ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 00:00

Dobrý deň, rád by som podal sťažnosť na toshiho z TS (HL.DJ). Všetko začalo u toho, že som sa dohadoval s HUGOMENOM na jednej akcii a zavolal som ho na svoj team speak (nemám rád ak je tak plný TS ako GS a musím hľadať free roomky) tak som mu ju poslal do PM, neskôr však písal, že IP stratil tak som mu ju od včera večera poslal ešte 2x lebo mi o ňu písal. Všetko šlo len cez PM žiadny chat v roomke, takže IP iba on.

Potom toshi prišiel na môj TS a žiadal pozíciu DJa u mňa. Neviem čo si chcel dokázať, možno to, že sa nejako prekecnem ale neviem v čom. Možno mu šlo o to sabotovať DJov ale fakt neviem čo tomu chalanovi v tej hlave preskakuje.

Dnes prídem na TS Toshi mi píše, že robím reklamu na svoj portál (za čo mi aj zobral Fera), pri tom žiadny nemám, mám len TS, a žiadnu reklamu som nerobil. Nikomu som nepísal ani do PMky správu typu "Ahoj poď na môj team speak: IP servera" nerobil som proste žiadnu reklamu nič. Na GS TS chodím len ako DJ Fero a hrávam tam. Spýtať sa môžete hocikoho. Žiadnu reklamu nerobím.

Potom mi ušli slová trošku a vynadal som mu. Ok to berem a priznávam, že za to mi Fero odobraný má byť, ale ako dodám SS tam bude skopírované z TS kedy mi Fera odobral následne, kedy som mu nadával. Bol medzi tým asi 6 minútový rozdiel a odvolával sa na nadávky ako bude vidno na SS. Nadávky beriem a za tie si Fera dočasne zaslúžim odobrať (i keď boli v PM a on má byť objektívny a ako hl admin buď ignorovať alebo ma skrotiť a upozorniť, že mi bude Fero odobraný) OK neriešim, nadával som beriem to a Fera dočasne nechcem a zároveň sa mu ospravedlňujem.

Potom mi napísal, že sa ešte HUgomena spýta či to tak naozaj bolo, tak som mu to popísal od včera ako to bolo. A dohodli sme sa, že to riešiť ďalej nejdeme a pozdravili sme sa. Potom mi písal qwell a rovnako ako toshi chcel na mojom TS DJa, nevyhovel som mu kecali sme o toshim povedal som svoj názor na toshiho qwellovi do PM, že je to "prijebané decko" následne keď som sa pripojil na GS TS, napísal toshi správu "prijebané decko?" ... vidno na SS ..

Všetko vlastne vidieť na SS

Zaujíma ma čo ten chalan rieši. Človek o ňom niečo povie vonku, on ho potrestá na TS? :D Nehrabká to tomu decku náhodou? On Ako admin sa nemá čo vyvyšovať nad obyčajných uživateľov TS, on má byť autorita!!! A toto ten chalan ešte nepochopil. Neviem o čo mu ide, čo som mu spravil/nespravil a prečo mi vôbec dal BAN za niečo čo som napísal ako svoj názor PMku jednému uživateľovi, s ktorým som sa práve o ňom bavil?

Po 1. nemá dôkaž o neexistujúcej reklamy na môj TS (chcem vidieť SS, kde to je napísané vo verejnej room, nie v súkromnej PM - príapdne v PM, napísané štýlom spamu)
Po 2. Nemá dôkaz (i keď sa priznávam, nemám s tým problém), že som napísal to, že je prijebané decko. A kľudne mu to poviem do očí, lebo ten chalan to v hlave v poriadku nemá. Stačí sa pozrieť na neho. Jediné čo vie robiť je sa vyvyšovať. Dva spory som s ním videl (jeden bol ani neviem s kým - tam sa choval ako decko, a druhý so mnou a chová sa ako decko znova)

ADMIN MÁ BYŤ AUTORITA!!!! POCHOP TOSHI, NIE TO ČO ROBÍŠ TY!!

Povedzme si narovinu, ty nesedíš mne, ja tebe. Čo to riešime. Načo si riešiš svoje komplexy na niekom, kto ťa nepozná a ani záujem o to nemá?
Ak by som verejne spamoval o mojom TS kľudne mi zruš Fera, kľudne mi daj permu. Ale nič som neurobil, preto toto som založil!!!

Ak si to niekto prečíta až dokonca, (toshi určite a na konci sa zasmeje, lebo je to decko čo nevie ktorá bije a nemá to v hlave v poriadku) budem rád a zvlášť ak to niekto porieši. Nechcem aby bol potrestaný je mi ukradnuté či má alebo nemá práva. Je to aj tak o tom to má aké známosti a je mi jasné, že tu nič nemám robiť a ani napomenutie nedostane, že pravdepodobne dostanem BAN ja za to, že som majitel iného TS ako je GS TS.
Jediné čo chcem je aby prišiel za mnou do room, povedal "Sry kámo, mohli sme to obaja troška inak poriešiť, ja som ti mal slušne vysvetliť, že TS nie je na spam a ty si mal krotiť svoje slová"
Toto ak mi povie všetko zahodím a je to obyčajný chalan pre mňa s "čistým rejstríkom" a budem mať k nemu nejaký rešpekt, takto je to pre mňa usoplený fracek, ktorý si myslí, že zožral múdrosť sveta a môže všetko, za to, že má nejakú hodnosť na TS.

P.S. Screeny konverzácie:
http://screenshot.cz/7MC7H/
http://screenshot.posterus.cz/2ITRE/
http://screenshot.posterus.cz/5IMF7/
http://screenshot.posterus.cz/UH1W7/
http://screenshot.posterus.cz/7260D/
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Hlavný DJ Toshi

od Rumcajz » 17 čer 2013, 00:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 00:01

You are banned temporarily. Reason: "nadavky adminovy by Toshi" Try again in 22:43:22


P.S. Toshi, smial si sa mi za íčka. Nabudúce je adminovi :*
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod hugomencs » 17 čer 2013, 12:14

Takže zdravím mám k tomu také co říct za a)reklamu sis dělal typu ahoj dobře hraješ,nechtěl by si mi pomoct na maratonu napsal jsem ok,protože sem si myslel že je to maraton na GS pak sme si psali chtěl abyc s ho přidal na steam a tam nám to napsal co a jak,kdy a v kolik hrál jsem to že mi to je jedno že klidně.Pak se tam přidali ještě nějaký hráči na ten steam a bylo nás tam cca 4 pak si mi napsal IP at se jdu podívat já jsem se šel podívat,ale omylem jsem vykřížkoval tu jeho pm tak mu znova píšu at mi jí pošle znova že sem si jí nezapsal a poslal si jí a už to je reklama!

Po 1. nemá dôkaž o neexistujúcej reklamy na môj TS
dodám až budu doma mám screen,proto jsem ti psal po 2x
2)Toshimu jsem napsal já nebýt mě tak se o tom nedozvěděl,protože jsem nechtěl,aby když si fero tak lidi jsou schopný pro doporučení na FERA udělat vše tak,proto jsem to hrál s tebou :)
+DJ Fero
# Při jakémkoli nevhodném vyjadřování nahlásit vše Toshiyukimu/Mademanovi
chtěl jsem mu znova napsat kvůli tvému chování v DJs roomkách mi si zpíváme v karaoke room a ty příjdeš a najednou napíšeš něco ve stylu ty si pí.a nebo jak to bylo to poupravím až pošlu screen tam to je přesně napsáno
+To že máš svůj TS je tvoje věc,ale nebudeš si tam zvát lidi,psal jsem ti i dokonce či hodláš dělat reklamu i tu na TS GS a ty si mi odepsal že uvidíš že si musíš předělat TS
Chceš screen dodám hned jak příjdu domů nemusíš se bát :)
Uživatelský avatar
hugomencs
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 23 led 2013, 19:46

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 13:10

Ok dodaj :) Teším sa, áno pozval som ťa na maratón lebo posledný DJ mi chýbal a ty si bol celkom schopný ;) a áno na steame som pozval pár ľudí, napr PENTAGRAM, ale toho sa môžes opýtať sám, že s pentagramom sa poznám už nejaký ten piatok hrával som s ním vše roka dozadu než som dostal Jožina ;) a Pentagrama som náhodou stretol ešte aj na GS TS. Takže to je reklama keď som mu IP vôbec neposlal ja ale "stanis" ? (stanis je kamoš s ktorým sme hrávali)

Dodaj SS a potom niečo piš Hugo ;) bez dôkazu mi môžeš podrážku lízať ;)
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 13:15

P.S. Hugo pôvodne som to chcel na GS TS, ale nikto sa zapojiť s DJs nechcel. Volal som ich pár,a le všetci povedali, že už tam maratón bol, síce iným štýlom ale bol. Tak som sa rozhodol ho urobiť u seba ;) Akože je mi jedno, že mám BAN, je mi jedno, že nemám Fera. Prečo? Lebo nič z toho nemám. Ale keď som to robil vôbec mi to nevadilo, pretože rád ľuďom pustím to čo majú radi.

Nejaké skúsenosti s DJ mám, a to nehovorím o TS kde sa len púšťajú pesničky ;)
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod hugomencs » 17 čer 2013, 17:02

Takže opět zdravím a moc se omlouvám,ale screen nemám smazal se nebo sem to nevyfotil no nic nebudu to řešit nechávám to na vás,protože bez dukazu je to slovo proti slovu,dodávám pouze screen,jak se vyjadřoval v DJ-room
http://www.img.tpx.cz/uploads/bandicam%202013-06-16%2014-34-34-985.jpg
Uživatelský avatar
hugomencs
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 23 led 2013, 19:46

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 17:12

Hugo Ďakujem za SS a ako hovorím, za nadávky si zaslúžim odobrať Fera, to neprotestujem. :)
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod mademan » 17 čer 2013, 20:47

Fero ti ostane zamietnutý Permanentne ! Dôvod Nadávky HL.DJ,nevhodné správanie,Reklama ! Neviem čo sa tu rieši !

Takže táto sťažnosť tu je zbytočne !

Poďalšie skúsenosti s DJ máš ? Tak potom tu je každý skúsený,lebo prehrať pesničku cez PL alebo youtube vie aj môj 7 ročný brat . Takých ako si ty,tu je veľa a aj omnoho lepších . Takže satu nechváľ niečim čo ovláda 3/4 TS .
Uživatelský avatar
mademan
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 25 led 2013, 08:20

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 17 čer 2013, 21:12

Ok, Fera si nechte. Ale zmeň dôvod odobratia. NIKDE tu nie je dôkaz o reklame ;) Daj tam nadávky hl djovi ;) Ďakujem. Pekný zvyšok večera :)
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod mademan » 17 čer 2013, 21:26

LOCK !
Uživatelský avatar
mademan
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 25 led 2013, 08:20

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod GAIZEN » 18 čer 2013, 06:19

Mademan to prestane lockovať v prvom rade.
V druhom rade si počkáme na to čo na to povie Toshiyuky.
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod n1ce » 18 čer 2013, 10:11

Gaizen to je jedno, pokiaľ tu má niekto vyššie práva si myslí, že je niečo viac ako ostatní. Je tu zbytočne niečo riešiť :) Pretože to ostane tak ako to je :) Čakal som, že mademan jeden z tých normálnych, ale ako vidím, že ani on netuší čo reklama znamená ;) To je jedno
Uživatelský avatar
n1ce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2013, 23:00

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod GAIZEN » 18 čer 2013, 14:10

Ďalšie odpovede mimo Toshiyukiho , Vedenia alebo Šerifov budem mazať.
Počkáme si čo na to povie Toshiyuky a potom sa vec uzavrie na základe jeho odpovede.
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod oktan » 18 čer 2013, 14:42

Přemýšlel jsem, zda-li dát souvislou výpověď, nebo reagovat v bodech. Rozhodl jsem se pro reakci v bodech.

• Popíral jsi nejdřív jakoukoliv reklamu, jakékoliv lákání lidí na tvůj TS. Poté jsi to sám přiznal
http://leteckaposta.cz/504573892 důkaz na to "prijebane decko"
• důkaz o reklamě může být tento topic, kde přiznáváš, že jsi napsal HUGOMENovi, zda-li by nechtěl dělat DJe na tvém TS
• V hlavě mi nepřeskakuje (doufám)
• ban reason dělal jeden ze ServerAdminů, kterého jsem požádal (kvůli prodloužení) - jinak by tam asi nebylo by Toshi, takže i/y nevyčítej mně
• Pokud si myslíš, že bych se měl chovat jako autorita, tak by jsi měl začít chovat se ke mně jako k autoritě
• Nevím, co jsem pleteš venek, ale tento screen mi byl přímo poslán do PM, takže jsem to řešil
• Pokud považuješ za zbytečné DJování, přijde ti to evidentně jako ztráta času, tak proč jsi se tak pracně dělal s touto stížností, čas se dá investovat i lépe
• "čistý rejstřík" u tebe by mohl mít pro mě nějakou cenu, pokud by ses mi též omluvil, za tvé chování, pomlouvání, nadávání

Doufám, že jsem na nic nezapomněl.
Uživatelský avatar
oktan
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 23 led 2013, 15:09

Re: Hlavný DJ Toshi

Příspěvekod GAIZEN » 18 čer 2013, 15:07

Vyjadrenie tu je , nemá cenu to ďalej rozoberať , to čo trebalo tu napísané je.

Lock
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53


Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků