Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o práva / Jailbreak's

Příspěvekod sSwizzyCze » 22 čer 2017, 14:51 VIP

1) Věk 16 let (v případě nižšího věku doporučuji projít akademií)
2) Pokud možno žádný ban (možné výjimky)
3) Nahraná aktivita na serveru minimálně 24 hodin
4) Na serveru zbytečně nespamovat chat a vyjadřovat se, jako rozumný a inteligentní člověk (vše vidíme)
5) Funkční a kvalitní mikrofón
6) Nebýt adminem či nemít práva na jakémkoli jiném konkurenčním portále
7) Perfektní znalost pravidel
8) Povinně nahlásit alespoň 5 hříšníků do sekce s porušením pravidel
9) Ochota komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu a vyššími jedinci


Hned na začátek bych chtěl pozdravit každého , kdo si čte tuto žádost :)

Nick na serveru - ✪ [Švestka]Sωizzy™

SID - STEAM_0:0:100207069

Sekce, na které chci práva - Jailbreak's

Věk - 14 ( 2.srpna mi bude 15 ) + prošel jsem si akademií

Mé HlStats: - ZDE

Bany, které jsem dostal - Ban to byl pouze jeden a to čistě z mé hlouposti . Byl to ban za neschopnost CT , skákal jsem totiž simonovi do řeči . Tento ban jsem dostal 11.3 2017 , chybu jsem si plně uvědomil a již se to nebude opakovat

Něco o mně - Jmenuji se Nicolas a narodil jsem se 2.8 2002 v Praze a cca 5 kilometrů od Prahy bydlím s mými rodiči a sestrou . Rád se učím cizí jazyky , protože pocházím z bilingvní rodiny - máma Česka a táta Rakušan , kde to je ještě tak , že rodiče spolu neumí mluvit jinak než Anglicky . Proto umím plynule česky , německy a anglicky .
Příští rok se budu hlásit na gymnázium , které by mě , mělo zdokonalit v německém jazyce a já proto mohl v budoucnu žít a pracovat v Německu nebo Rakousku . Mezi mé koníčky patří hraní počítačových her , hlavně CS:GO na Gamesites serverech , rád také chodím ven s kamarády .


Proč právě já - Už na vašich JailBreak serverech hraji dlouho , ale už mě nebaví nudně nahlašovat lidi , kteří ban stejně dostanou až po delší době , kdy už ten hráč na serveru není a MFKillem ( nebo něčím podobným ) zkazil hru všem hráčům na serveru . Troufnu si také říct , že jsem se pravidla za tu dobu co tu hraji naučil . Adminování by mě bavilo a byl bych velmi vděční , kdyby jste mi dali šanci.

Zkušenosti s CS:GO - K CS:GO mě před cca rokem a půl dovedli moji spolužáci , hodně mě to chytlo a nyní mám v Counter-Strike: Global Offensive odehráno něco přes 1000 hodin . Kompetetivní zápasy ale moc nehraji,
protože mě to už nebavilo , proto mám pouze rank Gold 2 . Troufnu si také říct , že takových 200-300 hodin na vašich serverech odehraných mám . ( před a po restartu hlstats )

Případné poznámky - Chtěl bych poděkovat adminovi PatasCZ47 , který mi pomohl do akademie a také mi hodně pomáhal s pravidly :)


Děkuji , že jste si přečetli mou žádost a děkuji za každou odpověď . Ať bude dobrá, či špatná.:D
Přeji pěkný zbytek dne .
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

[Z] Žádost o práva / Jailbreak's

od Rumcajz » 22 čer 2017, 14:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva / Jailbreak's

Příspěvekod byLife » 07 črc 2017, 17:06 VIP

Poprosim adminy o reference na tohoto hráče, díky.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Žádost o práva / Jailbreak's

Příspěvekod byLife » 12 črc 2017, 16:34 VIP

Jestli tě učil pravidla Paťas, bůh ví, jak ti dopadnou testy, až bude termín, přihlaš se na něj :D
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: [Pohovor] Žádost o práva / Jailbreak's

Příspěvekod byLife » 21 črc 2017, 15:54 VIP

Hráč bohužel neprošel testy z pravidel.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků