[Vyriešené] - Problém s mouse sens.

Příspěvekod SirCechro » 22 dub 2017, 19:16

Zdravím, nenašel jsem žádné řešení mého problému. Tak to zkusím ještě tady.

Takže k mému problému.... Moje sensitivita začala zlobit. Jednou jsem vypínal pc s tím, že bylo všechno v pořádku. Druhý den jsem zapl pc, všechno normálně šlo. Zapl jsem CS:GO a sensitivita byla ohromně malá aniž bych na něco hrabal. Všechno nastavení bylo tak, jak jsem to den před tím vypínal. Mám myš Razer DeathAdder Chroma. Nevím, zda-li je nějaký problém se synapsem, nevzpomínám si, že bych někde něco měnil.

------> V csku mám sens 1.91 a ve windowsu v Razer Synapse mám nastavené 1000 DPI. - Sens byla normální, s kterou hraji.
Druhý den jsem zapl csko a lehce jsem pociťoval i ve windowsu, že něco není v pořádku. Zapl jsem tedy hru a sens byla
nehorázně maličká. Musel jsem 2x přejet celou podložku, abych se otočil. Což normálně nemívám. Odinstaloval jsem už
csko, všechny configy jsem vymazal, všechno jsem přeinstaloval a problém stále přetrvával. Myslel jsem si, že to je
problém právě v csku, protože nikde jinde jsem změnu nepociťoval. Poté jsem přeinstaloval razer synapse a vyresetoval
všechna nastavení, protože jsem hrál vždy s tím, jak to bylo nastavené v tom programu od instalace, s ničím jse nehýbal.
Teď nastala změna, že sens je zase moc vysoká, jenže ještě k tomu jsem si hnul s tou sens uplně, takže to pociťuji i v
jiných hrách (H1Z1). Takže můj dotaz zní, jestli se to už někomu stalo a měl s tím někdo problém. Protože nevím zda-li
je problém pouze v csku nebo blbne ten synaps.

Předem děkuji za každou pomoc. :)
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

[Vyriešené] - Problém s mouse sens.

od Rumcajz » 22 dub 2017, 19:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: SWEDEN

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod HeckoOoO » 22 dub 2017, 19:35

Ahoj,

Máš v Synapse všetko dobre nastavené ? Koľko DPI máš ?Keď tak hoď screen nastavení v Synapse.

S pozdravom, Hecko.
Uživatelský avatar
HeckoOoO
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 88
Registrován: 18 led 2017, 09:02

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod SirCechro » 22 dub 2017, 20:42

DPI mám 1000 už jsem to psal.

Zde je screen ----> http://leteckaposta.cz/965493027
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod HeckoOoO » 22 dub 2017, 20:53

V nastaveniach myši v ovládacom panely si nemenil nič ? Konkrétne k tomu synapsu ešte keď si ho preinštaloval bolo v pohode všetko alebo ti to hneď začalo hádzať zrýchlenie ? .


S pozdravom, Hecko.
Uživatelský avatar
HeckoOoO
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 88
Registrován: 18 led 2017, 09:02

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod SirCechro » 22 dub 2017, 21:00

Právě se nic nedělo. Do ničeho jsem nehrabal, protože já jsem na sensitivitu hrozně háklivej. A prostě po asi 2 dnech se zase zapl csko, protože jsem hrál převážně to H1Z1 a sens byla uplně jiná. V synapsu stále všechno stejné a ve hře také, akorát ta sens byla prostě mnooohem nižší. Nene v ovládacích panelech jsem vůbec neměnil nic, ani tam nelezu. Všechno to ovládám přes ten synapse.

Takže jsem přeinstaloval csko a nic se nestalo. Pak jsem přeinstaloval synapse akorát se to stahuje z cloudu, takže jsem si založil nový účet, aby bylo uplně všechno jako kdybych to stáhl po prvé, protože jsem to vlastně stále měl v tom nastavení, jako kdyby to zapl uplně poprvé.
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod SirCechro » 22 dub 2017, 21:19

Kdyby vlastně nedošlo na to csko, tak bych tento problém ani snad neřešil. Prostě nemůžu najít způsob, jak tu sensitivitu vrátit zpět. Na csku mám 3000h a hraji to docela "vážně" takže mě ta sens uplně rozhodila, jelikož na ni hraji už tak rok a mám to tzv.
"v ruce". :)
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod zima » 24 dub 2017, 08:12

SirCechro píše:a lehce jsem pociťoval i ve windowsu


Skontroluj si citlivosť priamo vo windows nastaveniach myši. Uprav ju do stavu ako si ju mal pred tým (pocitovo).
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod SirCechro » 27 dub 2017, 21:27

Hele jako asi můžeme lock, nějak jsem do toho praštil a nastavil si jinou sens xdd takže zase zvykačka
Uživatelský avatar
SirCechro
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 02 led 2015, 19:15
Bydliště: SWEDEN

Re: Problém s mouse sens.

Příspěvekod GSTeeZee » 28 dub 2017, 05:05 VIP

Dobre, takže na žiadosť vyriešené. ;)
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků