I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod vytvarnik » 17 led 2017, 16:38

Dostal som 6 krat kick uplne za nic!
Dôkaz nemam. Kick sa mi neda odfotit.
Nick v hre: HRAM SAM_______________
vytvarnik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2017, 16:34

MRS.WHITE/FUN PUB

od Rumcajz » 17 led 2017, 16:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod Diaz » 17 led 2017, 17:02 VIP

časy třeba těch kicků a o jaký server se jedná?

+ napiš pořádnou stížnost na admina
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod Katka271 » 17 led 2017, 18:21

Takže vyjadrím sa.

Milý Dexter, neviem či ťa to baví si zakladať stále nové účty a pod. a písať nezmyselné sťažnosti ale ok.
Ako som ti aj na steame vysvetlila, kick dostávaš za to, že si neustále zneužíval ban, za čo máš perma ban, ktorý pravidelne cez viaceré účty obchádzaš. A navyše, máš DIP, sám sa k tomu verejne priznávaš a neviem, či ti je známe, ale dip hráči sa banovať nesmú, len kickovať. Takže preto tie kicky.

Bola mapa pool ( cca 16:20) a nikto s takým nickom tam nehral. Hral si cez tento účet

Samozrejme, po viacerých kickoch si mi napísal: https://ctrlv.sk/Gn4D
Kde si sa zasa zároveň priznal k bugovaniu.

Ešte niečo?
<< Le problème avec le monde c'est que les gens intelligents sont pleins de doutes,
alors que les imbéciles sont pleins de certitudes. >>  Charles Bukowski
Uživatelský avatar
Katka271
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 390
Registrován: 17 led 2016, 21:37

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod Katka271 » 17 led 2017, 18:26

PS: Jedná sa o FUN server. A prepáčte za fotku mobilom. :)
<< Le problème avec le monde c'est que les gens intelligents sont pleins de doutes,
alors que les imbéciles sont pleins de certitudes. >>  Charles Bukowski
Uživatelský avatar
Katka271
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 390
Registrován: 17 led 2016, 21:37

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod FALLEN » 17 led 2017, 18:50 VIP

Dexter snaha poskodit adminov ti nevyjde :)

A jak je vidiet tak na FUN servery si hrajes stale.. tlieskam ti ze mas DIP. Ale ver ci ne hrat tam jednoducho nebudes.. kvoli tomu ze nonstop bugujes hlasovanie o mapu ktoru si sam minimalne 10x votnes. Ja som ta minule slusne poprosil ci mi ten bug napises do PM aby to potom Dwandy mohol dat do poriadku ale ty nee.. radsej budes neustale kazit hracom hru.
admin since 15.7.2013
Bývalý HLSA
Uživatelský avatar
FALLEN
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1827
Registrován: 15 kvě 2013, 03:36

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 17 led 2017, 19:25

Kód: Vybrat vše
10. Uzivatel, ktery opakovane a umyslne poskozuje portal Gamesites, muze byt potrestany uplnym zrusenim vsech aktivaci bez dalsich naroku.

S těmito podmínkami si koupí VIP souhlasil. Na základě těchto podmínek ti bylo zrušeno VIP z Fun serveru 1.
V případě že máš zájem situaci napravit a zachránit si VIP, popros pěkně Fallena aby ti dal ještě šanci nahlásit bug a omluvit se za své jednání.
Proti uživateli který poškozuje portál a má DIP, není jiné řešení.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod FALLEN » 17 led 2017, 23:43 VIP

Pokial mas Dexter zaujem to este napravit tak mi napis PM tu na fore ohladom toho bugu aby sa to dalo konecne do poriadku.
Potom mozem poprosit Aweeho o navratenie tvojho VIP uctu na Fun server.. v opacnom pripade ti bude na trvalo zruseny.

Ziadam ta o to prvy a posledny krat.
Zatial to uzatvaram.
admin since 15.7.2013
Bývalý HLSA
Uživatelský avatar
FALLEN
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1827
Registrován: 15 kvě 2013, 03:36

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod deXTerko » 18 led 2017, 16:34

ehm mam pocit, ze som niekde medzi retardami. ja vas mam prosit? napisem to sem posledny krat odzaciatku, ci uz to pochopite je na vas.
fun isiel dolu vodou a ked sa ludia stazovali tak po dlhom otravovani prisiel update. este horsi jak ten predtym. upozornovali sme na to, nik to nebral vazne, fallen si z toho este robil srandu. ok, mas to v riti ty, mam aj ja. fun2 sa zrusil uplne, fun1 je v hroznom stave, chceli sme pomoct, kedze tam hravame my, nie ty fallne, nie ty awee etc...
stacilo aby mi niekto z vas normalne napisal. uplne normalnu pm... ahoj, viem ze to ma fallen uplne cele v pi.i, tak napis prosim ta mne tie bugy, ja ich opravim... to je vse.. ked som uz napisal pm ja, tak som si urcil podmienky. pritom stacilo aby mi dwandy odpisal. ten bug by mal
namiesto toho mi tu pisete ako sa ja mam ospravedlnovat vam.. akoze fakt? je to vas server, vy sa starajte.. kvalita celeho funu isla dost ale fakt dost hlboko dole. kvalitny hraci odisli.. ok.
ps: mam na salame nejake vip
ps2: katka som rad, ze mas prava aj ked ti hned stuplo ego o tri metre. a bol som na servery ked si toho hraca kickovala. a pritom naozaj nic neurobil.
ps3: peace


e.Fallen: Ano server ide dole vodou tak sme to vsetci chceli.. co si myslis ze tam nikto nehrava ? No dobre :)
Uživatelský avatar
deXTerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 říj 2013, 17:12

Re: MRS.WHITE/FUN PUB

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 18 led 2017, 16:45

O PM Dwandymu nic nevím. Každopádně pokud byla napsaná stylem této odpovědi (hraji na tvém portálu tak budeš dělat co ti říkám), možná to je důvod proč ti neodepsal.
Dle slov HLSA tě slušně poprosil, tys však chyby raději využíval.

Hráč se vyjádřil jasně. Přeji mu příjemně strávený čas na serveru ať tady nebo někde jinde. V případě že si to rozmyslí, instrukce zná. Vše podstatné bylo řečeno, sám hráč považuje debatu za ukončenou, proto ji pokládám za vyřešenou i já.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků