I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Štefan

Příspěvekod Fresko » 14 led 2017, 22:18 VIP

Server: Jailbreak 2 CS:GO
Popis situácie/prehrešky admina: 4:40 spam chatu hovori nepodstatne veci pocas PP.6:50 kazenie PP pokazil PP tak ze zabil T zeuzom. Na screene admin pisal blbost kazdy tam hovoril a pisal normalne neviem co ma furt
Dôkazy: http://leteckaposta.cz/145631153
https://ctrlv.cz/x7lu
Nebudu se stále vyjadřovat kam nemám.
Nebudu se vyjadřovat kam nemám.
[HGR] You don't have permission to use grab.

http://imgbank.cz/images/2017/10/01/48mb3Mz.png
Uživatelský avatar
Fresko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 341
Registrován: 27 bře 2016, 02:43
Bydliště: Nitra

[V] Štefan

od Rumcajz » 14 led 2017, 22:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Nitra

Re: Štefan

Příspěvekod Neha » 15 led 2017, 17:08

Tím zeusem zabil mě a poté jsme si to v soukromce vyřešili. Admin to udělal omylem a omluvil se mi. :)
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Štefan

Příspěvekod SeverusSnape » 15 led 2017, 17:47 VIP

Zdravím,
žádný spam voice chatu jsem nepostřehl.
Ohledně zabití zeusem, administrátor měl zeus již před zahájením PP a z dema je zřejmé, že se snažil házet granáty. Na demu je jasně vidět, že administrátorovi při odhození granátu přehodilo zbraň na zeus, který ihned vystřelil. Vzhledem k okolnostem, že terorista měl v tu dobu ještě navíc koupený speed, jednalo se pouze o nešťastnou náhodu. Hráči si to vyřídili mezi sebou, nevidím tedy důvod administrátora nějak trestat.
Screenshot je vytržený z kontextu, není tedy zřejmé, na koho a s jakým úmyslem je to směřováno.

Stížnost neoprávněná.

Je zde možnost 48 hodin vyjádřit se ke stížnosti, poté bude stížnost zamknuta. Případné dotazy můžeš směřovat mně do SZ.
S přáním hezkého dne,
Severus
Uživatelský avatar
SeverusSnape
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 04 úno 2016, 22:56

Re: Štefan

Příspěvekod EnemiCZE » 15 led 2017, 20:11

Takže za správného kontextu můžu hráče urážet ?
Nebo za správného kontextu může urážet admin.
Když pošlu screen že hráč nekomu uráží mámu ten screen je taky vytržen z kontextu a ban dostane.
Když hráč urazí CTčko a to ho za to zabije je to vytržené z kontextu ? Ct dostane ban.
Nevím o kontextu který by omluvil urážky kromě jiných urážek. Nevím taky o tom že by Ty hlavo byla urážka a tímpádem nevím co je vytržené z kontextu.
Uživatelský avatar
EnemiCZE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 srp 2016, 21:54
Bydliště: Jičín

Re: Štefan

Příspěvekod Karl0s » 17 led 2017, 01:38

EnemiCZE píše:Takže za správného kontextu můžu hráče urážet ?
Nebo za správného kontextu může urážet admin.
Když pošlu screen že hráč nekomu uráží mámu ten screen je taky vytržen z kontextu a ban dostane.
Když hráč urazí CTčko a to ho za to zabije je to vytržené z kontextu ? Ct dostane ban.
Nevím o kontextu který by omluvil urážky kromě jiných urážek. Nevím taky o tom že by Ty hlavo byla urážka a tímpádem nevím co je vytržené z kontextu.


Tak zaprvé se sem nemáš vůbec co vyjadřovat pokud nechceš nějak přispět k tématu.

Zadruhé mi vysvětli smysl tvých vět, nerozumím řeči tvého kmene.

Pokud je něco vytrženo z kontextu (ano kontext znamená nějakou souvislost) tak mi prosím tě vysvětli jak může být správná souvislost vět.

Ukaž mi kde tě admin urazil. Na demu je vidět že pouze reaguje na vaše vystupování stejným chováním. Nebo ti vadí že použil tvé jméno do chatu? Na druhou strany ty taky používáš jména adminů...

Hráč ani admin nesmí nikomu nadávat.

Mě například urazí když mi někdo řekne že jsem lama, dostane ten hráč za to ban? - Ne
Ukaž mi kdy je hráč zabanován nebo nějak potrestán když někoho urazí bez použití vulgarismů.
Akortá se snažíš slovíčkařit a poškodit jméno admina.

Pokud máš nějaké další dotazy napiš mi PM.

Přeji ti krásný dne.
Uživatelský avatar
Karl0s
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 364
Registrován: 25 led 2013, 16:54


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků