Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod ferdo54321 » 17 zář 2017, 15:11

Meno : ☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™
SSID : STEAM_0:0:148674460
LINK : http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... ?p=banlist

Beriem že som ťa provokoval prvý krát tým menom Awee je najlepší, dostal som chat ban na 30 minút, ale potom som si zmenil meno na Sindet a dostanem na týždeň, že opakovaná provokácia ?
Žiadam o unban, prvého banu som si vedomý, ale druhého nie .
A už predom viem že unban asi nebude, pretože si namyslený, a kebyže mi ho dáš, tak ti klesne ego ;)
„Nedovoľ, aby ti niekto hovoril, že niečo nedokážeš, dokonca ani ja. Rozumieš?! Ak máš sen, musíš ho ochraňovať. Ľudia niečo nevedia spraviť sami, a tak ti budú rozprávať, že to nedokážeš tiež. Ak niečo chceš, choď a vezmi si to. Bodka.“
Uživatelský avatar
ferdo54321
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 04 čer 2016, 12:20

JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

od Rumcajz » 17 zář 2017, 15:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 17 zář 2017, 15:25

Ahoj ferdo :D
Jak píšeš byl si upozorněn na změnu nicku, hold tvá blbost ti nějak poradila dát si jméno Sindet. Bohužel si dostal stejnej ban jako by si měl jméno ejvi, Garlyn nebo podobné vtipné nicky adminů. Předem ti říkám, že tvrzení že takto se žádný admin nejmenuje atp, je ti k ničemu.
Pokud se za své chování omluvíš a slíbíš že se nebude opakovat, ban ti bude zkrácen.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod ferdo54321 » 17 zář 2017, 16:51

Pán Awee najsilnejší admin, prepáč že moje chovanie bolo hrubé, a neetické, bol by som rád za zničenie banu ak by to bolo v tvojej kompetencii :D
„Nedovoľ, aby ti niekto hovoril, že niečo nedokážeš, dokonca ani ja. Rozumieš?! Ak máš sen, musíš ho ochraňovať. Ľudia niečo nevedia spraviť sami, a tak ti budú rozprávať, že to nedokážeš tiež. Ak niečo chceš, choď a vezmi si to. Bodka.“
Uživatelský avatar
ferdo54321
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 04 čer 2016, 12:20

Re: JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod ferdo54321 » 20 zář 2017, 18:53

Prepáčte mi moju drzosť, nebude sa to opakovať, prídem ako nový liehovista, a budem kázať v mene liehovovom.
Už je streda a ja umieram od nudy, určite sa to nebude opakovať !
„Nedovoľ, aby ti niekto hovoril, že niečo nedokážeš, dokonca ani ja. Rozumieš?! Ak máš sen, musíš ho ochraňovať. Ľudia niečo nevedia spraviť sami, a tak ti budú rozprávať, že to nedokážeš tiež. Ak niečo chceš, choď a vezmi si to. Bodka.“
Uživatelský avatar
ferdo54321
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 04 čer 2016, 12:20

Re: JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod ferdo54321 » 22 zář 2017, 19:37

Ospravedlňujem sa Adminovi Sndt - Sindet, že som ho spomenul v svojom nicku, a taktiež Adminovi Awee ktorého som provokoval.
„Nedovoľ, aby ti niekto hovoril, že niečo nedokážeš, dokonca ani ja. Rozumieš?! Ak máš sen, musíš ho ochraňovať. Ľudia niečo nevedia spraviť sami, a tak ti budú rozprávať, že to nedokážeš tiež. Ak niečo chceš, choď a vezmi si to. Bodka.“
Uživatelský avatar
ferdo54321
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 04 čer 2016, 12:20

Re: JB1/☢ⒽⒺⒾⓈⒺⓃⒷⒺⓇⒼ☢™

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 22 zář 2017, 20:10

Omluva přijata.
Unbanned.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků