Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost na admina / >Rito Crusher™ / JB

Příspěvekod RitoCrusher » 17 dub 2017, 21:56

Nick na serveru: >Rito Crusher™
SID: STEAM_0:0:112478407
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 16
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=6648#
Bany, které jsem dostal:
1.Ban, který jsem dostal, tak byl od admina přezdívaný "Yoda", byl to omyl, jelikož na server chodil
jeden člověk, který se jmenoval >Rito Solder™, já byl u T, Solder u CT, chtěl dát ban jemu, jenže se
popletl a dal ban i mně, následně jsem mu napsal, no se mi omluvil a zařídil mi unban k CT a unmute
2.Ban proběhl teď nedávno, jelikož jsem zrovna v ten den neměl náladu, tak jsem se pohádal s adminem,
který mi dal poté mute na 10 minut, což jsem akceptoval, po tomhle incidentu jsem si admina přidal do
přátel, všechno jsme si vyříkali a ujasnili, já si počkal 10 minutek a vzal jsem si z toho ponaučení
(adminem byl Calvin Klein)

O více banech si nejsem vědom, možná někdy v minulosti, kdy si to už nepamatuji, ale 1.6. jsem hrál před dávnou dobou a to
si nepamatuji už vůbec.

Něco o mně:
Dobrý den, jmenuji se Lukáš, pocházím z Moravskoslezského kraje poblíž Opavy. Ve hrách se přezdívám jako
RitoCrusher, jsem docela klidný člověk, ovšem pokud mi v ten den nastane nějaká nepříjemná situace, tak
to možná ovlivní mé chování a budu trošku "toxický", každopádně se dokážu ovládat natolik, že bych
NEpobanoval celý server, tak hloupý nejsem. Mezi mé koníčky patří fotbal a hraní počítačových her
(zejména Counter-Strike:Global Offensive), Fotbal hraji také poměrně dlouhou dobu a nemyslím si,
že bych v něm byl zrovna nějak špatný.
Proč právě já:
Jsem klidný člověk, jsem spolehlivý a dokážu pomoct hráčům jak na serveru s jakýmkoliv problémem,
pokud budou potřebovat s něčím pomoct nebo také bych dokázal pomoct členům Admin Teamu. Dále si myslím, že ne
zrovna všechny JB servery jsou hlídané, třeba na #8 a #9 chodí pouze Koki a Yoda a to je ještě jednou za
Uherský rok, tím chci říct, že na serverech je občas "bordel" a hráči si tam dělají co chtějí, což naprosto
nesnáším, ale taky jsem proto, aby se každé porušení pravidel netrestalo banem, dalo by se to také vyřešit
tím, že si s dotyčným promluvím, a že to příště už neudělá a dám si na něj pozor. Dále bych chtěl být adminem
proto, protože jsem byl ADMINEM na jednom né zrovna malém serveru, kde nejsou sice JB, ale byly tam jiné
servery, takže nějaké zkušenosti mám. Nebudu tady vypisovat server, jelikož nechci dělat reklamu(pokud se to bude za reklamu považovat), každopádně to by asi stačilo k této otázce.Zkušenosti s CS:GO: Na hře Counter-Strike: Global Offensive mám spoustu zkušeností, na "MAINU" >Rito Crusher™ mám okolo 1350hodin a na mém smurfu
>Rito Crusher™ ✪ 2nd mám +-300hodin. Sleduju občas ESPORTS, takže i z této stránky mám nějaké zkušenosti.
Případné poznámky: Nejsem typ člověka, který by musel něco skrývat nebo se snažit o lhaní, takže bych vám chtěl ještě
napsat, zda by jste brali ohled na to, že jsem nikoho na "FÓRKO" nenahlásil, protože mám docela
slabý počítač, tak by mi to natáčení neuneslo a na screeny jsem vždy kašlal, protože screeny moc
problémů nevyřeší.

Tímto vám děkuji za přečtení a brzkou odpověď.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
>Rito Crusher™
RitoCrusher
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2017, 20:52

[Z] Žádost na admina / >Rito Crusher™ / JB

od Rumcajz » 17 dub 2017, 21:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost na admina / >Rito Crusher™ / JB

Příspěvekod byLife » 20 dub 2017, 21:01 VIP

Ahoj, nahlaš 10 hříšníků do PP, kteří budou zabanování a poté se hneme dále.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Žádost na admina / >Rito Crusher™ / JB

Příspěvekod RitoCrusher » 20 dub 2017, 22:20

Takže poté, co nahlásím 10 hráčů a oni budou usvědčeni a dostanou ban, tak mám napsat opět na nábor? :)

e.Life: Ne, napíšeš jednomu z HLSA jb a pohneme se jak jsem již psal dále
RitoCrusher
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2017, 20:52

Re: Žádost na admina / >Rito Crusher™ / JB

Příspěvekod byLife » 05 kvě 2017, 22:20 VIP

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků