Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o práva/JailBreak

Příspěvekod Ferak » 28 bře 2017, 19:48

Nick na serveru: Ferak

SID: STEAM_0:1:127285786

Sekce, na které chci práva: Jailbreak

Věk: 12 Ano vím jsem mladý a měl bych udělat akademii. Ale proč člověka odsuzovat kvůli věku. Vždyť každý byl jednou mladý.

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... player=591

Bany, které jsem dostal: Spousta move od CT. Pokaždé jsem se poučil možná i přiučil. A jedno nadržování ,protože jsem byl trochu zmatený.(P.S 1.6 jsem nehrál.)

Něco o mně: Narodil jsem se na Moravě. Moje záliby jsou: Astronomie, hra na kytaru ,hry a sci-fi. Jsem spíš ten typ člověka který sedí u PC 24 hod. denně a neudělá ani krok z domu.

Proč právě já: Nebudu lhát. Nebudu kecat že chci pomáhat ostatním a takový věci. Mě spíš štvou lidi kteří neumějí pravidla pak si berou simona a dělají blbosti. Ano, někdy sem tam poradím ale to je všechno. Taky jsem líný nahlašovat lidi.Ale stejně mám strašný počítač, kdy mi to na JB jede na 60fps s fps dropy a když dám demo tak se mi to radši spadne.

Zkušenosti s CS:GO: Mám necelých 300 hod. nahraných na CS:GO a jsem silver 2 :( .I když mám stejně většinu hodin propařených na JB. Ale cs:go znám všeobecně dobře.

Případné poznámky: Stejně neočekávám že mě přijmete spíš čekám na zpětnou vazbu a co bych mohlo zlepšit abych byl adminem. Moje očekávání jsou hodně ,ale hodně nízko.
Uživatelský avatar
Ferak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 bře 2017, 19:51

[Z] Žádost o práva/JailBreak

od Rumcajz » 28 bře 2017, 19:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva/JailBreak

Příspěvekod byLife » 29 bře 2017, 12:35 VIP

Ahoj,

osobně si myslím, že pokud by si opravdu chtěl pomoci portálu a myslíš to s právama vážně, neměl by u tebe být problém s akademií, kterou by měl projít každý hráč, který nesplňuje podmínky, takže ji splň a poté si požádej znova, ale vydrž s další žádostí měsíc od dnešního dne.

Prozatím Zamítnuto
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků