Volná diskuze o našich serverech a módech.

[Survival] Žádost o novou výhodu

Příspěvekod GrankTV » 28 úno 2017, 10:53

Zdravím, chtěl bych požádat(hlavně po včerejšku) o přidání Pluginu/VIP/EVIP výhody jakoby /mute ale ve stylu že si mutnu jen dané hráče pro sebe ale ostatní jejich zprávy uvidí.

Myslím že někteří lidi by to hodně uvítali, hlavně já po včerejšku co mě pořád Blbinek a jeho "kamarád" pořád napadaly a nedali mi na chvilku pokoj, nechci to rozebírat, případně se můžete kouknout do chatlogu ze včerejška, případně se omlouvám že jsem jim pak nadával do kidů a tak ale to už jsem chytl nervy a oni se tak chovali, bohužel jsem jeden z typů lidí co když jsou naštvaní jsou klidně schopni skoro cokoliv, i když chodím na terapie a snažím se to omezit, tento plugin by mi ulehčil život..

Prostě byl bych moc rád kdyby tu byla ta výhoda ve stylu privátního /mute a hodně by mi to zpříjemnilo hraní a konečně bych se mohl věnovat stavění, lovení atd.

Tato výhoda se může hodit např. když na mě chce např někdo pořád spamovat hovadiny které mě nezajímají a otravuje mě to, tak abych měl klid a mohl dál hrát..

Včera jsem chtěl jít na lov zvířat abych měl dost jídla, ale 2 lidi mě pořád spamovali chat a uráželi mě tak jsem se musel odpojit a i když jsem si chtěl zahrát neměl jsem na výběr.

Moc děkuji kdyby to šlo, klidně bych si za tu výhodu zaplatil jako bonus, prostě chci jen zahrát a sotva se admin odpojí mě někdo otravuje..

Případně se omlouvám pokud je to ve špatné sekci případně to přesuňte, díky.
Obrázek
Uživatelský avatar
GrankTV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 úno 2017, 09:30

[Survival] Žádost o novou výhodu

od Rumcajz » 28 úno 2017, 10:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Survival] Žádost o novou výhodu

Příspěvekod Blbinek » 28 úno 2017, 11:39

Ahoj Granku. Vím, že timhle na sebe upoutám další nevyžádanou pozornost. Ale my jsme ti nic nedělali. To ty jsi začal. Narážel jsi na mě a můj kamarád se mě zastal. Řekli jsme ti pouze pravdu. Přišel admin a i před ním jsme ti to říkali. Admin sám viděl, že jsi na omylu a radši napsal: "Vyřeš to na foru". Jelikož sám viděl, že to nemá cenu. Začal jsi si.
Že máš nějaký problémy, to jsme nemohli vědět. Ale ty jsi se taky nemusel začít navážet. Sám ten admin (nevím jakej to byl) prostě přišel, zeptal se, co se stalo, všichni jsme mu to vysvětlili a on prostě řekl, ať to vyřešíš jinde, viděl, že to za to nestálo.
People=shit
Uživatelský avatar
Blbinek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2017, 21:50

Re: [Survival] Žádost o novou výhodu

Příspěvekod GrankTV » 28 úno 2017, 11:49

Hele mě je to už celkem fuk ale ten plugin bych uvítal.
Obrázek
Uživatelský avatar
GrankTV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 úno 2017, 09:30

Re: [Survival] Žádost o novou výhodu

Příspěvekod Khertys » 28 úno 2017, 13:17 VIP

Hele problem by to nebyl, v nejblizsich par dnech to zfouknu.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: [Survival] Žádost o novou výhodu

Příspěvekod GrankTV » 28 úno 2017, 15:13

Khertys píše:Hele problem by to nebyl, v nejblizsich par dnech to zfouknu.

Děkuji :)
Obrázek
Uživatelský avatar
GrankTV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 úno 2017, 09:30


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník