Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté] JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Dandeenka » 22 kvě 2017, 18:11 VIP

Zdravím, chtěla bych požádat o práva na servery JailBreak.

Nick ve hře: Dandeen.Ka* <3 DM.

Nick na fóru: Dandeenka

Profil na fóru: PROFIL

Věk: **

Steam nick: GS.cz # Dandeen.Ka*

Steam ID: STEAM_0:0:160779113

Hlstats: HLSTATS

Nějaké bany nebo prohřešky (GS, jiný portál):
Jak již jsem v žádosti o akademika psala, od doby, co mám Steam jsem dostala jen kick za slovník od Mr. Smajloše.
Jinak na Non-Steamu jsem dostala asi 2,5 roku zpátky ban za FK do hry od DarkMouse (ještě nebyly bany k CT). Ban byl oprávněný, jelikož jsem tenkrát měla chtíč zahrát si u CT i přes nekvalitní mikrofon a při reakci jsem chybně zabila hráče. Vzhledem k neposlouchatelné kvalitě mikrofonu jsem samozřejmě hned letěla.
Jiné portály navštěvuji jen minimálně a příležitostně. Dělat někde nepříjemnosti mě neláká, tudíž nic.

Něco o sobě: Sama o sobě bych řekla, že jsem komunikativní, chápavá, ale občas tvrdohlavá, dokážu si udržet chladnou hlavu, ale občas se stane, že zazmatkuji kvůli blbosti. Mezi mé záliby patří například fotografování, vše okolo hudby, kreslení, basket či hraní různých her. Ačkoli se může zdát, že je to časově náročné, není tomu tak a vše jde nějak spojit tak aby zbýval i čas navíc.

Proč bych chtěla na GS adminovat: Každý člověk, který sem píše žádost, chce pomáhat portálu, dělat pořádek anebo usnadňovat hru. Ale z mého pohledu není úkolem administrátora jen dělat pořádek na serveru, ale dle mého se tam řadí i pomoc hráčům, kteří jsou noví či mají nějaké mezery ať už v pravidlech či ve hře. Vysvětlit jim, kde dělají chybu a co říkají špatně. Nasměrovat komunitu tak, aby byla co nejkvalitnější a trestat ty, kteří ji výrazně narušují a kazí hru ostatním.
Jelikož je Jailbreak hlavně o komunikaci, což vlastně vše týkající se her, tak bych zde chtěla adminovat i proto, že jsem dle mého komunikativní člověk a nemám problém s hráči řešit problémy či vysvětlit jim věci i individuálně a nejen během hry na serveru. Jako neposlední důvod bych ještě uvedla to, že bych chtěla blíže poznat admin tým, ať už z hlediska osobností, tak z hlediska činnosti uvnitř týmu, kam normální hráč nemůže úplně nahlédnout.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

[Zamietnuté] JailBreak / Dandeen.Ka*

od Rumcajz » 22 kvě 2017, 18:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pilsen

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Poland » 23 kvě 2017, 11:15

Ahoj,
Tak jsme se už konečně dočkali?

Každopádně musím určitě pochválit, protože tak nadanou hráčku jsem na JB ještě neviděl. Vždy, když se na serveru potkáme sleduji, jak hraje a není co vytknout. Vždy se snaží hráčům hru zpříjemnit, jak jen může a co se týká pravidel jsem žádnou mezeru nenašel. Určitě je z mého pohledu hodně přátelská a komunikativní.

Já už mohu jen popřát hodně štěstí!
-P.

e. Knedlajs: Jasné, že si nenašiel žiadnu medzeru. Veď som ju učil ja. :lol:
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod OdpadlikzGS » 23 kvě 2017, 12:47

Snažím se být zajímavým, ale moc mi to nejde. Pokud se o to budu snažit dál, nedopadnu dobře.
OdpadlikzGS
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 kvě 2017, 12:45

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod OdpadlikzGS » 23 kvě 2017, 12:48

Snažím se být zajímavým, ale moc mi to nejde. Pokud se o to budu snažit dál, nedopadnu dobře.
OdpadlikzGS
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 kvě 2017, 12:45

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 23 kvě 2017, 13:28

Poland píše:protože tak nadanou hráčku jsem na JB ještě neviděl

Kámo já vážně četl vnadnou hráčku :D :D

Já bych si s tebou ještě rád zahrál, abych věděl jak dobře ti to jde a jak zvládáš hru pod tlakem ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Dandeenka » 23 kvě 2017, 14:06 VIP

Awee (cti ejvi) píše:Já bych si s tebou ještě rád zahrál, abych věděl jak dobře ti to jde a jak zvládáš hru pod tlakem ;)


Dobře, ráda Awee. :) Pošlu ti žádost na Steam.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Poland » 23 kvě 2017, 14:48

Awee (cti ejvi) píše:Kámo já vážně četl vnadnou hráčku :D :D


Tak si to přiznej no.. ten zrak už přestává sloužit.. tati :D

e. : Takze Awee tati a mne pisete dedo... super... :D
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: JailBreak / Dandeen.Ka*

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 31 kvě 2017, 10:04

Maxipes mi psal, abych tě rozsekl nebo přefikl, nebo nevím jak to ten prasák myslel :?
Tak prozatím tedy zamítnuto.

Zkus nasbírat více zkušeností a být pevnější v kramflecích. Budeme spolu často hrávat.

e.dropez awee já bych to osobně nepřefikával sice tomu je 15, ale víš jak to je :/ :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník