože jste začali říkat něco ve stylu "tak dělej tak mě grabni, hm nejsi admin co", apod...


Určitě ne, nejsem žádnej kid abych mlel takový kraviny. Řekl jsem prostě že s VD nesouhlasím, za to si mi přece nemusel dávat ban, chápu že emoce se v této situaci těžce ovládají. Kdybych věděl že si admin nebo by ses tak představil tak se k tomu zbytečně nevyjadřuji, z důvodu co jsem psal výše. Jo a přesně v tu dobu byl ještě na serveru druhý admin Trautenberk a ten k tomu neřekl ani jedno slovo (to jsem celou dobu věděl že je admin a čekal jsem že se k tomu vyjádří ale nic) kdyby k tomu v tu dobu řekl Trautenberk svoje stanovisko tak taky není co řešit.

Mrzí mě že na tomto serveru má každej admin svoje pravidla a řídí se svými emocemi. Je to jen z toho důvodu že to není napsáno v /pravidla . Mít přesně napsaná pravidla aby jeden admin neříkal to a druhý zas něco jiného, pak by takovéto situace nemuseli zbytečně vzniknout. Simonů, kteří omylem zabili několik hráčů atrakcí bych mohl napočítat desítky, i admin (jeho jméno si už nevzpomenu) mi tvrdil že VD se nedává v případě omylného zabití atrakcí.

můžete * LOCK *


Nechápu, proč mě zmiňuješ v této žádosti o unban. Moc dobře si věděl, že stoofik je také administrátor. Nebudu zasahovat do práce druhého administrátora, nebylo ani třeba, administrátor Stoofik ti to jasně vysvětlil, ty jsis ale jel svou písničku. Také jste se z něj snažili udělat hlupáka, že nemá pravdu a vy znáte pravidla nejlépe. Pokud vím, tak dveře u cel nejsou atrakce, jak to ty zde zmiňuješ.
Možná, kdyby jsis pamatoval jména administrátorů, co ti to říkají špatně, tak by se to také dalo řešit. To vaše "nějaký admin mi řekl" mi připadá spíše jako vaše výmluva na všechno.

S přáním hezkého zbytku večera,
Severus (již zmiňovaný Trautenberk)
S přáním hezkého dne,
Severus
Uživatelský avatar
SeverusSnape
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 04 úno 2016, 22:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků