Volná debata o Lolko a všem co vás zajímá.

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod TheKibaa » 13 pro 2016, 22:21

Tvůj mechanickej skill je dobrý, ale nejsi schopen přehrát nepřítele na lince. To mi přijde teda zajímavé no, ale pokud toho nejsi schopen, tak dejme tomu že by si hrál mid. Pickni si nějakou postavu s kterou se ti bude dobře farmit (nejlépe na dálku) a budeš moct být zalezlej. Toho se drž a pak se jen domluv se s junglerem a čekej na gank. Pokud budeš mít nějaký CC nebo gap closer tím líp

Hlavně by si teda měl chtít aby ta postava měla dobrej clear. Zkus lissandru, orianu, syndru, ahri nebo i klidně ziggse. Prostě takovýhle championy který alespoň nějak splňujou co jsem psal. Jasně že s Ahri můžeš hrát i agresivně a vyhrát linku na plné čáře, ale dá se zahrát i takhle.
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň

Re: Co hrát za linku

od Rumcajz » 13 pro 2016, 22:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Plzeň

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod Azraelik » 16 pro 2016, 04:14

Ahoj, chtěl bych se taky vyjádřit začnu u té jungly zkus hrát něco jako Shyvanu nebo něco v tom stylu co má hodně rychlý clear jako je například ta zmiňovaná Shyvana dál bych zkusil Vi, Amuma teď se to hraje hodně u těchto zmiňovaných Champu bych spíše prvně zkusil co nejrychleji se dostat na Level 6 a pak začít chodit po mapě a pomáhat svým spoluhráčům jestli to bude možné u Shyvany a Amuma je opravdu nejlepší co nejrychleji udělat ten Level 6 neříkám, že je to tak vždy, ale Amumu na úrovni 6 začne být hodně silný díky cc co má s R a Q a díky tomu může docela udělat dost velkou paseku nepřátelům co mají hodně špatný nebo nemají vůbec žádný escape, ale taky záleží jak u něho trefíš Q přece jenom je to jeho jediný skill shot co má, ale je hodně dalších možností jak se dostat na nepřítele a použít na něho R, Například Flash. K té Shyvaně u ní je opravdu nejlepší taky jak zmiňuji u Amuma udělat nejdříve úroveň 6 a pak se snažit pomáhat ostatním spoluhráčům stačí když na někoho naletíš ve formě draka a pomačkáš tlačítka na klávesnici :D Přece jenom Shyvana sama o sobě je hrozně silná když už se s ní proměníš v Draka.

A jestli chceš být hodně agresivní jungler, tak bych zkusil určitě nějakého toho LeeSina toho teď potkávám pomale v každé hře a musím říct, že je to peklo už na 3 úrovni mě chodí na linku a není to vždy moc příjemné za toho LeeSina bych zkusil nejprve začít na RedBuffu udělal level 3 a pak šel hned začít Gankovat když uvidíš, že je někde někdo vytažený nebo prostě nějaká šance, že by jsi mohl nějak zakročit :) A nebo třeba i nějaký ten Shaco, za toho zase mají hráči hodně velkou oblibu chodit do enemy jungle a znemožnit, tak enemy junglera, ale to už je na tobě jaký playstyl máš.

K té Lajn fázi sám hraji Top nevím co hraješ ty, ale kdyby náhodou jsi hrál Top nebo ho chtěl někdy zkusit, tak jestli se ti opravdu hodně nedaří lajn fáze, tak bych zkusil nějakého toho Malphite za něho bych doporučil prostě farmit a farmit a být zalezlý pod turretou a vyčkávat na junglera a vyčkat si na dobrý moment kdy by jsi mohl použít R Sám osobně Hraji docela často Dariuse Darius je sám o sobě hrozně silný, ale zato je strašně moc zranitelný na lince protože nemá žádný escape a když to tam přijde například nějaký ten zmiňovaný LeeSin Nebo Shaco na Levelu 3 a ty nemáš Flash nebo nějaký ten escape, tak je dost pravděpodobné, že umřeš protože je nejlepší být taky zalezlý pod věží a farmit mít zawarděno a vyčkat si na úroveň 6 protože pak máš šanci vyhrávat i 1v2 díky R což ti přidá opravdu hodně na síle, ale taky záleží jak se zachováš a jak danou situaci zvládneš Já osobně ho hraji docela dost Agresivně a někdy na to docela dost doplácím, ale když říkáš, že se ti nedaří lajn fáze, tak bych doporučil co jsem psal. Jako je tu ještě spousta Champu co s nima můžeš jen Farmit a prostě vyčkávat si na dobré situace a pomáhat, tak týmu, ale vždy se to nevyplácí.

Snad jsem nějak pomohl :)
Uživatelský avatar
Azraelik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 29 lis 2016, 15:24
Bydliště: Velká Bíteš

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod ReinVanAstrea » 31 pro 2016, 20:41

Ještě když jsem hrál lolko, ale vlastně.... nejen lolko.... v každé hře, která má určené role. jako: support, carry, tank - tak si rád vždycky beru supporta, jelikož mám pocit, že vždycky usupportím dobře hráče, který mě kryje, a já zase jeho, jenomže, když nemám parnera se kterým bych hrál každou hru / o kterém nevím že hraje dobře, tak to prostě nemůžu dát, minulou sezonu jsem se v lolku dostal jenom do silveru 4, protože jsem pořád hrál jenom Jannu / Shena / Threshe - suppy, ( za shena 64% winrate takže no hate). Tuhle sezonu jsem si odehral zatim jenom placement matches.
Obecně bych řekl, že když víš, že opravdu umíš potahat, tak hraj prostě něakýho carry champa , pokud si myslíš že tu hru umíš ale baví tě supp, tak jsi v prdeli, jako já. Nemysím si , že bych byl zas tak dobrý, abych odsuzoval každého, ale určitě dokážu bránit ty nejvíc squishy champy co mám v teamu.
"Music speaks louder than words." - Kousei Arima
Obrázek
Uživatelský avatar
ReinVanAstrea
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 25 pro 2016, 11:37

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod KalvinJB » 17 led 2017, 19:02 VIP

Já bych ti doporučil se naučit top, dle mě je to nejlehčí linka pro začátečníky na které se můžeš naučit nejlépe spolupracovat s junlerem. Na topu si myslím že je dobré hrát ze začátku OP champy co jsou nejlehčí, jakou jsou třeba: Master Yi,Vi,Fiora,Darius. Až se naučíš ovládat taktiky a dobře pickovat TOP myslím si že začneš dobře ovládat i jungle. Mid a supporta nech na konec :)
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod BrooKlyGS » 18 led 2017, 20:14 VIP

Yi je sice silný champ do začátků, ale na top absolutně nepoužitelný... Jde to vycountrovat se vším.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod KalvinJB » 18 led 2017, 21:01 VIP

Já s ním začínal hrát a když ho umíš dobře a víš co na něj stavit v Latu je nesmrtelný.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod Azraelik » 20 led 2017, 23:40

V Latu nesmrtelný ? Nesouhlasím, stačí na něho vzít nějaké postavy co mají hard CC (Leona, Alistar, Braum, je toho mnohem víc nebudu to tu vypisovat) A Master je pomale k nepoužití.
Uživatelský avatar
Azraelik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 29 lis 2016, 15:24
Bydliště: Velká Bíteš

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod Azraelik » 20 led 2017, 23:42

Když už chceš hrát Mastera, tak možná tak proti týmu, který nemá žádný CC nebo minimální.
Uživatelský avatar
Azraelik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 29 lis 2016, 15:24
Bydliště: Velká Bíteš

Re: Co hrát za linku

Příspěvekod BrooKlyGS » 29 led 2017, 19:37 VIP

U Mastera záleží hodně na buildu. Každopádně furt si stojím za tím, že na top je to champ k ničemu. Hrál bych ho normálně jungle a build stavěl podle hry. Samozřejmě většina lidí v bronzu a silvru znají jen takový ten "infinitka, phantom dancer" build, nestaví vůbec nic na deffense a pak dostanou od každého, kdo má trochu vyšší level uvažování oproti ostatním v daném ranku.

Jinak Master je dle mého i při 1/2 tank buildu dosti použitelné carry, jak na vyšších, tak nižších rancích.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků