Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Podvadzanie

Příspěvekod Dyki » 21 čer 2017, 14:23

Zdravím: Simon povie : "Dráhu/atrakciu prejdete bez podvádzania prvý na konci prežíva .... ".
Keď dá simon takýto príkaz tak to "bez podvádzania" je myslené ako že nesmiem použiť rebrík alebo nesmiem obehnúť dráhu nakoniec nie ? Pýtam sa lebo dneska som dostal pri tomto príkaz kill keď som na mape Jail_bailonX, preskočil prvé políčko a skočil som rovno na druhé pre lepšie ujasnenie pridávam obrázok o ktorú atrakciu sa jedná: Obrázek

Podľa mňa som dostal FK no admin na serveri povedal že som Fk nedostal pretože som podvádzal, podľa mňa to nie je žiadne podvádzanie je to proste moja šikovnosť že dokážem rovno skočiť na druhé políčko, tak isto ako pri KZ, pokiaľ simon jasne nepovie že musíme skočiť na každé políčko je to moja šikovnosť keď preskočím jedno políčko navyše alebo keď nakonci neskočím na posledné políčko a rovno na vrchol, tak isto ako je moja šikovnosť keď preskočím viac prekážok na deathrune alebo na bhop dráhe.
Ako to teda je je toto nejaká špeciálna atrakcia pre ktorú platia špeciálne pravidlá ?
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Podvadzanie

od Rumcajz » 21 čer 2017, 14:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Voobys » 21 čer 2017, 14:43

Pokud řekne bez podvádění, tak musíš skočit na každé políčko, které je v dráze.
Uživatelský avatar
Voobys
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 170
Registrován: 25 led 2013, 15:28

Re: Podvadzanie

Příspěvekod chickEZ » 21 čer 2017, 14:51

Pýtal som sa ohľadom tohto Awee-ho pred pár dňami. Písal som mu, že to je moja šikovnosť že dokážem preskočiť, že to by som nebral ako podvádzanie. No on mi napísal:
Awee píše:no je to tak že podvádiš když něco vynecháš tak jako třeba na kz


Hneď som sa spýtal teda na dráhu na jail_brazilian_v2, že čo je tá dráha pre dvoch, a keď od tých rebríkov z hora neskočíš dole, kde by sa malo, ale na tú nohu tej zábrany. On mi napísal toto:
Awee píše:tam u té dráhy není určeno jak je to bez podvádění, proto když neřekne jinak může tam jak chce, na to, pod to...


Rád by som bol, keby sa to bralo inak. Ale bohužiaľ, je to tak.

Stalo sa mi to isté, len na jb_oasis_prefinal2 tie bhopy. Ja som schopný preskočiť z prvého bloku na tretí. Ale je to podvádzanie, tak bohužiaľ keď simon určí, aby som nepodvádzal, nesmiem.. :(
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Dyki » 21 čer 2017, 15:10

chickeylolz píše:Pýtal som sa ohľadom tohto Awee-ho pred pár dňami. Písal som mu, že to je moja šikovnosť že dokážem preskočiť, že to by som nebral ako podvádzanie. No on mi napísal:
Awee píše:no je to tak že podvádiš když něco vynecháš tak jako třeba na kz



what "jako treba na KZ" ale ved s KZ to bolo vždy tak že nemusíš skočiť na každy stupienok pokiaľ simon neurčí inak.

chickeylolz píše:Stalo sa mi to isté, len na jb_oasis_prefinal2 tie bhopy. Ja som schopný preskočiť z prvého bloku na tretí. Ale je to podvádzanie, tak bohužiaľ keď simon určí, aby som nepodvádzal, nesmiem.. :(


Suhlasím s tebou, aj na bhop-serveroch alebo kz-serveroch nejde oto skočiť na každé políčko ale o to preskákať to, ale tak bohužiaľ sme na JBserveri , vďaka každopádne za rýchlu odpoveď zasa som o niečo múdrejší :D .
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 21 čer 2017, 18:35

Stěžujte si Simonovi. Atrakce má 7 stupínků, jakmile nějaký vynecháš aby si ušetřil čas, podvádíš. Nepodvádět znamená projít kompletně celou atrakci. Nechápu proč by sis měl vybírat jakou součást atrakce vynecháš. To by tam potom vůbec být nemusela. Ale je.
Nevím proč se někdo vzteká, podmínky jsou stejné pro všechny hráče a pokud chceš skákat přes hory a doly, využij náš jump nebo hns ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Podvadzanie

Příspěvekod chickEZ » 21 čer 2017, 18:54

Ejvi, tebe by sa zišlo skákať cez hory a doly, naučím ťa KZ, ak chceš ^_^.. lebo si biedne na tom 8-) 8-). Potom im to ukážeš na JB :twisted:
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Dyki » 21 čer 2017, 19:00

Awee (cti ejvi) píše:Nepodvádět znamená projít kompletně celou atrakci.


Ved áno ja ju tým že použijem šikovnosť prejdem celu tak či tak.
To že je niekto šikovný a dokáže to a hento neznamená že podvádza ...
Cieľom atrakcie je prejsť ju nakoniec nie skočiť na každý stupienok, podľa mňa by sa toto proste za podvádzanie nemalo brať či už pri KZ, deathrune alebo iných skákacích atrakciách.
A viem že hráči preskakujú stupienky pri KZ aj dnes som bol svedkom toho že konkrétne na mape JB_snow dolu na deathrune vo finálnej časti sa dá obskočiť jeden stupienok 3 hráči to tak spravili a hráči sú naučený za toto nezabíjať.

Budem sa riadiť podľa toho čo je tu napísané ale stojím si za názorom že je to proste debilina na ntú.
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Fajkoman » 22 čer 2017, 12:10 VIP

Mam zato ze policko mozes vynechat v pripade ak ti simon povie nieco ako "preskacete tuto drahu na koniec" alebo "1. Kto prejde tuto drahu preziva"
(ADMIN) Fajkoman : kosso mi pisal na steame ze chce fk
*** Duch vianocnych banov killed ^KosSo with a headshot from m4a1 ***
Uživatelský avatar
Fajkoman
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 02 črc 2014, 16:32

Re: Podvadzanie

Příspěvekod Dyki » 22 čer 2017, 12:28

HellJozi píše:Mam zato ze policko mozes vynechat v pripade ak ti simon povie nieco ako "preskacete tuto drahu na koniec" alebo "1. Kto prejde tuto drahu preziva"

Nemôžeš práve vyššie to máš vysvetlené podvádzaš ak ho preskočíš.
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Re: Podvadzanie

Příspěvekod chickEZ » 22 čer 2017, 15:19

Dyki, on tam nenapísal že Simon povedal "bez podvádzania preskáčete", ale iba aby tu dráhu prešli. Pri tom môže "podvádzať".
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Podvadzanie

Příspěvekod minik » 23 čer 2017, 23:46

Ahoj jak jiz sem ti vysvetloval na serveru tak ti to tu kluci uz rekli take, ;)
Jinak je dulezite poslouchat co simon dava za prikazy a zvlaste na slovicko "bez podvadeni"
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
– Albert Einstein

Obrázek - HC SPARTA PRAHA
Uživatelský avatar
minik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 24 bře 2013, 12:43


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků