Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban

Příspěvekod Werpyx » 18 čer 2017, 15:00

Nickname:Werpyx
Nazdar,dostal jsem ban za to že jsem pohyboval s věcma pomoci ečka na TTT mapě od ria ktery nechapu jelikož ta možnost na pohybovaní tam je takže by za to ban byt neměl ale ja ho dostal... ok řekl mi že toho mam nechat a dělat jen když mě něco buguje nebo mi to překaží v cestě tak jsem toho nechal a když mi něco v ty cestě opravdu překaželo tak jsem to moovnul pryč.....a v pravidlech nic o tom že se to nesmi není... a pokud tímto zatěžuuju server tak by mě zajímalo proč to tam je :) :mrgreen:
Werpyx
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15 bře 2016, 19:45

[V] Unban

od Rumcajz » 18 čer 2017, 15:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod rio77 » 18 čer 2017, 21:45

Ahoj, dovoľ aby som sa vyjadril k tvojej žiadosti o UB, lebo si myslím, že toto by malo skôr patriť do sekcie sťažnosti na adminov. Aj keď to už je v podstate jedno, ban si dostal na hodinu a už dávno máš UB.

To, že je možnosť pohybovať sa s predmetmi po mape neznamená, že tam budeš celé kolo, ktoré trvá 5 minút lietať po mape so stolíkom a bugovať do toho hráčov. Druhá vec je, že, tým ako sa hýbeš s tými "predmetmi" zaťažuješ server a potom zvykne server lagovať. Pokračujem, X krát som ťa upozornil (a v tú chvíľu na serveri asi ďalších 5 hráčov), že sa s tým zbytočne nehrajte, pretože server potom laguje. Dal som vám pár kôl na ukludnenie sa, ale vy ste sa stále s tým hrali. Dával som vám kolo čo kolo Slay a nakoniec som povedal, že to budem banovať a povedal som aj, že pokiaľ vám niečo bude stáť v ceste a nemôžte prejsť, vtedy môžte ten predmet odhodiť, na čo ty si začal provokovať, rozhadzovať okolo seba stoly a tvrdiť mi, že ti to zavadzia. Tým pádom som ti udelil ban na čas, ktorý som vybral za vhodný čo je 1 hodina aby si aspoň trošku začal chápať.

a pokud tímto zatěžuuju server tak by mě zajímalo proč to tam je


Tieto veci slúžia na to, aby si ukryl mŕtvoly resp. predmetmi ich zakryl, čo vôbec nebolo tvojím úmyslom.

Ďakujem, Rio.
-Rio 2k16
Uživatelský avatar
rio77
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 25 dub 2016, 17:22

Re: Unban

Příspěvekod TheKibaa » 20 čer 2017, 16:58

Máš se věnovat cíli daného módu. Ne zdržovat ani nijak kazit hru ostatním
Byl si adminem upozorněn a zabit, načež sis furt dělal co si chtěl, nemůžeš se tedy divit, že si dostal ban
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků