Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod RKBoy » 19 zář 2017, 19:07

Dobrý večer, rád by som po 2. rokoch zažiadal o admin práva na server Public 1.

Nick v hre : KODER BOTHUNTER.

Nick na fóre : RKBoy

Profil na fóre : rkboy-u37578.html

Vek : 21

Steam nick : RKBoy

Steam ID : STEAM_0:0:37445429

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... ayer=2892#

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): jediný dva ban na GS sa datujú ešte 6-7 rokov do zadu,raz som napísal "debil" jednému hráčovi z ktorého sa čírou náhodou vyklul admin ,ktorý nebol ohladuplný a rovno mi tresol jednodnový ban, druhý bol za kemp. Na iných portáloch nehrávam od 2009.

Niečo o sebe : Volám sa Patrik, pochádzam z Novej Bane na strednom Slovensku kde som celý život vyrastal.Csku sa venujem už skoro 10 rokov, v dobe jeho ešte "velkej slávy" som často hrával CWčka, gathery, ligu atp. a jednu dobu adminoval už na zaniknutom servery DUST MAPS (kde mám mimocohodom stále aktívne EVIP, dakujem). Rád hrávam a sledujem futbal, pozerám vela filmov a seriálov a samozrejme sa venujem aj iným aktivitám ako pitie , arogantné podpichovanie a podobné zábavné činnosti. Momentálne chodím pracovat na turnusy do Talianska ale nijak razantne by to neovplivnilo moju aktivitu na servery, možno len o 2 hodinky denne.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : na servery Pub.1 hrávam vačšinu času a chcel by som sa podielat aj na jeho chode ako admin...dovod je jednoduchý,admini tak často na server kvoli iným povinnostiam ,či súkromným alebo aktivite na inom servery nechodia, čo si je vela hráčov vedomých z čoho vznikajú kempérske krúžky na spawnoch , neplnenie si povinností či ako T alebo CT,písanie urážok do chatu a podobne. Samozrejme sa z času na čas objaví aj nejaký intelignentný cheater a bolo by jednoduchšie ho na mieste zabanovat ako nahlasovat a trpiet ho na servery do príchodu admina,či jeho zabanovaním cez web.

Snád je to všetko, kedysi bolo potrebné aj min. 5 nahlásení , čo bol dovod prečo som práva nedostal pred 2. rokmi ,ale teraz som to ako povinnosti nikde nenašiel.
Dakujem za váš čas, nech je verdikt akýkolvek. Pekný večer.
nemám pero.
Uživatelský avatar
RKBoy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 11 led 2015, 08:53

[Přijat] KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

od Rumcajz » 19 zář 2017, 19:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 19 zář 2017, 20:50

Pamatuji si tě několik let zpátky, jen nevím jestli v dobrém nebo ve zlém.. 5-6 let zpátky si byl ještě děcko, tak asi ve zlém, ale to asi nebude nic co by ti teďkom mělo nějak bránit.. :)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod RKBoy » 19 zář 2017, 21:03

tak pokial si dobre spomínam, problémy so mnou neboli, snád iba jeden BAN hned na začiatku adminovania som dal bez upozornenia (spawnkemp) , inak som vždy zabanoval správne a demá uschovával týžden v prípade žiadosti o unban. Na TS som bol aktívny ,hlavne s adminmi Kaprik a LiveOrDie ,ktorý si neskor zmenil nick na Orangutan ,myslím.
nemám pero.
Uživatelský avatar
RKBoy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 11 led 2015, 08:53

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod Apacu98 » 19 zář 2017, 23:57

2017-09-19 19:15:12 dmnt.
2017-09-19 15:27:46 sisina prebral si stafetu naj. de bila na servery..
Nepríde mi to ako vhodné vyjadrovanie pre "budúceho admina"
2017-09-18 21:43:06 ten je horsi ako robik..
Ponižovanie niekoho tiež nie je veľmi vhodné ...
2017-09-18 19:14:19 hlupaci ako ty ma bavia,ale moje iq nechcem znizovat,takze ahoj..
Verím, že tvoje IQ je na veľmi vysokej úrovni :) podľa ďalšieho tvojho vyjadrovanie na servery: 2017-09-18 17:38:56 pokemon,toho autistu uz dajte na liecenie.
2017-09-17 18:51:01 prepac,asi vela pismen na teba..
2017-09-17 15:39:15 s takym ksichtom nezbalis ani bezzubeho bezdomvca..
2017-09-17 15:38:52 mam tvoju fotku z pokecu ty lajno skarede..
Ďalej už radšej nehľadám, ale určite by tam ešte niečo bolo... :roll:
Uživatelský avatar
Apacu98
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 170
Registrován: 31 led 2015, 22:24

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod RKBoy » 20 zář 2017, 00:28

tie posledné 4 boli mierené na 2 velkých provokatérov servera,ktorí ležia v zalúdku snád všetkím, to posledné som po napísaní do chatu hned olutoval,lebo som sa ním nechal zbytočne vyprovokovat,od vtedy som na jeho urážky na moju osobu odpísal len raz ked dostal odomna HS a začal ma urážat ,tak som napísal, že mu trčala jeho velká hlava.
Fakt je , že nik nie je dokonalý, lutujem ,že som sa nechal pri nejakých momentoch vytočit? áno..už len kvoli sebe,lebo je to v podstate stále len hra, v reále som kludný človek, ale pri hraní sa niekedy dokážem až príliš vyviest z mieri.
otrasnú urážku,ako je tá posledná som snád napísal len jemu, čo ak by ste sa kohokolvek na servery spýtali,si to zaslúži,to ale neznamená ,že sa mu stále venujem,alebo že som mu niečo také písat mal...
čo sa týka vecí typu dmnt, blb, kto z nás to nikdy nepovedal,nenapísal? každý stratil nervy, a z mojho pohladu nejde o nič závažné, je logické ,že ako admin človek drží prsty v past a nič nenapíše, lebo by mal prúser a má nejakú zodpovednost, sám to poznám a poznám kopu adminov ktorý počas adminovania nepípli,ale mimo to boli hulváti,či dokonca ked už práva nemali ,písali do chatu jednu urážku za druhou..
a k ponižovaniu, ked napíšem, že je niekto horší ako niekto iný ,je to názor.
kludne sa možme porozprávat na TS, myslím ,že to má vačšiu hodnotu ako si tu písat..ak nie,tak nie, koniec sveta to nie je.
na servery som chcel len dávat pozor,aby sa hralo ako sa má a zároven dával pozor na provokatérov ako MiCHAEL GREY , Liky atp. vdaka ktorím vznikajú hádkové situácie , kde som sa nechal zatiahnut aj ja.
nemám pero.
Uživatelský avatar
RKBoy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 11 led 2015, 08:53

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 20 zář 2017, 10:25

Kontaktuj mě na TS po 17 hodině a uděláme pohovor.
HLSA si zatím připraví nějaké otázky nebo zkusí na hráče najít nějakou špínu a poslat mi to.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: KODER BOTHUNTER. / PUBLIC 1

Příspěvekod Izmael » 20 zář 2017, 17:29 VIP

Přijat! Vítej v týmu. ;)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků