Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Majkie » 19 bře 2017, 04:45

Co se stalo: Abych vysvětlil co se stalo, tak na začátek mi jde o egoismus Majitelů gamesites.cz a jejich přístup k celému portálu. Nevidím Vás nějak špatně, ale takhle Vás smete jakákoliv konkurence s dostatečně velkým množstvím peněz.

Od kdy je realizace atrakce pomocí grabu zneužití práv ? Nejsem si tím moc jistý, ale několik mnoho adminů takto realizuje atrakce a dobře asi někomu ruply nervy, protože má těžký život a vybíjí se ve hrách ^^. Je to typicky Česko Slovenská vlastnost, kdy Vás štve někdo jiný, tak to uděláme na někom jiném.

Takže abych to shrnul, pouze jsem realizoval atrakci.

Proč to tak je: Jedna věc, proč jsem dnes pár krát opravdu zneužil práva před jinými hráči a administratory byl důvod o zrušení administratora vzhledem k tomu, co mě teď bude čekat a nebudu mít absolutně čas na hraní. I přesto že jsme psal Lifovi o zrušení jak je ve stanovené žádosti o zrušení napsáno.

Jde tady taky hlavně o tom, že jak asi víte [REKLAMA] :) portál, kterého se právě bojíte nejvíce a staví vám největší konkurenci jde vpřed a já jsem se rozhodl jim plně pomáhat v jejich činnosti a to byl důvod žádosti o zrušení práv.

Zřejmě to teď bude asi podobně jako u jiných adminů, kteří automaticky dostali permanentní ban ^^.

Ale abych to řekl takto po několika letech co hraji na Gamesites, se celý portál změnil a já ho nyní vidím jako zanikající.
Jestli tomu tak bude nebo ne už je na vedení, které v mých očích vypadá jako - "vytěžíme z toho co nejvíce a potom to prodáme ?".

Proto by mě zajímalo toto - "má to ještě smysl ?"

Pár slov pro všechny ty, kteří si to čtou: Neutrácejte zbytečně peníze svých rodičů za VIP výhody, i když bez Vás by už ani gamesites nebyl.
Chci si splnit svoje sny proč je to sakra tabu,
proč jsem sobec jenom proto že chci mluvit pravdu,
je spousta lidí jako já, jenom už zapomněli,
proč hudbu milovat vyměnili ji za komerci.
Majkie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 lis 2016, 19:30

Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

od Rumcajz » 19 bře 2017, 04:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod nYcko » 19 bře 2017, 06:37

Nebudu se vyjadřovat kam nemám.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod noblemar » 19 bře 2017, 10:29

Az vyrostes a dostanes rozum tak to bude dobry :). Jestli si retardovaný a nevíš co děláš na serveru Tsk ti gratuluji. Odebral jsem ti prava za grabovani ČT na konci předchozí mapy pod sky boxem se kterým si tam letěl minutu. Zcela bezdůvodně jakmile jsem te kickl hned jsme věděli o koho jde na zneužívání práv sis nasel spatny server. Na další mapě si uz prava nemel jen se to ne vymazalo jeste a zas si dělal kokotiny s grabem. Možná kdyby ses nechovla jak kokot, který je ve zkušební době nemel by si problém ode me vse :)
Uživatelský avatar
noblemar
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1356
Registrován: 23 led 2013, 15:13

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Diaz » 19 bře 2017, 10:32 VIP

Majkie píše:Co se stalo: Abych vysvětlil co se stalo, tak na začátek mi jde o egoismus Majitelů gamesites.cz a jejich přístup k celému portálu. Nevidím Vás nějak špatně, ale takhle Vás smete jakákoliv konkurence s dostatečně velkým množstvím peněz.

Od kdy je realizace atrakce pomocí grabu zneužití práv ? Nejsem si tím moc jistý, ale několik mnoho adminů takto realizuje atrakce a dobře asi někomu ruply nervy, protože má těžký život a vybíjí se ve hrách ^^. Je to typicky Česko Slovenská vlastnost, kdy Vás štve někdo jiný, tak to uděláme na někom jiném.

Takže abych to shrnul, pouze jsem realizoval atrakci.

Proč to tak je: Jedna věc, proč jsem dnes pár krát opravdu zneužil práva před jinými hráči a administratory byl důvod o zrušení administratora vzhledem k tomu, co mě teď bude čekat a nebudu mít absolutně čas na hraní. I přesto že jsme psal Lifovi o zrušení jak je ve stanovené žádosti o zrušení napsáno.

Jde tady taky hlavně o tom, že jak asi víte [REKLAMA] :) portál, kterého se právě bojíte nejvíce a staví vám největší konkurenci jde vpřed a já jsem se rozhodl jim plně pomáhat v jejich činnosti a to byl důvod žádosti o zrušení práv.

Zřejmě to teď bude asi podobně jako u jiných adminů, kteří automaticky dostali permanentní ban ^^.

Ale abych to řekl takto po několika letech co hraji na Gamesites, se celý portál změnil a já ho nyní vidím jako zanikající.
Jestli tomu tak bude nebo ne už je na vedení, které v mých očích vypadá jako - "vytěžíme z toho co nejvíce a potom to prodáme ?".

Proto by mě zajímalo toto - "má to ještě smysl ?"

Pár slov pro všechny ty, kteří si to čtou: Neutrácejte zbytečně peníze svých rodičů za VIP výhody, i když bez Vás by už ani gamesites nebyl.


Zatim vidíme jen to, že jsi zaniknul možná ty. Nevidiš dotoho jestli zaniká nebo nezaniká :D . Uvědom si to, že GS má několik serverů a stále se jen dál a dál rozvíjí. Tak proč by měl nějak zanikat? :D trochu nelogické :D , když si jenom uvědomíš, že jsi byl "jen admin" tak asi vidiš do všeho :D . Založ si vlastní portál s tolika serverama a lidma a uvidiš, jestli by jsi zanikal.
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Majkie » 19 bře 2017, 14:17

Víte co je velmi smutné, že to tak až moc vypadá :) bojíte se konkurence, tak přes internet napadáte jejich lidi. A tohle je vedení gamesites. :D Gratuluji, ale vede to tady parta lidí, která jaksi nechápe, že urážet jiné lidi, protože se snaží něco dobrého začít je sice Česko Slovenská vlastnost, kterou sdílí vlastně i Poláci, ale taky to něco vypovídá o těch lidech ;), Hodně štěstí
Chci si splnit svoje sny proč je to sakra tabu,
proč jsem sobec jenom proto že chci mluvit pravdu,
je spousta lidí jako já, jenom už zapomněli,
proč hudbu milovat vyměnili ji za komerci.
Majkie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 lis 2016, 19:30

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Diaz » 19 bře 2017, 19:02 VIP

Majkie píše:Víte co je velmi smutné, že to tak až moc vypadá :) bojíte se konkurence, tak přes internet napadáte jejich lidi. A tohle je vedení gamesites. :D Gratuluji, ale vede to tady parta lidí, která jaksi nechápe, že urážet jiné lidi, protože se snaží něco dobrého začít je sice Česko Slovenská vlastnost, kterou sdílí vlastně i Poláci, ale taky to něco vypovídá o těch lidech ;), Hodně štěstí


Napsal jsi to spatne : Konkurence se boji nas ;) . Nemame zapotrebi nekoho napadat a proc bychom to delali? :D trochu nelogicke :D
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Parrot21 » 19 bře 2017, 20:00

Nebudu se vyjadřovat kam nemám.
Jméno mé jest Parrot21 a můj titul zní Nejvýše postavený Papoušek.
Uživatelský avatar
Parrot21
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2016, 16:36

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Majkie » 19 bře 2017, 20:40

Bojí se vás? Proto lidé z gamesites uráželi programátora fraidu na Facebooku? Zkus ne vykládat lži a podívat se pravdě do očí ;).
Je to těžké já vím, když má někdo tak vysoké ego, aby přiznal, že se bojí něčeho.
Chci si splnit svoje sny proč je to sakra tabu,
proč jsem sobec jenom proto že chci mluvit pravdu,
je spousta lidí jako já, jenom už zapomněli,
proč hudbu milovat vyměnili ji za komerci.
Majkie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 lis 2016, 19:30

Re: Unban ? - Vysvětlení vzhledem k situaci ze dne 18.3

Příspěvekod Diaz » 19 bře 2017, 22:29 VIP

Zakomplexovany jedinec co si neprispusti chybu. Nebudeme resit tvoje chyby, protoze na to nikdo uz neni zvedavy.
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků