Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnute] Basebuilder 1 (Lolorus,Dion)

Příspěvekod Dion » 17 zář 2017, 11:45

Nick v hre : lolorus

Nick na fóre : Dion

Profil na fóre :
https://www.gamesites.cz/forum/dion-u18109.html

Vek : 17

Steam nick :
Lolorus

Steam ID : STEAM_0:0:177970950
Ahoj, Tohle je moje druhá žádost o admina po nepovedené žádosti.
Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/h ... yer=436244

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Jak už jsem psal, tak nebyl jsem nějak v minulosti vzorný, porušoval jsem pravidla na JB i na BB jak věk stoupal dostal jsem rozum a snažím se pravidla dodržovat a abych pravdu řekl nevím jaké bany jsem měl je to dlouhá doba kdy jsem byl naposledy potrestán (ban za MFK na jb, ban za dohodu na BB a to by mělo být vše)

Niečo o sebe : V minulé žádosti jsem psal více o své povaze a co vše dělám za sport a nebo co hrají na PC. Proto jsem nechtěl opisovat minulou žádost. Trávím hodně času na PC.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Jak už jsem psal na BB hraju často a často se tam porušují pravidla. A né vždy je admin na serveru aby mi mohl pomoct, nebo ostatním hráčů kteří to potřebují. Takže bych pomáhal ostatním hráčům.

Děkuji že mohu po nepovedené žádosti na admina, odeslat druhou žádost. Takže děkuji za druhou šanci.
Děkuju za váš čas Lolorus .
Lolorus
Uživatelský avatar
Dion
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 zář 2013, 19:26

[Zamietnute] Basebuilder 1 (Lolorus,Dion)

od Rumcajz » 17 zář 2017, 11:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Basebuilder 1 (Lolorus,Dion)

Příspěvekod Kavik444 » 17 zář 2017, 13:34

V minulé žádosti ti bylo napsáno, ať nahlašuješ do PP. Za tu dobu jsi podal jedno nahlášení. V chatu máš pár nevhodných slov, na které by jsis měl dát do příští žádosti pozor. Stále platí podmínka nahlašování do PP, pokud budeš aktivně nahlašovat hříšníky, tak se za měsíc třeba domluvíme na pohovoru.
Prozatím zamítám.
CS 1.6 HLSA
VIP Support


CZECH KARATE PLAYER
Uživatelský avatar
Kavik444
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1945
Registrován: 22 úno 2013, 18:55


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků