Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

BUG ovladatelných věcí na jailbreaku

Příspěvekod Parrot21 » 24 úno 2017, 10:07

Zdravím,

Našel jsem bug v menu stavitele a celkově ovládání míčů, aut, bloků atd po smrti, který ne vždy funguje.

Zde máte ukázku funkčního bugu: http://leteckaposta.cz/871137191

Zde máte ukázku NEfunkčního bugu: http://leteckaposta.cz/656667984 - u auta na ba_jailminecraftparty_v5 naopak tento bug funguje, ale musí vás někdo zabít.

Mimochodem na jb_citrus_v2 je buglá šachta a jde přes ní vidět.

Zatím jsem nepřišel na to jak to funguje, ale myslím si že je to tím že abych ovládal míč posmrtně, tak by mě musel NĚKDO zabít, zatímco u bloku to funguje i se "sebevraždou". Pravděpodobný důvod bugu bude asi to, že kód pro stavitele je napsaný ve špatném pořadí(nevím co je na tom pravdy pouze mi to řikal jeden programátor) a že by se musel celý kód přepsat.

RADA PRO SIMONY JAK S TÍM BOJOVAT: Pokud vám někdo takto kazí hru posmrtně, jednoduše namiřte na blok a smažte ho nebo smažte všechny bloky.

TČKŮM A SIMONOVI JSEM VŠE VYSVĚTLIL A NIKOMU JSEM S TÍM NEUBLIŽOVAL, NA PRVNÍM DEMU MŮŽETE VIDĚT JAK PÍŠU SIMONOVI ABY SMAZAL BLOKY!

P.S. Pokud nechcete aby se to zneužívalo, tak mi to smažte a odpověd mi pošlete přes PM na webu nebo na steamu.

Děkuji všem co si to přečetli a doufám že toho nebudete zneužívat! :D
Jméno mé jest Parrot21 a můj titul zní Nejvýše postavený Papoušek.
Uživatelský avatar
Parrot21
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2016, 16:36

BUG ovladatelných věcí na jailbreaku

od Rumcajz » 24 úno 2017, 10:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BUG ovladatelných věcí na jailbreaku

Příspěvekod ZelezoBeton » 24 úno 2017, 22:47 VIP

- O tej šachte vie asi každý kto tú mapu aspoň raz hral, je to spôsobené použitím priehľadnej textúry, každopádne je priehľadná z oboch strán takže je to skôr akoby tam nebola čož nezvýhodňuje človeka čo je v nej.

- Tá formula nieje chyba ani serveru ani mapy, chyba je v csku čo viem to posmrtné ovládanie funguje ešte od sourca a valve sa tým nikdy neobťažovalo.

- K tomu bloku ti povie asi viac servermaster ale pochybujem žeby ten plugin boli schopný upraviť aby to rozpoznávalo mŕtvych hráčov.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: BUG ovladatelných věcí na jailbreaku

Příspěvekod Parrot21 » 25 úno 2017, 22:04

Chápu, že to asi nejde opravit, jen bych chtěl aby se o tom vědělo.. protože většina CTček toho zneužívá a tohle se ani nedá dát na forum pokud je mrtvý víc než 1 ct
Jméno mé jest Parrot21 a můj titul zní Nejvýše postavený Papoušek.
Uživatelský avatar
Parrot21
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2016, 16:36


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků