Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Admini.

Příspěvekod Shimmy » 22 led 2017, 22:19

Zdravím. Na Vašich serveroch hrávam csko už nejaký ten čas.
Avšak poslednú dobu, čo sa tam deje, hlavne na serveroch ako sú CTF, nie je normálne.

Ako si môže admin dovoliť dať BAN za to, že hráč mu napíše? :D Akože wtf?! Toto má byť "najhranejší portál" v Európe? :D Si zo mňa robíte prdel? Keď ani Vás admin team nie je boh vie čo? ...

Ide o admina "Hon" - ten mi dal ban za to, že sa mu nezdali moje správy nejak adekvátne a nemal na nich nejak "náladu" ..
V ani jednej správe som mu nenapísal nadávku na jeho osobu, neurážal som ho.. no aj tak sa správal ako totálne zakomplexovaný chudáčik.
Ďalej mi tvrdil, že neplním mód hry - nech mi vysvetlí ako ho mám na 100% plniť, keď som sa vďaka overu nemohol pohnúť z nášho spawnu? :D Dokazoval to tak, že vraj má 3 screeny, na ktorých je, ako neplním mód. Pýtal som si tie screeny, nech mi ich pošle na maila, ale odvrkol, že mám prestať "nič nerobiť" a začať plniť mód.
Vie mi niekto vysvetliť, ako z obrázka vie niekto vidieť, že dotyčný má AB/WH/neplní mód? :D Nezdá sa Vám to trochu smiešne?
Na hre sa ukáže, len raz za čas, čo tiež nejak výhoda nie je. Príde, ukáže aký je úbohý, rozdá 2-3 bany, aby sa nepovedalo, že nič nerobí a ide zase preč.

Ak to takto ďalej pôjde, tak sa na vaše servery vyprdnú starší hráči, ako som ja, keďže csko hrá už vo väčšine len tá mladšia generácia.

S pozdravom, Vás znechutený užívateľ.
Shimmy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2017, 22:09

Admini.

od Rumcajz » 22 led 2017, 22:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Admini.

Příspěvekod Hon » 22 led 2017, 22:29

I když úplně mísu, tak uvedu věci na pravou míru.

Příšel jsem na server, hrála se mapa dust2, kde jsou ve výhodě T. Napojím se za CT, po asi 5ti minutách hry začnu jednat jako admin. Upozornění, slay, kick, přehazování a ty se začneš kydat v nevím čem.

Jasně jste 4 hráči byli u Vašeho spawnu (s AWP, rychlopalkami) bez zájmu o CTF. Následovali upozornění (v podobě textu, slay) a stejně nic.

Jasně je v pravidlech, že Tvou povinností je krýt vlajkonoše a ne čupet u pozice vlajky a střílet na spawn, tohle jsi do teď nepochopil a to je to neplnění módu. Měl jsi invis, beru - ok, ale tobě skončí a letíš znovu stříliet na spawn. Usoudil jsem, že tě přesunu okamžitou smrtí k CT a ty vypisuješ další sračky. Podrženo, sečteno...dostal jsi ban.

Pokud píšeš, že patříš ke starším hráčům, máš se tak chovat. Jsem tam od toho, aby tam byl pořádek, ale pokud neznáš pravidla a hejtuješ - dobře to nedopadne.

Edit:
keď som sa vďaka overu nemohol pohnúť z nášho spawnu? :D

Tahle Tvoje věta mě pobavila, jo v overu...proto jste vedli 5:0. Postav se k tomu raději jako chlap o kterém tady píšeš...
Capture The Flags , STEAM: Hon
______________________________________
Uživatelský avatar
Hon
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 374
Registrován: 23 led 2013, 23:24
Bydliště: Olomouc

Re: Admini.

Příspěvekod Shimmy » 23 led 2017, 00:20

Hon píše:I když úplně mísu, tak uvedu věci na pravou míru.

Příšel jsem na server, hrála se mapa dust2, kde jsou ve výhodě T. Napojím se za CT, po asi 5ti minutách hry začnu jednat jako admin. Upozornění, slay, kick, přehazování a ty se začneš kydat v nevím čem.

Jasně jste 4 hráči byli u Vašeho spawnu (s AWP, rychlopalkami) bez zájmu o CTF. Následovali upozornění (v podobě textu, slay) a stejně nic.

Jasně je v pravidlech, že Tvou povinností je krýt vlajkonoše a ne čupet u pozice vlajky a střílet na spawn, tohle jsi do teď nepochopil a to je to neplnění módu. Měl jsi invis, beru - ok, ale tobě skončí a letíš znovu stříliet na spawn. Usoudil jsem, že tě přesunu okamžitou smrtí k CT a ty vypisuješ další sračky. Podrženo, sečteno...dostal jsi ban.

Pokud píšeš, že patříš ke starším hráčům, máš se tak chovat. Jsem tam od toho, aby tam byl pořádek, ale pokud neznáš pravidla a hejtuješ - dobře to nedopadne.

Edit:
keď som sa vďaka overu nemohol pohnúť z nášho spawnu? :D

Tahle Tvoje věta mě pobavila, jo v overu...proto jste vedli 5:0. Postav se k tomu raději jako chlap o kterém tady píšeš...


:D ty si kus vola na pohľadanie, veru.
Keď si ma prehodil k CT, tak sa nedalo pohnúť. Vtedy tam boli aspoň 4-5 hráči z T teamu.. Ty si prípad zrelý na psychiatra.

Vlajkonosiča kryť? Dobýjal som si HP.. šiel som si dobyť náboje a hneď si mi dal "smrť" s presunom do CT teamu .. 2 na tri tu splietaš ty.
Inač, vtedy som ja INVIS NEMAL.

A k tomu kydaniu - mal si ignorovať, ak si na to nemal náladu a nie si dokazovať a masírovať ego, že si TY si tam neviem čo, keď máš práva, že TEBE nemôže nikto nič napísať... Sa zobuď chlape a otvor oči.. Správaš sa ako totálny kretén a nie je to prvý kráť.
Shimmy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2017, 22:09

Re: Admini.

Příspěvekod Shimmy » 23 led 2017, 00:24

Kľudne mi za to daj ban, aj tak nič iného nevieš.

Len ma utvrdíš v tom, že GS ide dole vodou ako s hráčmi, tak aj s ich kvalitou adminov (česť výnimkám, aj keď je ich strašne málilinko :/ ) a bolo to posledný krát, čo som ja, ako blbý tam poslal peniaze na vip.
Shimmy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2017, 22:09

Re: Admini.

Příspěvekod Hon » 23 led 2017, 21:13

Nemám potřebu ti tady vkládat screeny, stejně si pojedeš svoje...

Tvoje chování na serveru graduje zde na webu. Nadávky a vulgarismy umí každý troll. Hodně pochybuju o Tvém věku, pokud se však pletu, bude to mentálního rázu. Já jsem řešil na serveru věci s klidnou hlavou, i zde na fóru. Ty jen hejtuješ.

Psát něco o kvalitě adminů je taky hodně mimo. Jak dítě, co na písečku rozbilo lopatičku a háže vinu na všechny ostatní.

Zamykám, protože tahle debata nikam nepovede. Pokud máš potřebu věci dále řešit, založ si dle pravidel fóra spárvný topic (žádost / stížnost).

Hau
Capture The Flags , STEAM: Hon
______________________________________
Uživatelský avatar
Hon
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 374
Registrován: 23 led 2013, 23:24
Bydliště: Olomouc


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků