ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Bugovanie TS

Příspěvekod LOGISTIK » 12 led 2017, 15:13

Na začiatok,
Rady a nápady, tam to moc nežije, ľudia tam majú topic vytvorený niekoľko dní bez odpovedí, keby sa náhodou našiel nejaký iniciatív, ktorý by chcel reagovať iba tým, že to je v zle sekcii.

K problému:

Mám najnovšiu verziu TS3, lenže bohužiaľ TS sa mi neustále buguje. Keď sa mi podarí napojiť na server tak po chvíľke sa TS lagne/bugne. Nedokážem v programe na nič kliknúť, nemôžem rozprávať, nereaguje na hotkey, ale ostatných, ktorí v danej room komunikujú plynulo počujem, bez najmenších problémov.

Následne musím ts vypnúť cez správcu súborov, preinštalovanie, nainštalovanie staršej verzie TS nepomáha, problém stále pretrváva a už si neviem rady, iné programy ako Discord mi fungujú bez problémov, bohužiaľ TS nie.

Niekto komu sa prihodil podobný problém a zároveň vie poradiť, alebo iba tá rada, ako odstrániť toto bugovanie?
Uživatelský avatar
LOGISTIK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 12 bře 2013, 15:16

Bugovanie TS

od Rumcajz » 12 led 2017, 15:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bugovanie TS

Příspěvekod WEYN » 14 led 2017, 11:22 VIP

Ahoj,

Re: Rady a navody - Tato sekce ma "omezenou kapacitu" mnoho lidí chce všechno nejlépe hned. Nejsme stroje, ale snažíme se smysluplně odpovídat a radit všem potřebným. Takže tak.

Tvůj problém - TS musí být kompatibilní = 32/64 bit, vybrat správně. Taky k tomu musí být kompatibilní Windows.
S tímto jsem měl problém taky a řešení bylo jednoduché. Vymazat celou složku s TS + prohledat PC antivirem zdali není problém v PC. Nainstalovat STARŠÍ VERZI kdo ví třeba to dělá ten update. Může to taky delat plugin jako např. SB. Nasel jssm dokonce i zminku o designu, takze treba zmenit design a v neposledni rade otevřít spravce uloh a koukat jak se chová proces pri spuštění. Pokud nepomůže nic z toho tak bych zkusil defragmentaci.

Každopádně jsem ochoten ti pomoct pres TW v případě zájmu.
LEGENDA GAMESITES
Uživatelský avatar
WEYN
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 898
Registrován: 19 led 2015, 06:28
Bydliště: Přerov, CZ


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník