Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Otázka

Příspěvekod Bertik60 » 11 srp 2016, 20:00

Zdravím, dnes na JailBreak jsem hrál za T, jeden hráč si vzal Simona a poslal nás na čáru. Potom řekl "Podívejte se na moje výstřely" (Hráči se tam podívali) a Simon pokračoval "Podívejte se na tyhle výstřely" (Hráči se tam podívali) a potom řekl "A teď na mě" (Hráči co se na něho podívali dostali kill) Já jsem se rozběhl proti Simonovi a snažil jsem se na něho vyskočit. Po pár vteřinách jsem byl zabit (pokud bude nutno, dodám i demo). Není to normální příkaz jako "Na čáru" (na zadní stěnu, na plošinu atd...) a když ho Simon řekne, máme jít na Simona?
Uživatelský avatar
Bertik60
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 188
Registrován: 24 črc 2016, 17:03

Otázka

od Rumcajz » 11 srp 2016, 20:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Otázka

Příspěvekod Leviatan » 11 srp 2016, 20:55 VIP

Myslim, ze bolo jasne, ze to bol doplnujuci prikaz k tomu, aby sa nanho hraci pozreli ... hraci sa nanho mali pozret a ne rozbehnut, nechapem preco vsade hladate cestu ako s niekym vydzubat. Ak simon zabil tych co sa na neho pozreli dal fk/mfk.
Obrázek
Uživatelský avatar
Leviatan
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 27 bře 2013, 08:23
Bydliště: Košice

Re: Otázka

Příspěvekod Butchr » 11 srp 2016, 21:15 VIP

Hráči sa mohli na ňho pozreť lebo príkaz bol "Pozrite sa na moje výstrely" a nie "Pozerajte sa na moje výstrely" takže dal MFK a nakoniec so sebou ešte aj sám vydrbal. Dobrý príklad ako Simon vyzerať NEMÁ.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Re: Otázka

Příspěvekod Fapi » 30 pro 2016, 13:12

Butchr píše:Hráči sa mohli na ňho pozreť lebo príkaz bol "Pozrite sa na moje výstrely" a nie "Pozerajte sa na moje výstrely" takže dal MFK a nakoniec so sebou ešte aj sám vydrbal. Dobrý príklad ako Simon vyzerať NEMÁ.


Takže když dám příkaz doplnte blíže k pravému rohu, tak ten poslední hráč na levé straně po tom co doplní může jít k levému rohu, protože příkaz doplnte k právemu rohu už splnil ?
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří, ať máš dnes a zítra volno.
Uživatelský avatar
Fapi
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 04 pro 2015, 17:43

Re: Otázka

Příspěvekod Butchr » 30 pro 2016, 15:48 VIP

Fapi píše:
Butchr píše:Hráči sa mohli na ňho pozreť lebo príkaz bol "Pozrite sa na moje výstrely" a nie "Pozerajte sa na moje výstrely" takže dal MFK a nakoniec so sebou ešte aj sám vydrbal. Dobrý príklad ako Simon vyzerať NEMÁ.


Takže když dám příkaz doplnte blíže k pravému rohu, tak ten poslední hráč na levé straně po tom co doplní může jít k levému rohu, protože příkaz doplnte k právemu rohu už splnil ?


Nie, v tomto prípade by hráč opustil miesto určené Simonom.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Re: Otázka

Příspěvekod byLife » 30 pro 2016, 16:33 VIP

Bertik60 píše:Zdravím, dnes na JailBreak jsem hrál za T, jeden hráč si vzal Simona a poslal nás na čáru. Potom řekl "Podívejte se na moje výstřely" (Hráči se tam podívali) a Simon pokračoval "Podívejte se na tyhle výstřely" (Hráči se tam podívali) a potom řekl "A teď na mě" (Hráči co se na něho podívali dostali kill) Já jsem se rozběhl proti Simonovi a snažil jsem se na něho vyskočit. Po pár vteřinách jsem byl zabit (pokud bude nutno, dodám i demo). Není to normální příkaz jako "Na čáru" (na zadní stěnu, na plošinu atd...) a když ho Simon řekne, máme jít na Simona?


Simon ma dávat jasné a smysluplné příkazy, jedna se o slovickareni a Simon by byl potrestán .. Ovšem ty so neměl co opouštět caru, fk si nedostal

Je to jako příkaz ,, otočte se doleva o 180° .. Tak a ted doprava o 180° " .. Nebo "stujte" ..
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Otázka

Příspěvekod Leviatan » 30 pro 2016, 17:32 VIP

Bertik60 píše:Zdravím, dnes na JailBreak jsem hrál za T, jeden hráč si vzal Simona a poslal nás na čáru. Potom řekl "Podívejte se na moje výstřely" (Hráči se tam podívali) a Simon pokračoval "Podívejte se na tyhle výstřely" (Hráči se tam podívali) a potom řekl "A teď na mě" (Hráči co se na něho podívali dostali kill) Já jsem se rozběhl proti Simonovi a snažil jsem se na něho vyskočit. Po pár vteřinách jsem byl zabit (pokud bude nutno, dodám i demo). Není to normální příkaz jako "Na čáru" (na zadní stěnu, na plošinu atd...) a když ho Simon řekne, máme jít na Simona?



Ak by simon povedal "Pozerajte sa na vystrely." a na to dodal "A teraz na mna." bere sa to ako doplnenie prikazu "Pozerajte sa na vystrely.", ak simon odvedie rec inam a na to povie "A teraz na mna." je to nejasny prikaz a simon by bol upozorneny/potrestany.
Obrázek
Uživatelský avatar
Leviatan
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 27 bře 2013, 08:23
Bydliště: Košice

Re: Otázka

Příspěvekod KhalDenny » 30 pro 2016, 20:44 VIP

Leviatan píše:
Bertik60 píše:Zdravím, dnes na JailBreak jsem hrál za T, jeden hráč si vzal Simona a poslal nás na čáru. Potom řekl "Podívejte se na moje výstřely" (Hráči se tam podívali) a Simon pokračoval "Podívejte se na tyhle výstřely" (Hráči se tam podívali) a potom řekl "A teď na mě" (Hráči co se na něho podívali dostali kill) Já jsem se rozběhl proti Simonovi a snažil jsem se na něho vyskočit. Po pár vteřinách jsem byl zabit (pokud bude nutno, dodám i demo). Není to normální příkaz jako "Na čáru" (na zadní stěnu, na plošinu atd...) a když ho Simon řekne, máme jít na Simona?



Ak by simon povedal "Pozerajte sa na vystrely." a na to dodal "A teraz na mna." bere sa to ako doplnenie prikazu "Pozerajte sa na vystrely.", ak simon odvedie rec inam a na to povie "A teraz na mna." je to nejasny prikaz a simon by bol upozorneny/potrestany.


Takže levi mali by sa pozerať na toho simona alebo nie :D nechápem tomu
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Otázka

Příspěvekod Neha » 30 pro 2016, 20:45

Butchr píše:Hráči sa mohli na ňho pozreť lebo príkaz bol "Pozrite sa na moje výstrely" a nie "Pozerajte sa na moje výstrely" takže dal MFK a nakoniec so sebou ešte aj sám vydrbal. Dobrý príklad ako Simon vyzerať NEMÁ.


Není to to samé jako příkaz "seber bombu"? Hráč jí taky má sebrat a nesmí ji vyhodit, takže u příkazu "podívejte se na mě" bych očekával, že se na mě budou koukat pořád. To samé příkaz "čupněte si".
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Otázka

Příspěvekod BrooKlyGS » 31 pro 2016, 00:47 VIP

Když Simon dá příkaz "čupněte si", také se po splnění nepostavíš. Doplňte, taky po doplnění nepůjdeš na druhou stranu čáry od skupinky. Vezmi si bombu -> vezmeš jí a nevyhodíš. Koukni se na plošinu -> budeš se na ní koukat a nebudeš se otáčet všude okolo...

K samotné situaci. Pokud tyto příkazy Simon dává v nějakém rozumném časovém úseku po sobě a je jasné, že ten příkaz jen upřesňuje, tak ho hráči mají normálně plnit. "Koukněte se na plošinu" 1s "teď na mě.
Pokud už je to ale po nějakém dalším příkazu nebo nějakém delším časovém úseku a není zcela zřejmé, co mají hráči dělat, tak bude Simon upozorněn ať nikoho nezabíjí a dává jednoznačné příkazy.

Snad jsem všechno potřebné vysvětlil, dále tu nemá smysl debatovat.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Otázka

Příspěvekod odyseenko » 08 led 2017, 11:29 VIP

byLife píše:
Bertik60 píše:Zdravím, dnes na JailBreak jsem hrál za T, jeden hráč si vzal Simona a poslal nás na čáru. Potom řekl "Podívejte se na moje výstřely" (Hráči se tam podívali) a Simon pokračoval "Podívejte se na tyhle výstřely" (Hráči se tam podívali) a potom řekl "A teď na mě" (Hráči co se na něho podívali dostali kill) Já jsem se rozběhl proti Simonovi a snažil jsem se na něho vyskočit. Po pár vteřinách jsem byl zabit (pokud bude nutno, dodám i demo). Není to normální příkaz jako "Na čáru" (na zadní stěnu, na plošinu atd...) a když ho Simon řekne, máme jít na Simona?


Simon ma dávat jasné a smysluplné příkazy, jedna se o slovickareni a Simon by byl potrestán .. Ovšem ty so neměl co opouštět caru, fk si nedostal

Je to jako příkaz ,, otočte se doleva o 180° .. Tak a ted doprava o 180° " .. Nebo "stujte" ..



Vidno, že si z 1.6 JB :D
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků