Černé pásy 4:3

Příspěvekod TweetyCZK » 05 črc 2017, 21:52

Zdravím, mám tu takový problém a nevím do jaké sekce by se hodil, tak se případně omlouvám...

Problém je takový, že jsem si pořídil nový notebook (i5 6300HQ, GTX 960M, 8GB RAM), nainstaloval csko a ejhle -> 4:3 a černé pásy, tak jsem vypl vertikální synchronizaci a zaškrtl "Help with low videocards" nebo něco takového ( na starším PC zapnuté/vypnuté,teď nevím, to help with low videocards dělalo ty černé pásy) Tak jsem si myslel že bude hotovo a ono ne... Tak jsem si vzpomněl, že jsem to nastavoval ještě v "Ovládací panel Nvidia" v sekci -Display - Adjust desktop size and pisition- a tam Scaling... Jenže bůh ví proč to nemám v té nabídce pouze "Nastavení 3D".

Ovládací panel na notebooku - http://leteckaposta.cz/666729644 (to co mám)

Ovládací panel na stolním PC - http://leteckaposta.cz/378918660 (tam i máte ten Scaling, který na notebooku chybí)

Jelikož několik let hraju na 4:3 tak se mi velmi špatně zvyká na 16:9, ano dá se na to zvyknout, ale radši bych to 4:3.

Pokud jsem něco přehlídl a udělal totální kravinu, velice se omlouvám :D
BTW : Přílohu jsem radši hodil na leteckou, nějako mi to blblo..

e.teezee ->

http://imgur.com/a/AfGp8
http://imgur.com/a/ixp4J

Stiahol som to a hodil som to na imgur. ;)
Uživatelský avatar
TweetyCZK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2014, 15:43

Černé pásy 4:3

od Rumcajz » 05 črc 2017, 21:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Černé pásy 4:3

Příspěvekod zima » 06 črc 2017, 07:23

No ja myslím, že tu ide o spúšťacie parametre. Skontroluj či ich máš správne nastavené. V zástupcovi na spustenie hry by mal vyzerať cieľ napr. takto:

Kód: Vybrat vše
"C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\hl.exe" -gl -steam -game cstrike -nojoy -noipx -nofbo -noforcemparms -noforcemaccel -nomsaa -w 1024 -h 768


Samotné roztiahnutie obrazu t.j. odstránenie čiernych pásov zabezpečí príkaz no -nofbo.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Černé pásy 4:3

Příspěvekod TweetyCZK » 06 črc 2017, 09:18

-nofbo tam mám a i přes to mám černé pásy.
Uživatelský avatar
TweetyCZK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2014, 15:43

Re: Černé pásy 4:3

Příspěvekod useless » 06 črc 2017, 13:48 VIP

Vyreseno.

Namisto -gl -nojoy -noipx -nofbo -noforcemparms -noforcemaccel -nomsaa -w 1024 -h 768 bohate staci jen -stretchaspect a v nastaveni hry vypnout Low video quality.

Pro jistotu jsem jeste v ovladacim panelu intel nastavil skalovani pres celou obrazovku ale asi to neni nutne.
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31

Re: [vyřešeno] Černé pásy 4:3

Příspěvekod useless » 17 srp 2017, 18:32 VIP

Na zadost zakladatele odemceno.
Obrázek
Uživatelský avatar
useless
CS 1.6 Support kapitán
CS 1.6 Support kapitán
 
Příspěvky: 2986
Registrován: 29 čer 2013, 17:31

Re: Černé pásy 4:3

Příspěvekod TweetyCZK » 17 srp 2017, 18:46

Problem je ten že na 1.6 černe pruhy nejsou ale na GO jsou.(Nic nepomáhá na ty pruhy u goučka) Vyšel novy update na windows tak jsem to začal stahovat. Když se Windows při aktualizaci načetl na 100%, proběhl automaticky restart PC a tu nastal problém.. Při restartu se mi zobrazilo logo Aceru a když se mělo objevit takove to loading kolečko, tak se to nezobrazilo a logo Aceru, co tam byva par vteřin, tam bylo cca 20min a pak jsem to musel ručně restartovat a pak už se windows načetl. Zkusim CS:GO na 4:3 a černe pruhy tam nejsou, tak si řikam parada! Jenže.. Na jinych hrach byl problem s nastavenim, napřiklad nešlo nastavit z 2D na 3D atd. Zrovna na te hře byla takova akce a navíc mi z 60 stálých fps spadlo na nějakych 15-20, tak jsem to rychle zase downgradnul zpatky a už ta hra šla normálně, jenže na goučku jsou zase pruhy, takže to řešení je aktualizace, jenže mám pocit, že ty neplechy v nastavení v jiných hrách dělalo to loading kolečko co se nezobrazilo a následně ten ruční restart (vypnout/zapnout). Takže teď spíš potřebuju radu ohledně te aktualizace, chci to aktualizovat ale bojim se zase nezobrazi to loading kolečko.. Neví někdo čím to může být ? Nebo mám počkat třeba hodinu nebo 2 než se to zobrazí ?
Uživatelský avatar
TweetyCZK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2014, 15:43


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků