Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod Ajspenko » 28 pro 2016, 01:42

Dobrý deň, ano čítal som si "Vzor pre unban" ale včera presnejšie 27.12.'16 sa stala taká vec, že som musel spraviť výnimku a napísať to po svojom.
Konkrétnejšie:
povedal som nejaké škaredé slovíčko.
Ano, nezbedník :twisted: ..
Ale to nieje podstatné, ide oto, že som dostal ban na 10 minút.
A teraz, v momente keď to píšem, je 1 a pol hodiny po novom dni, čiže to su asi +- 4 hodiny, odkedy
mi bol udelený ban.
Preto, by som sa rád spýtal, vyššie postavených ľudí, na komunite gamesites.cz ako je to možné?
A že či by sa dalo, nejak mi ten ban skrátiť, alebo dať preč.
Za prípadnú ochotu a odpísanie budem veľmi vďačný.
PS: Snáď mi ospravedlníte, že takto narušujem pravidla písania príspevkov v téme "Žiadosť o unban", ale
snažil som sa kontaktovať veľa adminov, a keď mi nejde chat tak sa ťažko dohovoriť s mojim problémom
na serveroch.. A nikto iný mi nevedel pomocť, poslali ma sem. :) Tak prosím, o ospravedlnenie.

Ďakujem, s pozdravom
Ajspen.
Ajspenko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2016, 01:35

Príliš dlhý ban? o.O

od Rumcajz » 28 pro 2016, 01:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod SeverusSnape » 28 pro 2016, 02:02 VIP

Ahoj,
možná zjistíš, že vzor pro unbany je k něčemu dobrý, jelikož pod nickem Ajspenko tě nikdo nenajde.
Ban jsi dostal pod nickem Čučoriedkový cencúľ (Baklažan).
Ban byl udělen na 2 dny viz zde.
Administrátor Stoofik ti sice zprvu dal ban na 10 minut, ale požádal mě ihned po udělení o prodloužení a upravení důvodu, protože ještě před tím, než ti udělil ban jsi stihl ke svým nadávkám ještě něco říci / připsat.
S přáním hezkého zbytku večera,
Severus
S přáním hezkého dne,
Severus
Uživatelský avatar
SeverusSnape
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 04 úno 2016, 22:56

Re: Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod Ajspenko » 28 pro 2016, 02:07

Ale zase tam neboli až tak veľke nadávky že by to bolo na 2 dni? Lol ..
Ajspenko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2016, 01:35

Re: Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod Ajspenko » 28 pro 2016, 02:09

Ale ďakujem, aspoň som v obraze prečo. Prajem aj tebe/vám príjemný zvyšok večera
Ajspenko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 pro 2016, 01:35

Re: Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod stoofik » 28 pro 2016, 09:36

Jak pise Severus, ban si puvodne dostal na 10min za neco mensiho, ale nez sem se proklikal v menu, stihl si jeste urazit moji rodinu a zato sem pozadal o prodlouzeni. Standartni delka banu za nadavky na rodinu je 2 dny, nijak sem ti tedy neukřivdil. Doufam ze se v nadchazejicich 2 dnech zamyslis, jestli ti nadavani stoji zato, zejmena potom nesmyslne urazeni rodiny nekoho, kdo ti ani nic neudelal.
Hodne stesti pri reakcich a otazkach do chatu,
Stoofik
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: Príliš dlhý ban? o.O

Příspěvekod stoofik » 28 pro 2016, 10:19

Dukaz: https://ctrlv.cz/Crsf
Na screenu je zřetelně vidět, že danou urážku si stihl vypustit těsně předtím, než si dostal zmíněný ban na 10minut a já si toho nevšiml dokud sem ban neodeslal.

Z urážky je zřejmé, že narážíš nato, že opovrženíhodný je nejen adresát nadávky zato že se narodil a žije, ale zároveň i jeho mamka nestojí zanic, protože udělala tu chybu, že ho porodila místo toho, aby ho už jako plod "zabila".

Klesl si na úplné dno. To že urážíš někoho online přes chat a ještě takovýmto způsobem mi přijde nanejvýš ubohé. Být tebou se tady místo kňourání omluvím, koukám do země a nenápadně šoupu nohama.

PS. Omlouvám se za 2 téměř totožné příspěvky, ale první sem psal na mobilu a nějak sem zapomněl dodat důkaz a když jsem se nato podíval, nedalo mi to a musel sem ještě něco připsat.
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků